Results 1 to 3 of 3

Thread: tactic and orders

Newbie

tactic and orders

hi all. y team playing dl--dc--dr--ml--mc--mc--mr--amc--st--st 3-4-1-2. can any one sayme how to order this tactic and whish arrows ı need use.
    or any one suggest me any tactic and orders. ı want win the games lots of gools . which one is best for this.
    thxs for help.

Pro Ro Edu's Avatar
    offensive , both flanks , own half press , normal overtake , mixed pass , zonal mark , no offside trap , with force counter attack .
    blue arrow : dl dc dr and optional gk
    red arrow : ml mr amc and optional one st !

this a suggestion and you may not concede what you are asking !

use win reword at max against strong teams and always have the team morale at max !

Newbie
    Merhaba Arkadaşlar;

Benim manager seviyem 4.Yarın çok önemli bir lig maçım varRakibim arkadaşım.Ve,bu maçı aldım mı büyük ihtimalle şampiyonluk için büyük avantaj sağlayacağımÇünkü ligde bize denk rakip yok.Yalnız bu aralar benim takımda büyük bir form düşüklüğü var,ne yaptıysam nedenini bulamadım...Form ve moral olarak her maça neredeyse full çıkıyorum sorun yokAma takımım ve dizilişlerim,basit ve zayıf takımlara karşı bile şuan için hiç istediğim gibi çalışmıyor nedenseRakibimin oyuncu ortalaması 36,6...Benim ortalamam ise 35,1...Rakibimin dizilişi:GK-DL-DC-DR-DMC-MC-MC-AML-AMC-AMR-ST....Bu dizilişe karşı bir diziliş bulamadım forumda...Nasıl bir diziliş ve emirlerle çıkmayılım maça,bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?Teşekkür ederim..!