Page 16 of 51 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast
Results 151 to 160 of 509
Like Tree87Likes

Thread: Kako napasti protivnicku formaciju

  1. #151
    Rookie Goran Ciric's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Kako da napadnem ovu poziciju :

    Posto se igra kod mene kuci mislio sam da ga napadnem ovako (pehar pozicija) ali sad nesto nisam siguran,pa ako mi mozete dati neki savet bio bih zahvalan...

    a razlog sto sam ne odlucan je taj sto je poslednja utakmica (derbi) i ako pobedim bicu prvi u ligi

    eto vidite sa kojim igracima raspolazem pa ako imate neki savet pomozite

  2. #152
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Quote Originally Posted by Goran Ciric View Post
    Kako da napadnem ovu poziciju :

    Posto se igra kod mene kuci mislio sam da ga napadnem ovako (pehar pozicija) ali sad nesto nisam siguran,pa ako mi mozete dati neki savet bio bih zahvalan...

    a razlog sto sam ne odlucan je taj sto je poslednja utakmica (derbi) i ako pobedim bicu prvi u ligi

    eto vidite sa kojim igracima raspolazem pa ako imate neki savet pomozite
    Protiv ove formacije uvek igram 4-4-2 i uvek sam pobeđivao. Srećno

  3. #153
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    4-1-4-1 uvek lagano dobijam sa ovom protiv te formacije

    Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2

  4. #154
    Rookie Goran Ciric's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51


    Pa meni onda ostaje samo ovakva taktika da probam jel nemam klasicnog igraca na poziciji ML sta mislite o tome ?

  5. #155
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    2
    Ajmo momci ako moze pomoc, sutra igram utakmicu u kupu pa me zanima kako da napadnem protivnika.
    Kako napasti protivnicku formaciju-protivnik.jpg
    Prva slika je njegova ekipa. Igrali smo danas, napadao sam sa formacijom koja je prikazana na slici ispod. Tako sam igrao prvo poluvreme, u drugom sam formirao uski dijamant posto su mi krila prolicno losa, iako im je kvalitet visok, ocene posle utakmica su uglavnom niske pa me zanima da li i za to imate objasnjenje. Elem, sa formacijom koja je na slici ispod sam postigao 2 gola u prvom poluvremenu, ali sam takodje i primio 3 gola, dok sam sa uskim dijamantom postigao jedan gol, ali zato nisam primio nijedan. Molim za savet ! Hvala
    Kako napasti protivnicku formaciju-ja.jpg

  6. #156
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Nikola Milosevic View Post
    Ajmo momci ako moze pomoc, sutra igram utakmicu u kupu pa me zanima kako da napadnem protivnika.
    Click image for larger version. 

Name:	protivnik.jpg 
Views:	49 
Size:	20.3 KB 
ID:	12755
    Prva slika je njegova ekipa. Igrali smo danas, napadao sam sa formacijom koja je prikazana na slici ispod. Tako sam igrao prvo poluvreme, u drugom sam formirao uski dijamant posto su mi krila prolicno losa, iako im je kvalitet visok, ocene posle utakmica su uglavnom niske pa me zanima da li i za to imate objasnjenje. Elem, sa formacijom koja je na slici ispod sam postigao 2 gola u prvom poluvremenu, ali sam takodje i primio 3 gola, dok sam sa uskim dijamantom postigao jedan gol, ali zato nisam primio nijedan. Molim za savet ! Hvala
    Click image for larger version. 

Name:	ja.jpg 
Views:	49 
Size:	19.0 KB 
ID:	12756
    Probaj 4 4 2 mozda...ili 4 5 1 ravnu

  7. #157
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    2
    Hvala tebra, odigro sam već, pocep'o sam ga ko svinja masan dzak . Nego jel bi znao da mi kazes zasto mi neki igraci sa visokim kvalitetom tako lose igraju i posle svake utakmice najvecu ocenu koju dobiju je sestica, al to retko, najcesce peticu zarade ?

  8. #158
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    1
    Ima li neko iskustva sa formacijom:
    3S,
    1,
    3S,
    1,
    2
    kao pehar samo 3 siroka u odbrani?

  9. #159
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Milos Karalic View Post
    Ima li neko iskustva sa formacijom:
    3S,
    1,
    3S,
    1,
    2
    kao pehar samo 3 siroka u odbrani?
    4 1 4 1

  10. #160
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Nikola Milosevic View Post
    Hvala tebra, odigro sam već, pocep'o sam ga ko svinja masan dzak . Nego jel bi znao da mi kazes zasto mi neki igraci sa visokim kvalitetom tako lose igraju i posle svake utakmice najvecu ocenu koju dobiju je sestica, al to retko, najcesce peticu zarade ?
    Tako je to u ovoj igrici nekad se desi da igraci odigraaju odlicno a imaju lose ocene i obrnuto...

Page 16 of 51 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast