Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Bellek azlıgı hatası

Newbie

Bellek azlıgı hatası

chrome da devamlı fırefoxta her 3 4 gırısten 1ınde mutlak bu hatayı alıyorum son 2 gundur ıyıce cogaldı chrome dan oyunu oynayamıyorum ne sıteden ne facebook uzerınden makınamın ozellıklerı gayet yeterlı ayrıca chrome bastan sılıp kurmama ragmen halen aynı durumda ..

yaklasık 1 haftadır olan durum son 2 gundur ıyıce berbat oldu nedır bunun cozumu????

Apprentice
    Quote Originally Posted by Mehmet Putumku Putumku View Post
    chrome da devamlı fırefoxta her 3 4 gırısten 1ınde mutlak bu hatayı alıyorum son 2 gundur ıyıce cogaldı chrome dan oyunu oynayamıyorum ne sıteden ne facebook uzerınden makınamın ozellıklerı gayet yeterlı ayrıca chrome bastan sılıp kurmama ragmen halen aynı durumda ..

yaklasık 1 haftadır olan durum son 2 gundur ıyıce berbat oldu nedır bunun cozumu????
    Teknik ekibe boşuna yazma onlar için oyun 4/4 lük. TÜmherşeyi temizle çerezleri önbellek filan geçici olarak düzelir. Bizdede oluyor aynı şey. Oyun yüklenirken zorlandımı oluyor bu sorun .

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Mehmet Putumku Putumku View Post

Çerezlerini sil chrome da bu sorun çıkmaz ama Firefox için bu olmuyor

Quote Originally Posted by aydemir View Post
    Çerezleri de sildim, https://nordeus.helpshift.com/a/top-...on-my-computer buradaki support sayfasında elemanların acayip yardımcı olması! sayesinde firefox'da açarak da denedim, oyunu sildim tekrar yükledim....sorun aynen devam! Başka ne önereceksiniz sinirimi zıplatmadan merak ediyorum! Ondan sonra yapmacık bir nezaketle ve tehdit ederek yazı yazmasını biliyorsunuz!
    Siz desteğe yazın benim görevim bunu size iletmek. Tüm hata ve sorun çözümlerini Destek ekibi inceliyor o yüzden siz oraya yazın hesabınızı incelesinler ve size geri dönüş yapsınlar!!!

Apprentice
    aynı sorun bendede var hep aynı cevabı yazıyorlar çerez temizle . Bukadar zormu oyunun teknik ekibine bu sorunu iletmek merak ediyorum.Neden bir teknik ekip inatla sorun olmadığını iddea eder onuda anlamış değilim.Sizi oraya niçin koydular (Destek ekibi) merak ediyorum.Bu sorunun kullanıcı ile alakası kesinlikle yok.3 gün önce yaptıkları güncelleme sonrasında oluşan bir sorun bu. 3 öncesine kadar hiçbir sorunu olmıyan insan güncellemeden sonra hatalar alıyorsa sorunu kullanıcıya yüklemeyezsiniz o ufacık beyni ile teknik ekip elemanı diye çalışanlara sesleniyorum.

Newbie
    Merhaba bende bir kaç gündür aynı sorunla uğraşıyorum. bugün microsft edge ile oyuna girmeye başladım şimdilik bir sıkıntı çıkmadı. sizde bir deneyin isterseniz.
    Last edited by Murat Gür; 05-22-2016 at 01:21 AM.

Apprentice
    Quote Originally Posted by Murat Gür View Post
    Merhaba bende bir kaç gündür aynı sorunla uğraşıyorum. bugün microsft edge ile oyuna girmeye başladım şimdilik bir sıkıntı çıkmadı. sizde bir deneyin isterseniz.
    Edge daha beta aşamasında . Hiçbir eklenti yok (Güvenlik açığı yaratmaması için entegre edilmemiş) . Edge de bellek az demiyor ama olmadık zamanda donma yapıyor.Daha tam başarışı bir tarayıcı değil Firefox Chrome kadar. Edge sıkıntılı bir tarayıcı bilindik micrasoft tarayıcısı.Flash desteğide zayıf.

Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    aynı sorun bendede var hep aynı cevabı yazıyorlar çerez temizle . Bukadar zormu oyunun teknik ekibine bu sorunu iletmek merak ediyorum.Neden bir teknik ekip inatla sorun olmadığını iddea eder onuda anlamış değilim.Sizi oraya niçin koydular (Destek ekibi) merak ediyorum.Bu sorunun kullanıcı ile alakası kesinlikle yok.3 gün önce yaptıkları güncelleme sonrasında oluşan bir sorun bu. 3 öncesine kadar hiçbir sorunu olmıyan insan güncellemeden sonra hatalar alıyorsa sorunu kullanıcıya yüklemeyezsiniz o ufacık beyni ile teknik ekip elemanı diye çalışanlara sesleniyorum.
    Developer a yazdın mı peki Ben de düzelmesini beklediğim sorunlarım var bakalım ne olacak sonumuz

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Developer a yazdın mı peki Ben de düzelmesini beklediğim sorunlarım var bakalım ne olacak sonumuz
    İngilizcem olsa yazıcam.Türkçe den ingilizce çevirme konusu sıkıntılı translate çeviride.Çok yanlış anlamlara varabiliyor oyüzden yazmadım.En üzücü durum ise teknik ekibin bu sorunu Oyunun arge takımına iletmemesi ve aynı cevabı yazması.Bu şekilde bunlar imkansız token satamaz bu zihniyetle.Sorunu düzelticek insan yok .bence oyunun sahipleri destek ekibindekileride takmıyor yada onlarada bir cevap vermedikleri için onlarda bir cevap yazamıyor.Papağan gibi çerez temizle diyorlar.bu 3.aynı sorunu iletişim ilkinde verdiğiniz önerileri yerine getirdim sorun düzelmedi dedim.İlkin yazdığı cevabı yazmış yine çerez temiz driver güncelle filan. 3.de aynı sorun için bidaha yazdım. 2.de verdiğiniz öneriyide yaptım herşey güncel filan diye. Yine aynı cevabı yazmış çerez temizle.Gel bana diyor söv .Küfür et diyor illaki.İngilizcem olsa Mehmet hocam inan 2 dakika durmam.
    Last edited by Ahmet T. Öncü; 05-22-2016 at 07:28 PM.

Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    İngilizcem olsa yazıcam.Türkçe den ingilizce çevirme konusu sıkıntılı translate çeviride.Çok yanlış anlamlara varabiliyor oyüzden yazmadım.En üzücü durum ise teknik ekibin bu sorunu Oyunun arge takımına iletmemesi ve aynı cevabı yazması.Bu şekilde bunlar imkansız token satamaz bu zihniyetle.Sorunu düzelticek insan yok .bence oyunun sahipleri destek ekibindekileride takmıyor yada onlarada bir cevap vermedikleri için onlarda bir cevap yazamıyor.Papağan gibi çerez temizle diyorlar.bu 3.aynı sorunu iletişim ilkinde verdiğiniz önerileri yerine getirdim sorun düzelmedi dedim.İlkin yazdığı cevabı yazmış yine çerez temiz driver güncelle filan. 3.de aynı sorun için bidaha yazdım. 2.de verdiğiniz öneriyide yaptım herşey güncel filan diye. Yine aynı cevabı yazmış çerez temizle.Gel bana diyor söv .Küfür et diyor illaki.İngilizcem olsa Mehmet hocam inan 2 dakika durmam.
    Token satma derdinde değiller zaten sadece oyunu oynatma online aktiflik yeterli oluyor bu şirketler için Canını sıkma bu pyun sonuçta elbet bigün düzelir her şey

Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 1 of 2 12 LastLast