Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
Like Tree2Likes

Thread: Facebook account ban

  1. #11
    Newbie Tvogia's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    27
    Έχεις δίκιο.Μάλλον δεν το εξέθεσα σωστά.Το παίρνω από την αρχή:έχω δύο ομάδες.Σε καθεμία αντιστοιχεί από ένα fb και φυσικά διαφορετικό mail και password.Στη βασική και πιο παλιά ομάδα μπαίνω από το κινητό ή το τάμπλετ μέσω της εφαρμογής του top11 απευθείας.Στη β´ ομάδα μπαίνω μόνο από το λάπτοπ μέσω του δεύτερου fb (όχι της εφαρμογής top11) καθώς το κινητό ή το τάμπλετ έχει τα στοιχεία της α’ ομάδας μου.Έτσι όταν παίζει η β ομάδα μου δεν μπορώ να κοουτσάρω από το κινητό ή το τάμπλετ παρά μόνο να παρακολουθήσω τον αγώνα.Αυτό που έχω ως απορία είναι:μπορώ να έχω τον χειρισμό και της β ομάδας μου από το κινητό ή το τάμπλετ;Αν ναι πώς θα γίνει;Μέσω της εφαρμογής του top11 ή με σύνδεση στο δεύτερο fb;Τα δοκίμασα και τα 2 αλλά πάντα με βγάζει στην πρώτη ομάδα μου...

  2. #12
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    α, τώρα μάλιστα.
    Λοιπόν
    Μπορείς να μπαίνεις από το κινητό σου και στην 2η ομάδα (εγώ μπαίνω σε καμιά 10αριά που έχω )

    Πας κάτω στις ρυθμίσεις και εκεί κάτω κάτω, στο κόκκινο κουμπί που λέει αποσύνδεση.
    Μετά σε βγάζει στη πρώτη μάσκα φόρτωσης και βάζεις το άλλο fb και paswd.

    Εδώ θέλει μόνο λίγο προσοχή, να μην έχεις ανοιχτό το fb της 1ης σου ομάδας γιατί το Τ11 πάει και διαβάζει κατευθείαν εκείνον τον λογαριασμό (ή να το κάνεις αποσύνδεση, δοκίμασε).
    Tvogia likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #13
    Newbie Tvogia's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    27
    Απλά,είσαι θεός!!!

Page 2 of 2 FirstFirst 12