Results 1 to 6 of 6
Like Tree9Likes
  • 1 Post By Oğuzhan Çelikoğlu
  • 2 Post By Anarşi
  • 1 Post By Turan
  • 2 Post By Haydar FC
  • 1 Post By Anarşi
  • 2 Post By Haydar FC

Thread: özel sponsor sorunu

Newbie

Exclamation özel sponsor sorunu

Merhaba kolay gelsin. Benim Özel Sponsor görevlerinde "6 lig maçına ilk 11 ve yedeklerin moralleri süper olacak şekilde maça başla" etkinliğinde az önce maça 18 kişilik takımın tamamının moralini süper yapıp çıktım ama maç sonrası Özel Sponsor'da 1/6 yüklenmemiş yardımcı olur musunuz ?

Apprentice Anarşi's Avatar
    https://nordeus.helpshift.com/a/top-...ent&l=en&p=web

Buraya veya oyun içinden ? İşareti olan kısımdan destek birimine yazarsan daha hızlı sonuç alırsın.

Genel olarak, ateş alan oyuncuların varsa bunlar bozuyor. Ayrıca ben katılmadığım için, çeviri hatasıda olabilir, yedekler derken tam kadroyu kasdediyor olabilir.

Newbie
    Bu konuda genel forumda da çok şikayet var. Birçok insan mavi ve yeşil paket harcayıp hepsini full yaptıkları halde sayaç işlememiş. Bence hiç boşa zorlamayın, sistemsel hatalar olduğu çok açık.

Newbie
    Herkese Merhaba;
    Özel sponsorla alakalı bir sorum olacak: ‘AMC rolü antrenmanı yaptır’ Görevi var.Görevin içeriği hak. Bilgisi olan varmıdır?

Apprentice Anarşi's Avatar
    Quote Originally Posted by Haydar FC View Post
    Herkese Merhaba;
    Özel sponsorla alakalı bir sorum olacak: ‘AMC rolü antrenmanı yaptır’ Görevi var.Görevin içeriği hak. Bilgisi olan varmıdır?
    Herhangi bir oyuncuya ( şuan ST-AML-AMR-MC olan) AMC olarak yeni mevki kazandırılacak. Bu görevi tamamlamak için en uygunj, kadroda en düşük kalitedeki oyuncuya verip, genel antrenmala tamamlamaya çalışmak.

Newbie
    Quote Originally Posted by Anarşi View Post
    Herhangi bir oyuncuya ( şuan ST-AML-AMR-MC olan) AMC olarak yeni mevki kazandırılacak. Bu görevi tamamlamak için en uygunj, kadroda en düşük kalitedeki oyuncuya verip, genel antrenmala tamamlamaya çalışmak.
    Teşekkürler Anarşi