Page 17 of 39 FirstFirst ... 7151617181927 ... LastLast
Results 161 to 170 of 387
Like Tree192Likes

Thread: NK Dunav Ilok ( Ex Slobodni Net)

  1. #161
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091


    NK Dunav Ilok - pobjednici kupa sezone 19

    Stadionom Fruška Gora prodefiliralo je mnogo sjajnih nogometasa, mnogo sjajnih generacija, ali samo jedna generacija uspjela je ono sto su mnogi prije nje sanjali..osvojiti kup. Mnogo suza, razocaranja, tuge..mnogo poraza od slabijih protivnika, neaktivnih menadjera, nelegalnih formacija..konacno je sve to iza nas, ova generacija uspjela je ono sto nijedna prethodna nije, te ce 12.12.2014 ostati zapisan zlatnim slovima u povijesti, kao datum kad smo se dignuli u prave velikane i osvojili taj kup, jedini trofej koji nam je falio.



    Kada smo saznali sa kime igramo u finalu, osmijeh na strucnom strozeru i igracima nije se mogao sakriti, protivnik je dosta slabiji od nas, medjutim jedan covjek, trener NK Dunava nije bio miran..znao je da ih ceka tezak posao i da bi bilo pogubno podcijeniti protivnika..pokazalo se da je bio u pravu...
    Od prvog trenutka mobilizirao je sve i svima dao do znanja..ovaj kup se mora osvojiti, cak i po cijenu prvenstva, sve je bilo podredjeno SVETOME CILJU, osvajanju kupa.

    Posto je utakmica igrana u dosta ranom terminu, vjerni navijaci Dunava predvodjeni legendarnim ALASIMA kao i drugim podgrupama krenuli su dan ranije na utakmicu.

    Oni mastovitiji isli su dio puta brodicama, stvarno velicanstvene slike i prizori od kojih se krv ledi u zilama.




    Islo se i autobusima i to u ogromnom broju. Na dijelu puta, ocito pristase FC Bare napali su nase navijace i kamenicama i bakljama zasuli autobuse. Sreca nitko nije ozlijedjen a protivnicki navijaci su se odmah razbjezali jer je u pratnji bio prisutan i veliki broj policije..




    Na put su krenuli i brojni navijaci iz dijaspore kao i navijaci nasih bratskih i prijateljskih klubova. Iznimno nam je bilo drago kad smo culi da cemo imati gromoglasnu podrsku bratskih klubova Mačva FC i NTNK kao i Boca Juniors, FC Bulevara, los galacticos, FC Bosca United itd..

    Postojao je opravdani strah od nereda, jer defitivno veliki broj navijaca nece moci da udje na stadion, osim spomenutih krenulo se i vlakovima te osobnim automobilima. I svugdje ista slika..masa razdraganih i raspjevanih navijaca pjeva navijacke pjesme, veseli se..ocekuje veliko finale u odlicnom raspolozenju.

    Ulice grada su vec u poslijepodnevnim satima, dan prije utakmice..bile prepune nasih navijaca..kafici su puni, i ovdje se pije i pjeva..veseli...



    U gradu je opsadno stanje, ogroman broj policije..ocekuje se dolazak i protivnickih navijaca te samim time i strah od velikih nereda..sto se i obistinilo. Protivnicki navijaci uspjeli su probiti kordon policije i sukobiti se se sa nasim Alasima..pogledajte sada slike nemilih scena na ulicama..ima i veliki broj uhicenih..





    Do pocetka utakmice bilo je jos par incidenata, razbijenih glava, uhicenja..nazalost jos jednom smo svjedoci da ovakve utakmice ne mogu da prodju bez krvavih scena..



    Dosao je i taj trenutak, polazak navijaca na stadion par sati prije pocetka....



    U vrlo kratkom roku, tribine su bile pune nasih navijaca koji su jos pristizali..vasem reporteru su krenule suze radosnice, ovakve scene su nesto najljepse sto sam u zivotu vidio...cijeli stadion je obojen u plavo..







