Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 70
Like Tree30Likes

Thread: Bug στις ομοσπονδίες

  1. #31
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    οι πρωινοί να ρίξουν σύρμα.
    Αυριο στις 8 το πρωί παίζουμε εμεις το 1ο.
    ermismandras likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #32
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Εμεις παιζουμε βραδυ το εντος και ξημερώματα το εκτος δυστυχώς.

    Η επίσημη απαντηση ειναι οτι το φιξ εχει δοθει. Στην πραξη θα φανεί
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  3. #33
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    αν δεν έχει φτιαχτεί πάντως, θα διασυρθούν χοντρά οπότε δεν νομίζω να το ρισκάρουν.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #34
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Καλημέρα,έπαιξε κανείς;αξίζει να είμαστε παρόντες σήμερα ή ακόμα τα ίδια;

  5. #35
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Διορθώθηκε το πρόβλημα, όλα κανονικά
    ermismandras likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  6. #36
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Δε γνωρίζω αν είστε όλοι μαζί σε μια Ομοσπονδία,αλλά απ'οτι είδα στη δική μου,τα προβλήματα καλά κρατούν.
    5 ήττες,1 νίκη σε παιχνίδια που είχαμε όλα τα στατιστικά υπερ μας και με αντιπάλους ελαφρώς πιο αδύναμους.Τι σκατά φταίει πάλι,δε μπορώ να καταλάβω.
    pgatzas likes this.

  7. #37
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Jorge Volos View Post
    Δε γνωρίζω αν είστε όλοι μαζί σε μια Ομοσπονδία,αλλά απ'οτι είδα στη δική μου,τα προβλήματα καλά κρατούν.
    5 ήττες,1 νίκη σε παιχνίδια που είχαμε όλα τα στατιστικά υπερ μας και με αντιπάλους ελαφρώς πιο αδύναμους.Τι σκατά φταίει πάλι,δε μπορώ να καταλάβω.
    Εγώ πάντως κέρδισα 1-3 ομάδα 6 lvls πάνω από μένα και με ανατροπή.
    Από τους 6 αντίπαλους, οι 4 είναι μεγαλύτερο επίπεδο από τους δικούς μου που αντιμετωπίζουν.
    Είμαστε 14-2 μετά τους πρώτους αγώνες.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  8. #38
    Rookie pgatzas's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    58
    Μάλλον τυχεροί είστε.. Εμεις σε 12 παιχνίδια 1 ισοπαλία και 1 νίκη . Μια χάρα .

  9. #39
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Εγώ είμαι σχεδόν βέβαιος ότι η nordeus έχει ξανακάνει μαλακία,κι εκ των πραγμάτων κάποιες ομοσπονδίες ρίχνουν στο ψαχνό,ενώ οι αντίπαλες τους τις τρώνε στο ψαχνό.ΚΑΙ κάτι άλλο.Πριν λίγο έπαιζα Πρωτάθλημα με μια ομάδα 51%,Εγώ είχα 99% με 6 αναπληρωματικούς.Συντριπτ κά στατιστικά υπερ μου.Εφερα 2-2.Προηγήθηκα 2 φορές και έφαγα γκολ στην αμέσως επόμενη φάση.Σέντρα και γκολ δηλαδή.ΚΑΙ φυσικά Εγώ ήμουν παρών ενώ ο άλλος όχι.Τι κάθομαι κι ασχολούμαι δε μπορώ να καταλάβω

  10. #40
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Εγω πάντως σήμερα που έπαιξα 1ο παιχνίδι κέρδισα 0-3 και στο 2ο παιχνίδι 8-0. Εγω ειμαι 18 λεβελ αυτός 9 αλλά δεν νομίζω να επηρέασε το λεβελ αλλά η μεταξύ μας διαφορά και οι φίλοι μου ανεξαιρέτως λεβελ τα πήγαν μια χαρα και αυριο παιζουμε τελικο .

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast