Results 1 to 5 of 5
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Ioannis Boulakas
  • 1 Post By Ioannis Boulakas
  • 1 Post By Cloverfield

Thread: Αντιμετώπιση για Ομοσπονδίες επείγον

  1. #1
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421

    Αντιμετώπιση για Ομοσπονδίες επείγον

    έχω βαρεθεί να μην δουλεύουν τα συστήματα. τον πήγα με το κλασικό nd και με πήρε 4-0.Ημίχρονο 0-0 και άνοιξε το σκορ με φάουλ χωρίς να έχει SA.Ο AMC του δε 3 γκολ έβαλε. καμμία ιδέα?
    Αντιμετώπιση για Ομοσπονδίες επείγον-screenshot_5.jpg
    Last edited by Ioannis Boulakas; 03-19-2017 at 01:15 PM.

  2. #2
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    τελικά τον πήρα με το παρακάτω: άμυνα, αντεπιθέσεις από κέντρο
    Αντιμετώπιση για Ομοσπονδίες επείγον-screenshot_5.jpg
    Cloverfield likes this.

  3. #3
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Τον πηρες ευκολα γιαννη; ήσουν ανώτερος;

    Γενικα βλεπω το 3dc με τουλαχ 2dm το παιζουν πολυ φετος με διαφορες οαραλλαγες και μερικες φορες ειναι σπαζοκεφαλιά , γιατι τα dml/dmr του αντιπαλου ποικίλλουν

    Στο παραπανω συστημα θεωρω οτι θα επαιζα 3dc-1dmc-4-1-1

    Επειδη δεν εχω mr/ml παντα το παιζω με 3dc-1dmc-2-3w-1 ,που ειναι πιο ρισκο αλλα συνήθως βγαινει
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  4. #4
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    δύσκολα με 2-1 (να φανταστείς 1ο ημ τον είχα 15/6 σουτ με 6/2 και ήμασταν 1-1)
    αλλά και στους 2 αγώνες ήμουν ανώτερος. απλά στον πρώτο ότι ευκαιρία έκανα την έχανα με άουτ(φαινόταν ότι θα το έχανα ότι κ αν έκανα)
    ναι το 3ν-1-4-1-1 το σκέφτηκα αλλά δεν έχω ml,mr

    --- Όντως μετά το update παίζει πολύ το 3dc κτλ
    --- Επίσης έχω παρατηρήσει ότι έχει δυναμώσει και το 4-4-1-1 και μου έχει βάλει σπαζοκεφαλιά το πως να το πάρω και δεν τα έχω καταφέρει. Ίσως εδώ το 3W-1-4-1-1 να δουλέψει
    Last edited by Ioannis Boulakas; 03-19-2017 at 04:41 PM.
    Cloverfield likes this.

  5. #5
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Κι εγω επειδη δεν εχω ml mr αλλα βλεπω οτι χρειαζονται σε αρκετα συστηματα, απο την επομενη θα προσπαθησω να εχω. Ηδη εφτιαξα ενα ml/aml και ελπιζω την αλλη σεζον να φτιαξω και ενα mr/amr.

    Ειναι πολυ καλες επιλογες οταν παιζει ο αντιπαλος με πλαγια dm γιατί ουτε ρισκαρεις πολυ με amw αλλα ουτε εισαι πολυ αμυντικογενης με αντοστοιχα dmw.

    Εμενα χθες αντιπαλος στις ομοσπονδιες με επαιξε και στα 2 με , 3dc-3dmw-2-1-1.. στο ενα κερδισα στο αλλο ισοπαλία, τα ματς πολυ ισορροπημενα και μου εβγαλαν την παναγια
    Ioannis Boulakas likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