    Igraci su izasli na teren a iza njih..velicanstven prizor



    Na licima igraca vidi se odlucnost, velika zelja ali i nervoza...kako ce se ovo na kraju rasplesti..

    Utakmica je pocela, na tribinama se cuje samo jedna pjesma..pjesma Dunavovih navijaca...ali na terenu velika nervoza, igraci Dunava nikako ne mogu spojiti linije, igra se rastrgano, osjeti se veliki grc. Krenuli smo u 451V formaciji, koja nas je ove sezone toliko puta razveselila..u 12.minuti protivnicki MC odlicno prolazi po desnoj strani, laznjakom vara Yacova i fenomenalnom loptom uposljava napadaca Dugica koji je sam neometen sa nekih 15 metara pa mu nije tesko pospremiti loptu u mrezu. Vratar Smajlovic je bio nemocan. Igraci u soku i nevjerici.



    Definivno nije lijepa slika..pa nece se valjda raspasti sad...nastavak susreta jos je neko vrijeme protekao u rastrganoj igri, ali tada su i jedni i drugi proigrali. Prvo je ponovno Dugic imao fenomelanu sansu, izbio je sam pred nasim vratarom koji refleksnim trzajem noge izbija loptu u korner..da smo primili gol, sanse za povratak bi bile minimalne..
    Odlicna akcija nasih igraca u 33.minuti susreta, MC Robles jednom fenomenalnom dubinskom loptom pronalazi Texeiru koji je u veoma izglednoj situaciji da puca..velika sansa..ali golman vrhovima prstiju izbija loptu u korner, nakon kojeg se radja jos jedna prilika medjutim Abduli je lose pucao glavom i prilika je propala.

    Na tribinama je ludnica, nasi navijaci ne posustaju i gromoglasnom podrskom navijaju za svoje ljubimce. U 41.minuti ponovno odlicna sansa za protivnike, srecom bili su neprecizni i ostaje 1-0 za njih. A u 43.minuti matna situacija za naseg napadaca Petrovica, izbija sam ispred golmana ali nevjerovatan promasaj u trenutku kad je protivnicki golman vec bio savladan. Ovo je bilo teze promasiti nego pogoditi..

    I zavrsava se prvo poluvrijeme sa kojim mozemo biti cak i zadovoljni, jer lako su nam mogli bar jos dva gola zabiti.

    U svlacionici trener hrabri svoje decke, sad je najvaznije da psihicki ne posustanu, jedan gol je dovoljan..nisu ovi neki bauk..
    Radi se i prva zamjena, umjesto DMC Vargasa, u igru ulazi MC Ivic, tako da prelazimo na 4321 sa napadima preko sredine.
    Na teren kao da je izasla neka druga momcad, od pocetka se vidi da pokusavaju nametnuti agresivni stil, bas ono sto je falilo u prvom poluvremenu. U 48.minuti na ekih 25 metara napravljen je prekrsaj nad nasim igracem. Svi koji poznaju naseg DC Yacova, znaju da je ovo odlicna prilika..kad on puca to je pola gola...namjesta loptu, pravii kratak zalet..i....GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL, postize predivan pogodak u desne raslje golmana, skinuo je paucinu koliko je to bio precizan sut..naravno erupcija odusevljenja, kako na tribinama tako i na terenu.





    I nas trener nije mogao suspregnuti emocije



    Pocetaj nastavka je malo kasnio zbog dima prouzrokovanog bakljama..

    Pao je veliki teret sa ledja, sad nakon gola bi trebalo da ide lakse..redaju se napad za napadom, izgledne prilike propustili su Petrovic, Ljuboljevic kao i ponovno Yacov koji je iz novog slobodnog zatresao gredu u 65.minuti utakmice.

