Page 24 of 25 FirstFirst ... 1422232425 LastLast
Results 231 to 240 of 248
Like Tree74Likes

Thread: Εξαφανίστηκαν τα βίντεο

  1. #231
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    εγώ πάω στην αναπλήρωση, μου βγάζει το μπλε κουμπί και αντί να πατήσω αυτό, πάω στα πράσινα τα βαλιτσάκια και αρχίζω να στοκάρω.
    Με αυτό το κόλπο ξεκολάει.
    Έχει και κάτι ωραίες διαφημίσεις με το αόρατο σουτιέν
    μια χαρά
    Nick Lizas and Mr Dosohos® like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #232
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Παιδιά εσείς δεν έχετε πρόβλημα με τα βιντεακια στα οποία κολλάει η αντίστροφη μέτρηση ωστόσο ολοκληρωνονται χωρίς να δώσουν τίποτα? κ συγνώμη κ ξανά συγνώμη ....κ τρώμε το χρόνο μας άσκοπα

  3. #233
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Fcgrfr View Post
    Παιδιά εσείς δεν έχετε πρόβλημα με τα βιντεακια στα οποία κολλάει η αντίστροφη μέτρηση ωστόσο ολοκληρωνονται χωρίς να δώσουν τίποτα? κ συγνώμη κ ξανά συγνώμη ....κ τρώμε το χρόνο μας άσκοπα
    αν εννοεις αυτο εγω το παιρνω ετσι οταν τελειωσει ο χρονος δεν το κλεινεις πατας το install
    βεβαια δεν θα κανεις εγκατασταση αλλα θα πατησεις το κουμπι επιστροφης και θα πας πισω
    και θα βγεις στο μενου με τα πρασινα και θα στο δωσει προσεξε οταν πας πισω και βγεις στην
    οθονη του βιντεο δεν θα το κλεισεις αλλα θα πατας το κουμπι της επιστροφης μεχρι να βγεις στην
    μπαρα με τα πρασινα καμμια φορα κολλαει και δεν σε παει επανελαβε την δια διαδικασια
    μεχρι να σε βγαλει στα πρασινα
    Εξαφανίστηκαν τα βίντεο-screenshot_286.pngΕξαφανίστηκαν τα βίντεο-screenshot_287.png
    Fcgrfr likes this.

  4. #234
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    με την προηγούμενη έκδοση, είχα πρόβλημα.
    Πολλά βίντεο δεν έδιναν πράσινα.
    Τώρα με την νεώτερη, "πετάει" το πράσινο και προστίθεται στο στοκ κανονικά.
    Είναι κάτι λιγότερα τα βίντεο τώρα (συνολικά μέχρι 30 το πολύ) αλλά οκ.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #235
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    ναι και εγω τα ιδια το μονο προβλημα ειναι αυτη η διαφημιση αλλα ολα τα αλλα οκ

  6. #236
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    στη νέα έκδοση έχω το πρόβλημα, ειναι 3-4 βιντεακια που παρουσιάζουν αυτό το πρόβλημα με την επεξεργασία που για κακή μου τύχη επαναλαμβανονται, ευχαριστώ θα δοκιμάσω αυτό που λέει ο Νικόλας

  7. #237
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Παιδια για οσους δεν παιρνουν βιντεο μια απαντηση απο νορντεουςΕξαφανίστηκαν τα βίντεο-screenshot_2018-05-07-13-08-47.jpgΕξαφανίστηκαν τα βίντεο-screenshot_2018-05-07-13-08-59.jpgΕξαφανίστηκαν τα βίντεο-screenshot_2018-05-07-13-09-05.jpg

  8. #238
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Τι λέει δηλαδή ?
    ότι εξαρτάται από τους διαφημιστές, από την χώρα και από τις "συνήθειες" του κάθε παίκτη , πόσα βίντεο είναι διαθέσιμα.

    μπούρδες.

    Εγώ κάθε μέρα κατεβάζω 25-30 βιντεάκια και είναι μια χαρά.
    Απλά ανέφερα παραπάνω (#231) τι κόλπο κάνω.
    Παίζω λίγο με τα κουμπάκια ή κάνω την διαδικασία από την αρχή.
    (ένα κόλπο που κάνει ένα άλλος, είναι να παέι στην προπόνηση,
    να διαλέξει όλους του παίκτες
    να βάλει μια άσκηση
    αντί να πατήσει προπόνση, να πάει στο στοκ με τα πράσινα για να δει βίντεο)

    Σε εξτρίμ καταστάσεις, θα πάω και θα κάνω καθαρισμό μνήμης από τις ρυθμίσεις ή θα κάνω reset τις διαφημίσεις του google.
    Αυτό δεν συνιστάται γιατί μπορεί να τους μπερδέψει (μοιάζει λίγο με το vpn, αλλάζεις διεύθυνση) γι'αυτό το κάνω σπάνια.

    Και αν το κουμπί για τα βίντεο είναι "θολό", πάω στα στοκ, δήθεν να κατεβάσω βίντεο για πράσινα και όταν αυτό γίνει διαθέσιμο (πάρει έντονο χρώμα), φεύγω και πάω στην προπόνηση και βλέπω και το Χ2 διαθέσιμο.
    Last edited by nikolgiorgos; 05-07-2018 at 02:48 PM.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #239
    Rookie divinitygr's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    73
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    Ένα άλλο κόλπο που έχω αναφέρει επίσης (για το θέμα των video για τα βαλιτσάκια), είναι ότι βρίσκουμε κατεβάζουμε και παίζουμε μια παλαιότερη έκδοση του παιχνιδιού.
    Εχω περασει την 6.6 σε nox player αλλα προκοπη δεν ειδα, το πολυ πολυ να κερδιζα 2 πρασινα εξτρα σε σχεση με την τωρινη οποτε δεν αξιζει.
    Συνηθως παιρνω 28 και καμια 5αρια σε μπλε για να μη τα χασω, αρα με την 6.6 ειμαι 28+2=30 αλλα δε παιρνω 5 μπλε και ειμαι -3 συνολικα.
    37 πρασινα που εγραψες σε καποιο αλλο post, ζητημα να επιασα 1 η 2 φορες

    Οσο για τις ασκησεις GK, συμφωνω με την απαντηση σου στο topic που εβαλες

  10. #240
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Για δοκίμασε πρώτα την παλιά έκδοση και μετά την καινούρια. Σε μένα έτσι τα δίνει πάντως... πρώτα τα παίρνω απ την παλιά.

Page 24 of 25 FirstFirst ... 1422232425 LastLast