Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Taze Kan :)

Newbie

Taze Kan :)

Arkadaşlar öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım 1-2 sorum olucak

1-Öncelikle 1-2-3-4-5 liglerinden 1. olarak çıkabilirmiyim yani basitmi bu kadar ve neler yapmalıyım ?

2-en basit transfer saatleri yani kolayca az token harcayarak iyi oyuncu elde edebileceğim saat aralıkları nelerdir ?

3-bu ay sonunda 1000 token almak gibi bir planım var gözlemcideki 69 tokenlik oyunculardan dizsem kadroyu tamamen kaç sezon götürür beni ve dizdiğim sezon 3 kupayı birden (lig,kupa,şam. ligi) kaldırabilir miyim ?

Şimdiden çok teşekkür ederim iyi eğlenceler herkese..

Apprentice
    1- İlk sezonlar kolay oluyor oyunla ilgilenen fazla olmuyor o yüzden şampiyon rahat olabilirsin.

2- saatler değişiyor yani şöyle söylüyüm 1 tokene ben sabahleyin, gece normal bir vakitte öğlen saatlerinde birçok oyuncu aldım sadece alacağın oyuncuyu belirleyip takip etmen gerekli.

3- token asla alma derim çünkü bu oyuna para vermen saçma olur haketmiyor bence. artı başlarken zaten 40 token veriyor bunu zamanla 100 150 de yapabilirsin idareli kullanınca.. 6 yıldızlı oyuncular seni rahat 3 sezon götürür.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Kubilay Cansu View Post
    Arkadaşlar öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım 1-2 sorum olucak

1-Öncelikle 1-2-3-4-5 liglerinden 1. olarak çıkabilirmiyim yani basitmi bu kadar ve neler yapmalıyım ?

2-en basit transfer saatleri yani kolayca az token harcayarak iyi oyuncu elde edebileceğim saat aralıkları nelerdir ?

3-bu ay sonunda 1000 token almak gibi bir planım var gözlemcideki 69 tokenlik oyunculardan dizsem kadroyu tamamen kaç sezon götürür beni ve dizdiğim sezon 3 kupayı birden (lig,kupa,şam. ligi) kaldırabilir miyim ?

Şimdiden çok teşekkür ederim iyi eğlenceler herkese..
    Öncelikle aramıza Hoşgeldin;

1. Çıkmanız çokta basit olmayabilir sizin gibi oyuncular mevcut olursa liginizde 2-3 takım arası biraz çekişme olabilir.

Saat gece 5 ten sonra girin sezonun ilk günü hariç ve sezonun ilk günü girecekseniz serverlar bakım vb nedeniyle gece 6 da açılmaktadır.Transfer yaparken Taylandlı bir menajer oyuncuya teklif vermişse eğer bunlarla pek kapışma tokenleri genelde çok oluyor dikkat et!

1000 token alırsanız 69-64-59 tokene kaliteli genç oyuncuları özel yeteneklerine göre iyi olanı almayı tercih et.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Transfer yaparken Taylandlı bir menajer oyuncuya teklif vermişse eğer bunlarla pek kapışma tokenleri genelde çok oluyor dikkat et!
    Hocam sadece Taylandlı olsa iyi ben hiç unutmam Vietnamlı bir menajerle 4.seviyedeyken Wattez adında bir oyuncu için 40 tane token harcamıştım. O yüzden uzakdoğu özellikle güney asya' daki kullanıcı oldu mu kaçıyorum. hiçbir şekilde bırakmıyorlar oyuncunun peşini

Bu kadar tokeni nasıl buluyorlar anlamıyorum.

Newbie
    Arkadaşlar tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim benim şuanki amacım token alıp 3 kupayı ayni anda kaldirmak inşallah gerçekleştiricem amacımı stadyumda önemli değilmi ?

Birde son olarak 1 lig 26 gün surdugune gore sizler muhtemelen 10-15-20. Liglerde olsaniz yaklasik 1.5-2 senedir bu oyunu oynuyorsunuzdur yani 5 ayda 10. Lige cikmak imkansiz degilmi ?

Apprentice
    ben şu anda 10.seviyedeyim sadece 2 kere ligden çıkamadım onda da kpss olduğu için oyunla ilgilenemedim. Admin arkadaşta 45.seviyede. benim eski hesapla birlikte 1.5 sene oldu ama o hesaba ara vermiştim sonra tekrar başladım.

token almadan da yapabilirsin ki illa tokene bağlama eğer kaliten yüksek olursa senin kalite ortalamana yakın menajerlerle karşılaşırsın bu da aklında bulunsun bu arada bir sezon 28 gün sürüyor

Newbie
    Unutmadan bir soru daha ileriki seviyelerde gozlemcideki 69 tokenlik oyuncular 7-8 yildiz oluyormu yoksa her seviyede 6 yildizmi ordaki oyuncular ? Eğer artiyorsa kaçıncı seviyeye geldigimizde artiyor ? Eğer artmiyorsa millette nasil 7-8 yildizli oyuncu oluyor cunku her sezon atladigimizda 1 yildiz eksiliyormus oyunculardan oyle okumustum..

Apprentice
    hep 6 yıldızlık oluyor, genç yaşta alabilirsen çok çabuk gelişme şansı var ve sezon içinde 7 yıldız yapabilirsin. yıldız azalıyor ama kalite aynı kalite değişen bir şey olmuyor o çok fazla önemli bir şey değil yani takma kafana

Unutmadan bir soru daha ileriki seviyelerde gozlemcideki 69 tokenlik oyuncular 7-8 yildiz oluyormu yoksa her seviyede 6 yildizmi ordaki oyuncular ? Eğer artiyorsa kaçıncı seviyeye geldigimizde artiyor ? Eğer artmiyorsa millette nasil 7-8 yildizli oyuncu oluyor cunku her sezon atladigimizda 1 yildiz eksiliyormus oyunculardan oyle okumustum..
    Bundan 1 sene önce gözlemciler 7 yıldızlı idi ve hepsi 50 tokendi

Tüm sorulara burdan cevap alabilirsin işine yarar Eksik aklına takılanlar olursa çekinmeden yaz buradayız Top Eleven Help Center - How to Play | TopEleven Support

Page 1 of 2 12 LastLast