Thread: NK Dunav Ilok ( Ex Slobodni Net)

VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    U ligi prvaka minimalna pobjeda sa mijesanim sastavom, sa kojom smo prosli u drugi krug lige prvaka, bilo sa prvog ili drugog mjesta.

A u ligi takodjer minimalna pobjeda, kojom smo se vratili na 1.mjesto

Sezona 27, Level 27

2. #172
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Danas smo napokon imali lak zadatak, dosta slab klub, jedan od dva slaba u mojoj ligi, i velika pobjeda, sad opet slijedi serija teskih meceva.

3. #173
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Poraz u ligi prvaka, prvi,ipak sve je na nama, u zadnjem kolu igramo protiv zadnjeg i treba nam pobjeda, pod svaku cijenu zelimo izbjeci ATLANTU, naseg najveceg rivala

U ligi teska, jako teska pobjeda protiv odlicnog protivnika, preokrenuli smo rezultat i ostali na prvom mjestu, a sad nam slijede dva teska gostovanja za redom, protiv 7 plasiranog koji je jaka ekipa, i protiv drugog na tablici.

4. #174
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Ni na Bozic nema odmora, danas je odigrano novo kolo lige protiv jakog protivnika, rezultat je ponovno bio minimalan za nas i ostali smo na prvom mjestu sto je veoma vazno, posto sutra opet igramo u gostima i to protiv treceplasiranog koji je danas dozivio prvi poraz.

Trenutak inspiracije Ljuboljevica u 3.minut rijesio je mec, u 90. smo skoro primili gol, protivnicki igrac je bio jedan na jedan sa golmanom ali promasuje i tako odnosimo 3 vrlo vazna boda. Guzva je prilicna na vrhu a ludi ritam se nastavlja vec sutra.

5. #175
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Odlucili smo se pocastiti sa nekim dresovima za nasu kolekciju dresova i jednim grbom

6. #176
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Dakle u ligi smo igrali derbi protiv FC Sarajevo, jedne snazne ekipe aktivnog menadjera koja sigurno pretendira na naslov, takodjer bila je ovo druga neugodna utakmica za redom koju smo igrali u gostima.

Pocelo je ponovno veoma dobro, vec u 2. minuti preko Vargasa dolazimo u vodstvo, a u 26. minuti napokon postize pogodak MC Robles, koji je vec neko vrijeme u krizi. U 54.minuti Sarajevo smanjuje a uskoro ostaju bbez jednog igraca. U istoj minuti materijaliziramo brojcanu prednost na terenu i postizemo 3 pogodak. I kad se cinilo da je sve gotovo, Sarajevo u 79.minuti postize pogodak. Ipak do kraja smo izdrzali i nosimo veoma veoma vazna 3 boda sa ovog teskog gostovanja.

Stanje u ligi je ovakvo, raduje nas iznimno dobra gol razlika zahvaljujuci nekolko gang banga koje smo imali

Sutra opet pakao od utakmice. Najjaci protivnik u ligi, u zadnje vrijeme postize dosta lose rezultate, ali svejedno je to jedna jako dobra ekipa.

A onda opet idemo na dva gostovanja, ekipe su nesto slabije od nas, no svejedno ekipe koje svima mogu zagorcati zivot, dakle ova teska liga se nastavlja i svaki kiks nas moze baciti sa prvog mjesta.

U ligi prvaka nam je bila neophodna pobjeda za prvo mjesto, kako bi izbjegli naseg najveceg rivala otkad igramo ovu igricu, ekipu ATLANTE, pobjedu smo odnijeli teze od ocekivanog posto se radi o ekipi koja je zadnja i koju smo u gostima tukli sa 5-0, na kraju smo pobijedil golom u 76 minuti i osvojili prvo mjesto u grupi. Doduse i bod bi nam bio dovoljan, ali dobro je i ovako, 5 pobjeda i 1 poraz.

Sljedeci protivnik nam je poznat, bili smo u istoj ligi te se nisu dobro proveli sa nama, mislim da smo favoriti i ocekujemo prolaz u cetvrfinale.

Shadow likes this.

7. #177
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Nova pobjeda protiv najjaceg tima u ligi u novome derbiju. Usli smo u utakmicu tek u 83.min posto nije htjelo da udje, svejedno do tad smo vec vodili 2-0 i utakmicu smo samo mirno priveli kraju.

Sad slijede nova dva gostovanja protiv nominalno slabijih ekipa, ali ekipa koje svima mogu zagorcati zivot, nadamo se da cemo osvojiti 6 bodova i spremni docekati trenutno drugopasirani Borac od kojeg smo dozivjeli jedini poraz u sezoni.

8. #178
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Pobjedici jesenskog dijela prvenstva - 20 level

Vrlo vazna gostujuca pobjeda danas, ovaj put su nas problemi sa laptopom sprijecili da uzivo popratimo utakmicu, ali bitno da smo pobijedili, a zahvaljujuci kiksevima nekih ekipa, otisli smo za ovu jaku ligu na velikih +6.

Sutra novo gostovanje protiv 12.na tabeli kojeg smo u prvom kolu pobijedili sa 5-0 te ocekujemo da cemo i sutra bez vecih problema pobijediti, kao i jos dva protivnika poslije toga, a onda do kraja prvenstva slijedi prava ludnica i derbi gotovo svako kolo, zato protiv ovih slabijih moramo biti besprijekorni jer nista nije gotovo i za 2 kola se sve moze promijeniti jer ovdje stvarno svako svakoga moze pobijediti.

Bas zato i jesmo tako motivirani da osvojimo ovu ligu.

U Ligi prvaka smo danas izgubili minimalnim rezultatom ali bolja smo ekipa i ucinit cemo sve da u uzvratu nadoknadimo prednost i prodjemo dalje, a svakako da cemo se vrhunski pripremiti za taj mec. Zelimo uci u cetvrtfinale i tamo zaigrati sa Crvenom Zvezdom koja je tim podjednako jak kao i mi i bila bi to zanimljiva borba za trofej.

Imamo prvog strijelca prvenstva kao i prvog asistenta koji je i medju prva 3 najbolje ocijenjena igraca.