Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Thread: Bellek azlıgı hatası

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Token satma derdinde değiller zaten sadece oyunu oynatma online aktiflik yeterli oluyor bu şirketler için Canını sıkma bu pyun sonuçta elbet bigün düzelir her şey

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Online oyunların %99 zunda etkinlikler vardır şartlar eşit olarak.Para otomatikman akıyor .oyunu oynama mantığı budur bence. Burada bir etkinlik yapılıyor kör dilsizi oynuyoruz. 50 milyon indirme var oyunu yaptıkları etkinlik 10 kişiye ödül.Oda sarı çizmeli mehmet agaya .Oynanabilir budur.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Bikez ben katıldım ben kazandım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Çerezlerini sil chrome da bu sorun çıkmaz ama Firefox için bu olmuyor
    cerezle bellekle alakası yok bu ısın 8 cekırdek 8 gb ramlı makınada hersey kapalıyken nasıl bellek yetmıyor? fırefoxta o kadar sekme acıkken arada sırada oluyorda chrome damı bellek yetısmıyor? ne kullanıyorda bellek yetısmıcek ayrıca sankı detaylı frp rpg oynuyoruz al tarafı tek boyutlu bır oyun bu 3 boyutlu falan olsa gam yemıcem yanı....

Quote Originally Posted by Mehmet Muzaffer Kapılı View Post
    cerezle bellekle alakası yok bu ısın 8 cekırdek 8 gb ramlı makınada hersey kapalıyken nasıl bellek yetmıyor? fırefoxta o kadar sekme acıkken arada sırada oluyorda chrome damı bellek yetısmıyor? ne kullanıyorda bellek yetısmıcek ayrıca sankı detaylı frp rpg oynuyoruz al tarafı tek boyutlu bır oyun bu 3 boyutlu falan olsa gam yemıcem yanı....
    Tarayıcı sorunu bu bilgisayar demedim.

Apprentice
    Bellek azlıgı hatası-ekran-al-nt-s-.jpg

Newbie
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    Click image for larger version. 

Name:	Ekran Alıntısı.JPG 
Views:	15 
Size:	72.0 KB 
ID:	67458
    pc kullanmaya baslama tarıhım 86 sorun tamamen oyun kaynaklı browserlarla oyunu uygun hale getıremedıler fırefox u gectım chrome da berbat hale geldı onlarca oyun oynadım hergun aynı hata verılıyorsa oyun sahıbı fırma guncelleme cıkartır duzeltır ama bu kadar uzun surmez maca gıremıyorum bazen boyle bır sacmalık var guncellemedne sonra takım hallerı oyun gerceklıgı tamamen karıstı bırcok hata var oyunda son guncelleme kaynaklı bu kadar hataya hala aynı olay oluyor haftalardır kımsede acıklama yapmıyor mantıksız bırsey....

pc kullanmaya baslama tarıhım 86 sorun tamamen oyun kaynaklı browserlarla oyunu uygun hale getıremedıler fırefox u gectım chrome da berbat hale geldı onlarca oyun oynadım hergun aynı hata verılıyorsa oyun sahıbı fırma guncelleme cıkartır duzeltır ama bu kadar uzun surmez maca gıremıyorum bazen boyle bır sacmalık var guncellemedne sonra takım hallerı oyun gerceklıgı tamamen karıstı bırcok hata var oyunda son guncelleme kaynaklı bu kadar hataya hala aynı olay oluyor haftalardır kımsede acıklama yapmıyor mantıksız bırsey....
    Bu bilgisayar özellikleriyle de alakalı Chrome da bir hata görünmüyor. Fakat bu sistemsel bir indirgeme yapılırsa oyuna giriş hataları azalacaktır.Beklemedeyiz

Page 2 of 2 FirstFirst 12