Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
Like Tree6Likes

Thread: Forum Kuralları

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by aydemir View Post
    Ercan bey,
    1- Önce belirteyim, bana uyarı falan gelmedi.
    2- Ben kimseye hakaret etmedim. Yazılarımda hiç bir hakaret kelimesi ya da iması bulunmamaktadır.
    3- Yöneticilerinizin bu yazışmaları izlediğini umuyorum çünkü oyunda sizin dışınızda ödeme ile ilgili sorunlara karşılık verecek kimse bulunamamaktadır. Bu nedenle müşterileriniz mağdur olmaya devam etmektedir.
    4- Destek dediğiniz sistem gönderilen mesaja gelen otomatik bir mesajdan başka bir şey değildir. Böyle destek olmaz.
    5- Bugün üçüncü gün olmasına rağmen hala ne çözüm için bir mesaj ya da email gelmiş ne de tokenlar teslim edilmiştir. Normalde daha önce satın aldığım tokenlar satın alma işleminin onayından bir kaç dakika sonra hesabıma teslim edildiği halde hala gelmemiş olmasının ne kadar tedirgin edici olduğunu düşünmenizi rica ederim.
    6- Gelen emillerde Playerize denen bir sisteme başvuru yapmam istendiği halde sitenizde ya da destek sayfasında bu sisteme nasıl ulaşılacağına dair hiç bir detay bulunmamaktadır.

Bu durumda tekrar sormak zorundayım: Ben tokenlarımı almak için kime, hangi adres veya linkten başvurmalıyım? Bunu bana söyleyebilecek kim vardır? Nereye gitmeliyim? Hangi bölüme yazmalıyım?

Farkındaysanız şirketiniz beni, yani müşterinizi çaresiz bir şekilde ortada bırakmıştır. Üçüncü (3.) gün ve ben hala sizden yardım istemek zorunda kalıyorum. Bu konunun sizinle ilgisi olmadığını söylemişsiniz, doğrudur belki ama müşterilerinizin bu tür konularda karşısında bir muhatap bulamaması hiç hoş değildir.
    Umarım yazdıklarım hakaretamiz gelmemiştir.

Tekrar size! sorduğum için lütfen beni affediniz:Ben tokenlarımı almak için kime, hangi adres veya linkten başvurmalıyım? Bunu bana söyleyebilecek kim vardır? Nereye gitmeliyim? Hangi bölüme yazmalıyım? Ne yapmalıyım?
    Şirket benim değil ben sadece Türkiye kısmında yönlendiriciyim sizide Desteğe yönlendiriyorum.Ben sizi uyardım ! Bunda bir algı sorunu mu var ? Lütfen artık burdan destek ekibine yazınız gerisini onlar ilgilenecek ! Ben de bu sistem yok yönlendirme var adminle konuşuldu SADECE DESTEK EKİBİ BUNLA İLGİLENEBİLİR DEDİ !

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Şirket benim değil ben sadece Türkiye kısmında yönlendiriciyim sizide Desteğe yönlendiriyorum.Ben sizi uyardım ! Bunda bir algı sorunu mu var ? Lütfen artık burdan destek ekibine yazınız gerisini onlar ilgilenecek ! Ben de bu sistem yok yönlendirme var adminle konuşuldu SADECE DESTEK EKİBİ BUNLA İLGİLENEBİLİR DEDİ !
    Bu kişi küfür ve hakaretler yüzünden ŞİKAYET EDİLECEKTİR.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 07-14-2016 at 10:39 AM.

10 kişi burada sizi savundu o yüzden sizi çok haklı buldular tabi baktıysanız

Yukarıdaki yazan menajerlerimizin yorumlarını okursanız "haklı" olduğunuzu düşünüyorsanız size de ilgi ve anlayışınız için teşekkür ediyorum

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post

10 kişi burada sizi savundu o yüzden sizi çok haklı buldular tabi baktıysanız

Yukarıdaki yazan menajerlerimizin yorumlarını okursanız "haklı" olduğunuzu düşünüyorsanız size de ilgi ve anlayışınız için teşekkür ediyorum
    Sizler küfür ve hakareti nerede gördünüz anlamadım. Anladığım tek şey maalesef buradaki herkesin yorumları Türkiye'nin bugünkü durumunun bir yansıması. Onun için anlıyorum sizleri. Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim Türkiye. İyi uykular.

Quote Originally Posted by aydemir View Post
    Sizler küfür ve hakareti nerede gördünüz anlamadım. Anladığım tek şey maalesef buradaki herkesin yorumları Türkiye'nin bugünkü durumunun bir yansıması. Onun için anlıyorum sizleri. Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim Türkiye. İyi uykular.
    10 kişi haksız sen haklısın Lütfen 20.kez diyorum DESTEK EKİBİMİZE YAZINIZ !

Kişi banlanmıştır.

Forum Kuralları-capture-20160714-153915.png

Page 2 of 2 FirstFirst 12