Page 43 of 51 FirstFirst ... 334142434445 ... LastLast
Results 421 to 430 of 509
Like Tree87Likes

Thread: Kako napasti protivnicku formaciju

  1. #421
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Igraj 4-1-3-2

  2. #422
    Newbie vaccky's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    19
    Treba mi pomoc kako da counter-ujem formaciju 5-2-1-2
    DL-DC-DC-DC-DR
    MC-MC
    AMC
    ST-ST
    ????????
    Trenutno koristim 3-4-1-2
    DC-DC-DC
    MR-MC-MC-ML
    AMC
    ST-ST
    Napadacki, kombinovano, sopstvena polovina, normalno, kombinovani, zonski, Ukljucen kontra napadan, ne ofsajd. Crvene strelice na ML,MR,AMC,ST,ST.
    Videcemo kako ce da ispadne :P
    P.S.
    Moj kvalitet 84 njegov 77.
    Last edited by vaccky; 03-16-2015 at 11:47 AM.

  3. #423
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @vaccky
    1) Napadački mentalitet i forsiranje kontranapada ne idu zajedno, isključi kontranapad. Kontranapad se koristi kad se braniš protiv jačeg tima
    2) Ako imaš DMC, izvadi AMC i ubaci DMC umjesto njega. Ne trebaju ti crvene strelice na ST, dovoljno ne na ML i MR. Fokusiraj dodavanje preko krila. Možeš uključit presing na cijeli teren.
    Ex top eleven player


  4. #424
    Newbie vaccky's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    19
    Hvala Novi sam generalno na igrici, nisam je igrao 3 godine, i nisam se bavio mnogo taktikama Hvala, probacu i tako, pa javljam Nemam DMC, ali mogu da iskombinujem da jaceg MC stavim na mesto dmc. Videcu kako se odvija utakmica.

  5. #425
    Newbie vaccky's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    19
    @t11_fan
    Kako napasti protivnicku formaciju-vv.jpg
    P.S. Do 4-0 Sam igrao: Napadacki, kombinovano, sopstvena polovina, normalno, kombinovani, zonski, ne kontra napadan, ne ofsajd. Crvene strelice na ML,MR. ( to je bilo prvo poluvreme i 4-0)
    Drugo poluvreme od 70 min sam napravio promenu na MC ( stavio ovog slabijeg od 4*) Napadacki, preko oba krila, ceo teren, normalno, kombinovani, zonski, ne kontra napadan, ne ofsajd. Crvene strelice na ML,MR.

    Veceras igram ligu sampion protiv lika koji koristi uski dijamant ( prvu utakmicu sam pobedio 1:0 4-5-1V stil, imao sam 55%-45% posed i 26-11 u sutevima) veceras planiram da promenim? Milsjenje?
    Last edited by vaccky; 03-16-2015 at 12:38 PM.
    t11_fan likes this.

  6. #426
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    6
    Kako napasti protivnicku formaciju-capture.jpg

    Igram 1/4 kupa protiv ove formacije. Ja igram 4 1 3U 2,ok mi ide tako...ali ova njegova taktika mi presmesno izgleda,ali 4. lvl je , ja drugi...Vidim u ligi da je solidan (3. mesto) sa dva poraza....Kontam da je nepravilna formacija,i da igram svoju taktiku... Ali vase misljenje molim? Sta raditi??? Zahvalan unapred!
    Last edited by Damir Galamboš; 03-22-2015 at 12:20 AM.

  7. #427
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    4-1-4-1

  8. #428
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Moze i ta CSM ali ja bi probao sa 4-4-1-1 ili moze napadacka formacija 4-3-3.

  9. #429
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    6
    Nemam krila,tj igram samo sa cetralnim veznim i imam 2 DMC u ekipi... Mozda da onda probam sa 4-3-3... Imam taman 3 napadaca!

    Odigrali smo malopre... igrao sam prvu kuci i dobio 1:0! formacija 4-3-3,dosta veci posed,puno suteva al nece u gol... Sad treba odbraniti tih 1:0 u gostima... Kontam sad da igram moju formaciju 4-1-3u-2.... Sta mislite o tome. Dobro ce mi doci mala pomoc... pozz
    Last edited by Damir Galamboš; 03-23-2015 at 10:11 AM.

  10. #430
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    10
    Poštovanje ekipa ,

    nije da baš tražim pomoć , više želim da shvatim te formacije . uglavnom sam dobar u čitanju protivničkih formacija ali neke stvari baš i ne shvačam.

    igrao sam jučer protiv 4-2-2-2 hex . 2 dana sam čitao po forumu samo o tome. podjednake smo kvalitete , malo je on jači u prvih 11, recimo ja sam u prvih 11 33,5 on je 34,0. dakle nije neka razlika.

    iako sam mislio igrati sa 4-3-1-2 ili 3-4-1-2 ipak sam se odlučio za 4-4-1-1 jer sam igrao doma pa nisam htio da bude puno golova.
    očekivao sam tijesan rezultat. bilo za mene ili za njega ili neriješeno . pa da onda u revanšu kod njega idem na napadačku verziju.

    I što se desi , tip me ubije 0-3 ,grrrrrrrrrrrr.

    e sad , moja zamisao je bila da dr i dl pokriju njegova krila , dc-i St-ove , i da ja imam 4 MC+mr-ML na njegova 2 MC. jači sam u vezi . krila sam duplirao ali ipak ne funkcionira !!!!!!!

    iako po statistikama smo bili tu negdje 19/7 moji šutevi njegovi 21/8 . ali nije mi jasno da je njegov golman dobio samo ocjenu 5 iako nije primio gola .

    drugo mi je čudno što sam dva gola dobio na assistencije DR-a i DL-a ?!? mislim da nisu bili iz kornera.

    u drugom poluvremenu sam izvadio ML-a i stavio još jednog ST da dobijem 4-3-1-2. ali sam tada dobio taj 3 gol.

    volio bi da neko od iskusnijih u ovome pojasni di sam pogriješio. ne zbog ovog polufinala kupa več za ubuduče.

    igrao sam normal sa napadom kroz sredinu, kasnije napadački. plave strele na DC-e a crvena na AMC. kako to da moj AMC nije napravio nista , inače mi je jedan od boljih i nije mogao biti markiran od njegovih igrača ?

Page 43 of 51 FirstFirst ... 334142434445 ... LastLast