Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Thread: Castiga jetoane

  1. #11
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    56
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Acele clipuri ofera doar bani si boostere (pachetele alea rosii, verzi, albastre).
    corect

  2. #12
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Mihai Si Ioana Stan View Post
    credeam ca numai pescari sunt mincinosi ... )) mai minte omu dar nici chiar asa 1-2 tokeni mai credeam, eu de cate ori dau acolo sa vizionez ce au ei imi spun: Ne pare rau,insa nu avem oferte disponibile in acest moment.Va rugam sa reveniti mai tarziu. Si de 3 sap tot asa zice ....
    Mie asa mi-au zis din totdeauna )

  3. #13
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Petre Pele View Post
    azi am castigat 200 de jetoane,trebuie sa urmaresti un filmulet(reclama) de cca 2minute.vezi ca apare in josul pagini unde e reclama cu android.....Eu credeam ca da tokeni dar buni si astia)
    Bune si jetoanele cand duci lipsa de tokeni, a? ))) Of, of

  4. #14
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Acele clipuri ofera doar bani si boostere (pachetele alea rosii, verzi, albastre).
    Bune si pachetele, buni si banii, dar la mine nu a functionat niciodata sa vad un asemenea clip.

  5. #15
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    m am uitat de curand la un clip , era defapt prezentarea unui joc pe android , l am urmarit si la final mi a aparut mesajul ca am casticat 1 token . dar in realitate nimic

  6. #16
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Dorin Ddorin View Post
    m am uitat de curand la un clip , era defapt prezentarea unui joc pe android , l am urmarit si la final mi a aparut mesajul ca am casticat 1 token . dar in realitate nimic
    Rușine, Dinu Patriciu!!

  7. #17
    Rookie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Galati
    Posts
    80
    eu nu am vazut niciodata filmulete...sau nu le-am observat

Page 2 of 2 FirstFirst 12