Page 46 of 51 FirstFirst ... 364445464748 ... LastLast
Results 451 to 460 of 509
Like Tree87Likes

Thread: Kako napasti protivnicku formaciju

  1. #451
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Pozdrav drustvo ako moze mala pomoc. Danas sam igrao prvu utakmicu polufinala LS, protivnik je za nijansu slabiji od mene. Njegov prosek kvaliteta je 67.2 , a moj je 71.1. Prvu utakmicu sam igrao u gostima i izgubio 2:1. On igra u formaciji 4:3:3 , ali na sredini ima ML i dva MC dakle nema MR. Ja sam igrao u formaciji 4:5:1V stil, na kontranapade, bez ofsajd zamke, na normalne startove i sa niskim presingom. Probao da igram sa normalnim mentalitetom i da napadam preko levog krila (AML) jer mu je tu rupa, u 12. minutu je poveo iz prekida, u drugom poluvremenu sam prebacio mentalitet na napadacki i on je u 67. minutu poveo 2:0, onda sam isao na sve ili nista kako bi dao makar jedan gol u gostima i stavio mentalitet na veoma napadacki i uspeo u 75.minutu da dodjem do tog bar jednog veoma vaznog gola.

    E sada sta mi preporucujete da igram u revansu kod kuce, koju formaciju, kakav mentalitet, da li da idem na kontre i ofsajd zamku, kakve startove da stavim i kakav presing. Napomenucu da mi je AMR suspendovan, imam rezervu ali je dosta slabiji igrac od ovog koji je suspendovan, takodje i na MC mi je jedan suspendovan ali tu imam sasvim solidnu zamenu. Razmisljao sam mozda u revansu da igram uski dijamant ali zelim da cujem vasa misljenja i preporuke.

    Revans se igra prekosutra , tacnije u sredu. Nadam se da cu dobiti dotle neke korisne savete Hvala Vam unapred svima.
    Last edited by Стефан Глишић; 10-12-2015 at 07:00 PM.

  2. #452
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Стефан Глишић
    Preporučio bih ti neku 352 formaciju. Prije 3 dana igrao sam protiv slične formacije, samo je protivnik imao MR umjesto ML-a kako je u tvom slučaju. Igrao sam 3n142 i dobio ga 1-0 kod kuće, gledao sam utakmicu, kvalitetom je bio malo slabiji od mene, imao sam +62% lopte i 22 udarca. Taktika: visoki presing, zonska obrana sa offside zamkom, dodavanje preko oba krila, plave strelice na AMC i 2MC-a, crvena strelica na krilo na strani gdje je protivnik bez krila. Dakle, ako tvoj protivnik nema MR, ti stavi na svog ML-a crvenu strelicu.
    Ex top eleven player


  3. #453
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Ok probacu pa sta bude. Hvala na brzom odgovoru.


    Edit : Nisi mi rekao samo kakav mentalitet da stavim, napadacki ?
    Last edited by Стефан Глишић; 10-12-2015 at 07:26 PM.

  4. #454
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Sedis i cekas kako random pokaze....

  5. #455
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Стефан Глишић View Post
    Ok probacu pa sta bude. Hvala na brzom odgovoru.


    Edit : Nisi mi rekao samo kakav mentalitet da stavim, napadacki ?
    Nema na čemu. Možeš krenuti i sa normalnim pa vidi kako će tim reagirati, čisto da budeš oprezniji u startu da ne primiš još jedan gol. Ako ne bude dovoljno šansi i udaraca s tvoje strane, prebaci na napadački.
    Ex top eleven player


  6. #456
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    Najbolja formacija protiv 4DC-DMC-2MC-2AMR/L-ST? Imal' neko neki dobar savjet?
    Još da kažem da smo po kvalitetu tu negdje, ali je njegova prva postava jača od moje, frajer ima sve skaute.

    Danas igram uzvratnu utakmicu polufinala Kupa oko 16h, prva bila 1:1 na mom terenu.
    Torpedo Sarajevo
    http://forum.topeleven.com/galerija-...-sarajevo.html


    S 44; LVL 43

    League winners: x19
    runners up: x7


    Champions League winners :x5
    runners up: x2


    Super League winner: 1x
    runners up: x1


    Cup winners: x4

    Runners up: x2

    Triple crown: x1

    Hakan Arslan 377 appearances, Juan Cruz Fernandez 352 goals, Leon Benko 247 assists!

  7. #457
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by sanhO View Post
    Najbolja formacija protiv 4DC-DMC-2MC-2AMR/L-ST? Imal' neko neki dobar savjet?
    Još da kažem da smo po kvalitetu tu negdje, ali je njegova prva postava jača od moje, frajer ima sve skaute.

    Danas igram uzvratnu utakmicu polufinala Kupa oko 16h, prva bila 1:1 na mom terenu.
    To je 451V formacija, i tu je jedan od najvećih problema u TE. Kontra na papiru je 43n3, ali isto tako kontra za 43n3 je 4141 koja je jako slična 451V, samo su joj krila povučena na ML/R. Ako trener protivičkog tima zna za taj trik, onda je to problem više. Zašto su te 2 formacije tako slične, a tako suprotnih odnosa prema 4141, to mi nikako nije jasno.
    sanhO likes this.
    Ex top eleven player


  8. #458
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    To je 451V formacija, i tu je jedan od najvećih problema u TE. Kontra na papiru je 43n3, ali isto tako kontra za 43n3 je 4141 koja je jako slična 451V, samo su joj krila povučena na ML/R. Ako trener protivičkog tima zna za taj trik, onda je to problem više. Zašto su te 2 formacije tako slične, a tako suprotnih odnosa prema 4141, to mi nikako nije jasno.
    Ja sam igarao uskim dijamantom protiv 4-5-1vstil i dobio lagano 2-0,a dal je kljuc bilo sto je njegov dmc odigrao jako lose...........
    sanhO likes this.

  9. #459
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    Hvala ti @ t11_fan , al' tek sada ne znam kako da ga pokušam taktički nadmudriti.
    Možda i "izmislim" neku novu formaciju, pa da vidim kako će se tekma razvijati.
    Torpedo Sarajevo
    http://forum.topeleven.com/galerija-...-sarajevo.html


    S 44; LVL 43

    League winners: x19
    runners up: x7


    Champions League winners :x5
    runners up: x2


    Super League winner: 1x
    runners up: x1


    Cup winners: x4

    Runners up: x2

    Triple crown: x1

    Hakan Arslan 377 appearances, Juan Cruz Fernandez 352 goals, Leon Benko 247 assists!

  10. #460
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by sanhO View Post
    Hvala ti @ t11_fan , al' tek sada ne znam kako da ga pokušam taktički nadmudriti.
    Možda i "izmislim" neku novu formaciju, pa da vidim kako će se tekma razvijati.
    Nema na čemu.
    A možda da i ti igraš nekom vrstom 451. U zadnje vrijeme koristim 4141 protiv 451V. Nisam imao neku nadmoć, ali nisam ni bio podređen toj formaciji. Koristio sam duga dodavanja protiv jakih protivnika tako da na taj način preskočim njihov gusti vezni red.
    Ex top eleven player


Page 46 of 51 FirstFirst ... 364445464748 ... LastLast