Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32

Thread: Managementul financiar al echipei

  1. #21
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by A R R O W View Post
    nu e de la facilități... e de la cum merge echipa.. de ai victorii pe linie vin suporterii, dacă ai înfrângeri pe linie nu vin
    Normal. Si daca scazi in clasament, scazi si pretul biletelor, altfel cum sa vina suporterii sa planga in tribune si pe bani multi? )

  2. #22
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Ștefan Tomescu View Post
    E usor jocul daca te duce capul sa ti-l faci usor..
    dacă ești pasionat e altă viață, te duce capul instant... adică așa e la mine

  3. #23
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by A R R O W View Post
    e ușor jocul dacă ești pasionat de fotbal
    Cine nu e pasionat de fotbal???????)))))))))))))))))))))))

  4. #24
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by A R R O W View Post
    dacă ești pasionat e altă viață, te duce capul instant... adică așa e la mine
    Te duce capul, dar degeaba asezam in teren in dreapta atacantii care suteaza cu piciorul stang ca in realitate, daca in joc nu conteaza treaba asta dupa cum am inteles.

  5. #25
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Ștefan Tomescu View Post
    Te duce capul, dar degeaba asezam in teren in dreapta atacantii care suteaza cu piciorul stang ca in realitate, daca in joc nu conteaza treaba asta dupa cum am inteles.
    eu nici nu mă uit dacă e dreptaci sau stângaci

  6. #26
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    eu de exemplu prefer sa am in atac sau la mijloc cate un jucator de picior stang si unu de picior drept , imi da senzatia ca sunt mai eficienti

  7. #27
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Dorin Ddorin View Post
    eu de exemplu prefer sa am in atac sau la mijloc cate un jucator de picior stang si unu de picior drept , imi da senzatia ca sunt mai eficienti
    doar îți dă senzația )))

  8. #28
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by A R R O W View Post
    doar îți dă senzația )))
    Corect. )

  9. #29
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    20
    Din cate am observat exista si o realizare negativa "recensiunea" care probabil se refera la recesiune. Spuneti-mi si mie in ce fel de caz ajungi sa pierzi jucator, am fost si eu o scurta perioada pe minus, adica diferenta de timp dintre cumparare si vanzarea unui jucator dar nu mi-a aparut niciun mesaj. Banuiesc ca nu trebuie sa te prinda la un update economic, adica de pe-o zi pe alta......

  10. #30
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Righel Serban View Post
    Din cate am observat exista si o realizare negativa "recensiunea" care probabil se refera la recesiune. Spuneti-mi si mie in ce fel de caz ajungi sa pierzi jucator, am fost si eu o scurta perioada pe minus, adica diferenta de timp dintre cumparare si vanzarea unui jucator dar nu mi-a aparut niciun mesaj. Banuiesc ca nu trebuie sa te prinda la un update economic, adica de pe-o zi pe alta......
    Daca esti pe minus cu banii,si nu reusesti sa iti acoperi deficitul in 7 zile(asta e termenul)jocul iti va lua automat cel mai bun jucator si mai valoros si ti-l va vinde,pentru a-ti acoperi deficitul. Daca unul nu e de ajuns,i-ti va vinde si pe urmatorul ca valoare !
    Last edited by Stratila Alexandru; 01-21-2015 at 03:00 PM.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast