Results 1 to 10 of 10
Like Tree6Likes
  • 2 Post By Nick Lizas
  • 1 Post By Nick Lizas
  • 1 Post By Nick Lizas
  • 1 Post By nikolgiorgos
  • 1 Post By Ioannis Boulakas

Thread: Πως αντιμετωπισα το 4-5-1v του αστερατου κινεζου

  1. #1
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375

    Πως αντιμετωπισα το 4-5-1v του αστερατου κινεζου

    Ειναι γνωστο οτι οι κινεζοι ειναι εφταστεροι ακομα και εαν ειναι επιπεδο 5
    τωρα πως το κανουν και ξεφευγουν δεν ξερω ,το μειονεκτημα που εχουν
    απεναντι σε μας ειναι οτι οσα ααστερια και να εχουν ειναι μικρο επιπεδο
    και απο εμπειρια και τακτικες ειναι πολυ πισω,το λαθος που κανουμε πολυ απο εμας
    τους φοβομαστε και παιζουμε αμυντικα ε λοιπον σημερα του εδωσα καικαταλαβε και
    ιδου το αποτελεσμα
    Πως αντιμετωπισα το 4-5-1v   του  αστερατου κινεζου-screenshot_71.jpgΠως αντιμετωπισα το 4-5-1v   του  αστερατου κινεζου-screenshot_73.jpgΠως αντιμετωπισα το 4-5-1v   του  αστερατου κινεζου-screenshot_74.jpgΠως αντιμετωπισα το 4-5-1v   του  αστερατου κινεζου-screenshot_75.png
    σε εμενα βγηκε αυτο τωρα, για εσας δεν ξερω, ειναι μια εμπειρια που ηθελα να μοιραστω μαζι σας
    Cloverfield and nikolgiorgos like this.

  2. #2
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Συγχαρίκια! Τον τελείωσες

    Κι εγώ το 4-5-1v το αντιμετωπίζω κάπως παρόμοια.

    3w-1dmc-2MC-3-1, απλά συνήθως δεν το παίζω επίθεση αλλά normal και το αλλάζω αναλόγως πως πάει το παιχνίδι.

    Το μόνο που με προβληματίζει στο σύστημα σου είναι τα βελάκια στους πλάγιους αμυντικούς, συνήθως όταν βάζω up arrow στους πλάγιους μου δεν αποδίδουν πολύ καλά και με αφήνουν και εκτεθιμένο πίσω.

  3. #3
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    και εγω αυτο τον προβληματισμο ειχα αλλα το αριστερο μπακ εβαλε 2 γκολ στο πρωτο αγωνα της ομοσπονδιας {3-0}
    αλλα διαβασα και αυτο και μου εφυγαν οι προβληματισμοι
    Πως αντιμετωπισα το 4-5-1v   του  αστερατου κινεζου-screenshot_76.png
    ermismandras likes this.

  4. #4
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Quote Originally Posted by Nick Lizas View Post
    και εγω αυτο τον προβληματισμο ειχα αλλα το αριστερο μπακ εβαλε 2 γκολ στο πρωτο αγωνα της ομοσπονδιας {3-0}
    αλλα διαβασα και αυτο και μου εφυγαν οι προβληματισμοι
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_76.png 
Views:	104 
Size:	69.3 KB 
ID:	75484
    Κοιτα να δεις που ενώ η λογική λέει άλλα οι προγραμματιστές τα ρύθμισαν όπως γουστάρουν.Ενδιαφέρουσα πληροφορία πάντως

  5. #5
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Απο την αρχη που εγινε το παιχνιδι αυτο η νορντεους το ειχε σαν κανονα καποια στιγμη ενας δια χειριστης προγραματιστης που
    ειχαν φτιαξει μαζι το προγραμα απαντουσε και βοηθουσε πολυ κοσμο με τακτικες και αντιμετωπιση αυτων τελικα τον εδιωξαν απο τα φορουμ
    και απελυθη απο την νορντεους λεγοταν Αndel Gamal απλως ειχαν παγωσει αυτες οι συμβουλες αλλα με τα συνεχομενα update επανερχονται
    Mixalis Xerts likes this.

  6. #6
    Rookie Mixalis Xerts's Avatar
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Greece
    Posts
    126
    Quote Originally Posted by Nick Lizas View Post
    Απο την αρχη που εγινε το παιχνιδι αυτο η νορντεους το ειχε σαν κανονα καποια στιγμη ενας δια χειριστης προγραματιστης που
    ειχαν φτιαξει μαζι το προγραμα απαντουσε και βοηθουσε πολυ κοσμο με τακτικες και αντιμετωπιση αυτων τελικα τον εδιωξαν απο τα φορουμ
    και απελυθη απο την νορντεους λεγοταν Αndel Gamal απλως ειχαν παγωσει αυτες οι συμβουλες αλλα με τα συνεχομενα update επανερχονται
    αδικιά όμως να διόξουν των developer λες και έκανε κάτι κακό.... τη να πω απλά στην nordeus δεν ξέρουν τη κάνουν από ότι κατάλβα

  7. #7
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    ξερουν πολυ τι κανουν για φαντασου να εβγαινε καποιος και να ηξερε ολα τα αντισυστηματα δεν θα χαλαγε κανεις
    τοκεν για μεταγραφεςκαι η νορντ θα εμπαινε μεσα

  8. #8
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Αυτος απο πανω ο developer που εχω ποστ, ενας απο το αγγλικο φορουμ του ζητησε να κανει ποστ την ομαδα για να δει βελακια
    και οδηγιες και η απαντηση ηταν δεν το επιτρεπει η εταιρια

  9. #9
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by Nick Lizas View Post
    ξερουν πολυ τι κανουν για φαντασου να εβγαινε καποιος και να ηξερε ολα τα αντισυστηματα δεν θα χαλαγε κανεις
    τοκεν για μεταγραφεςκαι η νορντ θα εμπαινε μεσα
    όχι ακριβώς, άλλη είναι η λογική τους :
    Αν κάποιος ξέρει τα συστήματα, η ομάδα του "υπακούει"/ ο παράγοντας τύχη δεν παίζει ρόλο, και αγοράζει/φτάχνει 7*-8* παίκτες, τότε η ομάδα του θα ειναι ανίκητη και αυτό είναι που δεν θέλουν.
    Nick Lizas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  10. #10
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Είπα να σ ακολουθήσω μιας και δεν είχα τίποτα να χάσω, Όντως τον στρίμωξα στα σχοινιά και έχασα τα άχαστα(τραβούσα τα μαλλιά μου στο animation)
    Δεν με ήθελε αλλά πήγε καλά σαν σύστημα
    Πως αντιμετωπισα το 4-5-1v   του  αστερατου κινεζου-screenshot_7.jpgΠως αντιμετωπισα το 4-5-1v   του  αστερατου κινεζου-screenshot_11.jpg
    Nick Lizas likes this.