Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
Like Tree5Likes

Thread: 4-2mc-3w-1

  1. #1
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421

    4-2mc-3w-1

    Πως το κοντράρετε αυτή τη σεζόν?

  2. #2
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Θα το χρειαστω κι εγω.

    Εγω θα το κοντραρω με 3w-2dmc-2-2w-1, την Τετάρτη παίζω το ματς.

    Με 451v στον πρωτο αγωνα πρω δεν πηγε ασχημα αλλα ουτε καλα, πολυ ισορροπημενα και εχασα στις λεπτομεριες με ιδιο αριθμο σουτ συνολικα/εστια.

    Ελπιζω με το παραπανω συστημα να κοψω περισσοτερα σουτ αντιπαλου και οι 6 μεσοι εναντιον 5 να μου δωσουν περισσοτερη κατοχη και σουτ
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  3. #3
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    θα συμφωνήσω αλλά επειδή οι 3 am είναι πολύ επικίνδυνοι, θα πρότεινα μαν του μαν + σκληρό τάκλιγκ + έντονη πίεση , θυσιάζοντας το πρόσθετο μπόνους να το δώσω στην "κατάσταση".
    τουλάχιστον από το 2ο και μετά.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #4
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Επίσης να σημειωσω σε αυτο το σημειο μιας και το προτεινες, στις ομοσπονδιες που ειναι λιγο πιο yolo η φαση , παιζω πολλες φορες hard tackling, και ουτε παραπανω φαουλ δινω ουτε παραπανω κίτρινες.... random?
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  5. #5
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    εγώ το χρειάζομαι Τετάρτη πρωί πρωί τελικό κυπέλου εναντίον αυτού
    4-2mc-3w-1-screenshot_7.jpg

    Τον είχα στο chl τον βρίσκω πάλι μπροστά μου και στο κύπελο.
    Το σύστημα που λες clover το δοκίμασα στο 2ο ημίχρονο του πρώτου αγώνα και μου έβγαλε σκορ 0-1 αν και έχασα πέν. στο 90


    Εγώ πάλι σκέφτομαι το 3W-2DMC-3W-1-1 κοντινές μπαλιές
    Last edited by Ioannis Boulakas; 03-26-2017 at 08:48 PM.

  6. #6
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Χμ αρκετα δυνατός, υπαρχει και το πιο αμυντικο , 41311, σταυρός, με επιθεση απο κεντρο, αμυντικα με αντεπιθεσεις, αλλα δεν θυμαμαι αν το εχω χρησιμοποιεί εναντιον 4231.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  7. #7
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Ioannis Boulakas View Post
    εγώ το χρειάζομαι Τετάρτη πρωί πρωί τελικό κυπέλου εναντίον αυτού
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_7.jpg 
Views:	59 
Size:	51.9 KB 
ID:	79691

    Τον είχα στο chl τον βρίσκω πάλι μπροστά μου και στο κύπελο.
    Το σύστημα που λες clover το δοκίμασα στο 2ο ημίχρονο του πρώτου αγώνα και μου έβγαλε σκορ 0-1 αν και έχασα πέν. στο 90


    Εγώ πάλι σκέφτομαι το 3W-2DMC-3W-1-1 κοντινές μπαλιές
    εγω παντως γιατι αυτος φαινεται πολυ δυνατος θα επαιζα με dmr+dmc+dml
    δηλαδη 3n-3w-2n-1-1 αμυνα+αντεπ+ενας εναντιον ενος+μακρινες center

  8. #8
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Quote Originally Posted by Nick Lizas View Post
    εγω παντως γιατι αυτος φαινεται πολυ δυνατος θα επαιζα με dmr+dmc+dml
    δηλαδη 3n-3w-2n-1-1 αμυνα+αντεπ+ενας εναντιον ενος+μακρινες center
    Nik αυτός είναι που έπαιξε με V και σ ακολούθησα με το επιθετικό σου σύστημα και του πήρα τα σώβ...α άσχετα αν έληξε 1-1
    Το να παίξω πολύ αμυντικά το φοβάμαι μήπως δεν μου βγει γιατί στο πρώτο ματς κατέβηκα με 5-1-2-2 και βρέθηκα πίσω στο σκορ με 0-2 άσχετα αν είχα χάσει 2 άχαστα τετ α τετ

  9. #9
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Quote Originally Posted by cloverfield View Post
    χμ αρκετα δυνατός, υπαρχει και το πιο αμυντικο , 41311, σταυρός, με επιθεση απο κεντρο, αμυντικα με αντεπιθεσεις, αλλα δεν θυμαμαι αν το εχω χρησιμοποιεί εναντιον 4231.
    συνήθως το nd μου έβγαινε ως αντισύστημα αλλά γι αυτόν τον αγώνα μάλλον θα βρεθώ εκτεθειμένος. ίσως ο σταυρός να έχει κάποια τύχη, τον έχω στα υπόψην κατά τη διάρκεια

  10. #10
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    παρ όλο που η διαφορά ποιότητας αυξήθηκε κ άλλο (προφανώς προπόνησε την ομάδα του)
    4-2mc-3w-1-screenshot_2.jpg

    το v αν το παίξεις σωστά ή με κάποιες παρεμβάσεις για συγκεκριμένους αγώνες σε βγάζει ασπροπρόσωπο. του πήρα το σκαλπ
    4-2mc-3w-1-screenshot_11.jpg4-2mc-3w-1-screenshot_12.jpg4-2mc-3w-1-screenshot_14.jpg

Page 1 of 2 12 LastLast