    Posto igramo dosta prema naprijed, ostalo je malo vise prostora za kontre i polukontre, tamo da u 72 i 78 minuti biljezimo dvije odlicne prilike protivnickih igraca, a pogotovo kolosalna je bila ova druga, kad su samo dobre vile kao i golman Smajlovic, pomogle da ne dodje do novog vodstva gostiju. Iskosa sa lijeve strane ostar centrasut upucuje Golubovic i fenomenalno pronalazi napadaca Matica, koji ostaje sam, nebranjen od nasih defanzivaca i upucuje ostar udarac glavom kojeg krajnjim naporima ipak uspjeva golman Smajlovic da skrene u korner..uff kako je ovo blizu bilo...

    A onda 86.minuta..Yacov fenomenalno prolazi po lijevoj strani, odigrava dupli pas sa Ljuboljevicem sa kojim se stvorio visak igraca, namjesta nogu..upucuje centarsut i lopta pada ravno na nogu Abdulija koji puca snazan volej i..... GOOOOOOLLLLLLLLL Abduli postize predivan pogodak, prosto je rasparvo mrezu.

    Svi igraci pohitali su mu u zagrljaj, zbilja su to bile predivne scene..da li je sve gotovo..





    Ali nije bilo sve gotovo..u 88.minuti nas DC Boss radi neoprezan prekrsaj na svega 17,18 metara od gola..velika prilika za goste da se vrate u igru..zalet pravi njihov najbolji igrac Gonzalo, snazno sutira..ali nas blok je bio odlicno postavljen te lopta udara jednog od igraca..

    Trebalo je izdrzati jos 3 minute nadoknade..protivnicki igraci ocajnicki pokusavaju dugim loptama da nesto naprave, ali sve je uzalud..sudac svima kraj i VELIKO SLAVLJE JE POCELO

    Igraci i navijaci slave, kao da nevjeruju da se ovo dogadja..





    Par crtica i iz svecane loze.
    Na prvoj slici mozemo da vidimo Vedrana S., Mateja P., i Nikolu C. kako zabrinuto izgledaju nakon sto primamo prvi gol.



    A na drugoj vidimo menadjera Sinišu P. kojeg je ponijelo navijanje u trenu kada postizemo pobjednicki pogodak te se njise u ritmu navijacke pjesme



    Nas veliki prijatelj, menadjer Milan V. izostao je zbog opravdanih razloga, no javio nam se i on, te evo prilike da vidite razocarenje na njegovom licu, jer nije mogao da bude na utakmici



    Za kraj da se zahvalimo onima koji su nas pratili na danasnjoj utakmici kao i onima koji su cijelo vrijeme bili uz nas i vjerovali da mozemo da se okitimo titulom i u kupu a posebno hvala menadjeru Nikoli Colovicu koji nam je ustupio odlicne igrace, te bez njegove pomoci ne bi uspjeli.






    Mehmed Hasić and Macva FC like this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #162
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    I prvenstvo je osvojeno..auu kakav dan



    Mehmed Hasić likes this.
    Sezona 27, Level 27


  3. #163
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Sezona 27, Level 27


  4. #164
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Rezime sezone 19

    Prvenstvo



    Na kraju je bilo 12 bodova prednosti nad drugopasiranim, ali uopce nije bilo lako, veci dio sezone upravo oni su bili prvi, posustali su tek pred kraj prvenstva. Uglavnom nakon pauze prosle sezone, prvenstvo je opet nase, zasluzeno.



    Liga prvaka

    Nakon sto smo osvojli prvo mjesto u grupi, grubo smo prizemljeni u osmin finala, zeznuo nas je random, inace sam siguran da bi osvojili tripl krunu. Prvu smo izgubili 3-0, promasili smo brdo prilika, cak dva ponovljena kornera (svi znaju da je to vecinom gol) a kod 1-0 smo ostali sa igracem vise, i primili 2 gola, totalno nas je random zeznio. U uzvratu nismo mogli vise od 0-0.





    Kup



    E to je jedna predivna prica, napokon smo ga nakon 19 sezona osvojili i to po prvi put, evo kako je to izgledalo.









    Postignuti golovi - 40
    Primljeni golovi - 10


    Momcad i statistika















    Ove sezone smo i po prvi put uzeli skauta, te je on ubrzo postao svjetska klasa, takodjer po prvi put.



