Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 50 of 50
Like Tree9Likes

Thread: Destek Ekibi

Newbie
    oyun yukledım cep telden gırıp token almak ıcın bu tokenlerı ne zaman gonderıyorlar 8 10 saat olmus hala gelmemıs ?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by putumku View Post
    oyun yukledım cep telden gırıp token almak ıcın bu tokenlerı ne zaman gonderıyorlar 8 10 saat olmus hala gelmemıs ?
    Selamlar

Oyun içinde gereken şartlar sağlandıktan sonra inceleniyor. İncelemesini yapanlar ise karşı tarafın oyun yöneticileri oluyor genellikle ... İncelemesi yapılacak olan yeri sen yine de buraya ekran resmi olarak atarsan gün içinde raporlayabilirim.

Newbie
    valla 2 oyunuda 1 haftadır falan oynadım ama gelmedı oyunun ekran resmınımı atayım anlamadım yoksa hangı oyun oldugunu mu

Quote Originally Posted by putumku View Post
    valla 2 oyunuda 1 haftadır falan oynadım ama gelmedı oyunun ekran resmınımı atayım anlamadım yoksa hangı oyun oldugunu mu
    Oyunu, şartları atarsan inceleme yapılabilir.

Rookie
    Yardımcı menajer raporunda bir hata var.. 7 gol atmış adama "varlık gösteremedi" diyor onu da iletir misiniz düzeltilmesi için Ercan Bey

Destek Ekibi-ads%C4%B1z.jpg
    Last edited by Mete Demirel; 02-27-2021 at 12:25 PM.

Quote Originally Posted by Mete Demirel View Post
    Yardımcı menajer raporunda bir hata var.. 7 gol atmış adama "varlık gösteremedi" diyor onu da iletir misiniz düzeltilmesi için Ercan Bey

Click image for larger version. 

Name:	Adsız.jpg 
Views:	29 
Size:	47.0 KB 
ID:	136591
    Selamlar

Çeviri hatası olabiliyor.Bunu raporumda ileteceğim.
    Mete Demirel likes this.

Newbie
    oyuna ne fırefox ne chrome dan gıremıyorum oglenden berı neden bole sorun mu var ? telden baglandım orda baglanıyor?

Newbie
    ben oyuna gmail hesabımla başladım sonra facebook hesabını bağlıyım diyorum hata veriyor ben şimdi facebook hesabına nasıl bağlıcam bu hesabı facebook hesabında hiç top eleven oynamadım

Newbie

Bana Yardımcı olurmsun?

Quote Originally Posted by Anarşi View Post
    Aslında nasıl yapıldığını merak etseler, ben şahsen yardımcı olacağım ama direkt hile olarak algılamaları farklı
    Bana Yardımcı olurmsun? Kulübüm 2. seviye, ilk sezonu 1. bitrdim. Şimdi 2. sezon başlıyacak. Biraz taktik iyi olurdu.

Newbie
    Kadromda iki kaleci gözüküyor bi türlü çıkaramıyorum kaleden oyuncuyu. Her maçı eksik tamamlıyorum, ticket attım ama geri dönüş yapan yok liderliği kaybettim bu yüzden

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345