Thread: NK Dunav Ilok ( Ex Slobodni Net)

Ilok
    Posts
    2,091
    Pobjeda danas u ligi

Uprava kluba ne odustaje od ciljeva za buducnost, velika zelja je trostruka kruna i od nje necemo odustati, stoga je odluceno da sljedece sezone a mozda i one tamo iza necemo imati imperativ nikakvih trofeja, zelja je samo biti medju prva 4 u prvenstvu, dolazaka igraca nece biti (mozda pokoji ali cisto za taktiku) kao ni treniranja, skupljat ce se zeleni, za sada imamo 700 komada i idemo dalje, jer smo svjesni kakav tim moramo imati da bi uspjeli. Nikakva smanjivanja kvalitete ne dolaze u obzir, nije to nas stil, uspjet cemo mi i ovako i biti jaci i bolji od konkurencije.

Pobjeda u ligi

Pobjeda u prvoj utakmici cetvrtfinala Lige prvaka, sve smo rijesili u prvoj utakmici i prvi trofej ove sezone je tu.

2,091
    Danas je igran najveci derbi za nas klub a protivnik je bio nas najveci rival od pocetka igranja, ekipa ATLANTE. Iskreno, fokusirani smo samo na zelembace, tako da smo mec popratili preko mobitela ali nismo vrsili nikakve izmjene ni nista, parola sta bude da bude, i eto nakon sto smo gubili 2-1 okrenuli smo rezultat i pobijedili 4-2.

Poraz danas u ligi, ajde barem se radi o poznaniku kojem zelimo da prodje level

Igrali smo sa umornom ekipom, treniramo neke igrace za sto bolju prodaju i za ligu prvaka da udjemo bar u finale.

2,091

U finalu smo lige prvaka jer tesko da ce protivnik nadoknaditi ovu prednost. Odlicna stvar je sto neki igraci nisu dobili kartone i u uzvratu cemo ih odmarati kako bi bez problema igrali u finalu

Remi u ligi protiv dobrog prijatelja

Ono sto nam je jako krivo, nas najveci rival otkada je igrice, momcad ATLANTE izgleda nece proci level..nadam se da ce se u zadnja dva kola nesto promijeniti no male su sanse

2,091
    Pobjeda u ligi sa viskokih 9-0, jos jedan igrac pored Rangeta drzi rekord u broju golova u jednoj utakmici, AMR MR V.Bah je danas isto postigao 7 golova i sa Rangetom drzi taj rekord. Dakle u ligi je osvojeno 2.mjesto, pored snaznog PSG se nije moglo.

U LIGI PRVAKA smo osvojili naslov u nevjerovatnoj utakmici i ovo nam je definitivno jedan od najdrazih naslova ikada. Protivnik je kao i u ligi bio ultra snazni PSG, iskreno nismo nista ocekivali, pozvali smo par navijaca da navija za nas, ni upola kao prije sto smo znali. Vec do poluvremena smo gubili 2-0 i nikakvu nadu nismo imali.

U drugom poluvremenu sa 5-2(MC)-2-1 prelazimo na 4-3-2-1 ali ni taktika nije dala rezultata. I onda u 77.minuti radimo vhunski potez (usta moja hvalite me) i umjesto jednog MC ubacujemo drugog napadaca tj prelazimo na 4-2-2-2 i tada krece URAGAN

U 82. i 83. minuti izjednacavamo rezultat, a vec u 85.minuti mogli smo povesti..i onda u 93.minuti zabijamo i taj pobjednicki pogodak i osvajamo Ligu prvaka a usput i nagradu od Macve

Ovo je bio pravi triler. Vec sutra opet igramo sa PSG u ligi, ali bas nas briga za tu utakmicu, ne mozemo ni gore ni dolje a i neki igraci su nam suspendirani a vrlo vjerovatno necemo ni pratiti mec, bitno da smo osvojili Ligu prvaka.

Hvala navijacima koji su nas podrzali. Dosta njih je samo promatralo mec bez da su za ikoga navijali.

Zahvaljujemo se i Amiru, menadjeru naseg najveceg rivala ATLANTE sa kojim smo se medjusobno podrzavali 26.sezona i koji je odjednom dobio poriv da navija za PSG kao i Branku kojeg smo uvijek i redovno podrzavali protiv svakog protiv koga je igrao.