    I jedno dostignuce

    Last edited by Aleksandar Ilok; 12-14-2014 at 07:40 PM.
    Sezona 27, Level 27


  5. #165
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091


    Ove sezone nastupamo u sjajnoj Zenitovoj garnituri koju smo dobili na poklon od NTNK.



    Tim



    Novi igraci u timu su - Levi, Abel, Stankovic, Mamba

    Liga



    Liga nam je strasna, hrpa klubova koji su neznatno slabiji od nas, a ima bome i jacih od nas, jako malo slabijih klubova je u ligi, tako da je tesko reci koje su nam trenutne ambicije, naravno da cemo napusti titulu. U ligi nam je i klub veliki rival sa kojim nemamo bas dobrih iskustava, FK Borac

    Kup

    I kup nam je ove sezone strasno jak, jako puno kvalitetnih klubova je ove sezone sa nama u zdrijebu, bit ce svakako zaniimljivo vidjeti dokle mozemo stici.

    U pretkolu smo odlicno prosli



    Ali vec nas ceka u drugoj rundi ozbiljniji protivnik od kojeg smo ipak kvalitetniji te se nadamo prolasku.



    Liga prvaka

    I Liga prvaka je dosta jaka, doduse nasa grupa je nesto slabija, ali nece biti lako.



    Dobro smo startali



    I za kraj, novi dres i grb u nasoj garnituri





    Sezona 27, Level 27


  6. #166
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    1 kolo



    Last edited by Aleksandar Ilok; 12-16-2014 at 07:54 PM.
    Sezona 27, Level 27


  7. #167
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ubijacina u Ligi prvaka protiv malo slabijeg od nas

    Sezona 27, Level 27


  8. #168
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    MALO NAVIJACKIH PJESAMA OD NK DUNAV OLE OLEEE

    Dok u nama ima plave krvi,
    Dunav će uvijek biti prvi!


    Dunav je njbolji, Dunav je slavan,
    nitko u Europi njemu nije ravan!!!!


    Rođen sam na sjeveru slušajte me svi
    volim tebe Dunave život si mi ti!
    Tuče nas policija ko šugave pse,
    al' za tebe Dunave preboljet ću sve


    Ti si ponos moga grada,
    u kojem zakon Alasa vlada,
    ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem,
    ja Dunav volim jer on mi je suđen!


    O isuse na nebesu
    daj pomogni plavom dresu.
    Plavom dresu, plavoj boji,
    o, Isuse mi smo tvoji!

    Dok se Zemlja dok se Zemlja
    oko Sunca kreće, Dunavovi
    huligani umrijet neće!

    Prvi il' zadnji briga me nije,
    sve nas plavo srce grije.
    Kad čujem himnu tvoju, suza niz lice
    krene,
    jer nitko te DUNAVE ne voli više od
    mene...

    Išli smo sa tobom
    svaki put daleko,
    tražili smo pobijede,
    nije važno kako,
    dali ste nam pobijede,
    dali ste nam snove,
    igraj igraj Dunave
    Alasi te vole,
    igraj igraj Dunave,
    za pobijede nove!

    Isus! Marija!
    Dunavova armija!!!

    Zbog Dunava nek me pljuju,
    zbog Dunava nek me psuju, i krv moju
    mogu piti, al za Dunav ću uvjek biti
    za Dunav suze liti!!!

    Kad umrem, kad me ponesu,
    zauvijek ću ostati u Plavome Dresu!
    U veselju i u plaću,
    uz DUNAV OSTAT ĆU!!!

    koma ludi likes this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #169
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Gang bang u ligi

    Shadow likes this.
    Sezona 27, Level 27


  10. #170
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    [IMG]Šteta, propustili smo priliku da ponovno zasjednemo na prvo mjesto, no s obzirom da smo dva puta gubili, remi je dobar rezultat, a na vrhu je napeto...



    Shadow likes this.
    Sezona 27, Level 27


Page 17 of 39 FirstFirst ... 7151617181927 ... LastLast