Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Thread: Altın Grup 1 Federasyonu Takım Arkadaşı Arıyor

Rookie
    arkadaşlar tüm maçları takip ediyorum takım kaliteli benden %30 güçlü rakiplere bile kafa tutuyorum aktifim şuan altın 2. federasyona sahibim fakat yeterince aktif değil.
    Aktif olan arkadaşlardan boş yeri olan hala var mı?
    Son güncellemeden sonra oyunu doğru düzgün açabilirsem oynamayı düşünüyorum 😅

Newbie
    dolduk biz malesef

Rookie
    Quote Originally Posted by chessturko View Post
    Herkese Merhaba

Federasyonumuz Altın grup 1'e bu sezon çıktı.Geçen sezon Altın Lig 2'de tüm maçları lider olarak bitirip 1312 puana eriştik.Sıralamada 3. olduk.

Şimdi hedef Platin Lig...Bizler kısa vade de başarı istesek de, ekip ruhu, arkadaşlık ve herşeyden önemli olarak da keyif alarak bu oyunu oynuyoruz. Şimdi ise bizimle uyumlu olacak bu oyunla aktif olarak ilgilenen, katılımcı, tecrübeleri ve bilgilerini karşılıklı paylaşabilecek bir menajer arıyoruz...Aktif olmayan ya da yukarıda ki şartları taşımayanlar lütfen başvurmayınız...

Eğer ki kaliteli bir takıma sahip ve bu oyunu oynuyorsan menajer, seni bekliyoruz...
    Sadece 1 menajer arıyoruz.

Lütfen aktif ilgilenebilecek arkadaşları bekliyoruz...

Sevgiler....

Federasyon İsmi: Bozkurtlar
    Federasyon Etiketi: #XDE0G6
    şuan 89 gücünde birkaç güne 95 olur rahat, maalesef yeni transfer sisteminden dolayı kaliteli oyuncu düşürmek zor ve gözlemci listesindeki oyuncularda azaldı ihtiyacım olanı daha bulamadım fakat aktifim.

Rookie
    Quote Originally Posted by hnsmby View Post
    dolduk biz malesef
    yeriniz olursa düşünün 😇

Newbie
    Yani bugün yenilerle ilk macımızı yaptık 18-0 aldık. Ne diyebilirim ki biz bu kadroyla yürürüz gibi görünüyor
    Yine de bir yabancı oyuncumuz var sıkıntı olursa gidebilir dediğimiz, eger öyle bişey olursa özelden ben size yazarım
    başarılar dilerim

Newbie
    Altın Grup 2 de 4 kişilik bir federasyonumuz var. 2 pasif üyeyle yollarımızı ayırdık. Oyuna aktif şekilde zaman ve token harcayacak, maçları takip edecek ekip arkadaşları arıyoruz. İlgilenen olursa özelden yazabilirsiniz. Federasyon adımız Are You Ready

Page 2 of 2 FirstFirst 12