Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
Like Tree6Likes

Thread: Forum Kuralları

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Arrow Forum Kuralları

Selam Menajerler ;

Bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Burada benim görevim sizlerin hatalarını çözmesi için yol göstermektir.Benim hatalarınızı çözecek sistemim yok bu yüzden konuşmalarınızı forum kuralları çerçevesinde yapınız.Yapmadığınız takdirde örnekleri de çoktur ve bu kişiler üst yerlere bildirilmektedir.

625 TOKENİN GELMEMESİ KONUSUNA DEYİNECEK OLURSAM;

Destek Ekibimize buradan ulaşabilirsiniz diye açtığım konunun altına 625 tokenim gelmedi yazan "aydemir" adlı menajerimizin yazıları hoş karşılanmadı.Bu forum bana ait ve kurallar çerçevesinde desteğe yazıp bunu da tam izah edemediğinizden size Facebook adresimi ekleyip bu konuda nasıl bir yol ilerleyeceğinizi anlatacaktım.Sizin dediğiniz ise buraya yazarım kayıtlı değil mi herşey ? Böyle bir ithamda bulundukça nerde olursanız olun pek bir yardım alamazsınız.Benim görevim size 625 tokeni vermek değil bu Top Eleven'ının baştaki destek ekibindeki tam teşekküllü donanımı ile olabilecek bir şey ! Bu yüzden artık sadece destek ekibimizle iletişime geçiniz size yol göstereceğim en son şey bu ötesi de olamaz !

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederim.

Newbie
    Helal olsun Ercan bey siz yine ilgileniyorsunuz.625 tokeni sizin veremeyeceğinizi anlamamış üstüne yardım etmek için fedekarca ekleyin oradan demişsiniz ben sizi tebrik ederim.Daha çok konuşursa forumdan atılsın bu şahıs bu kadar lakayit bir üslup olmamalı saygı yok bu aydemirde
    Adem Hakkı likes this.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selam Menajerler ;

Bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Burada benim görevim sizlerin hatalarını çözmesi için yol göstermektir.Benim hatalarınızı çözecek sistemim yok bu yüzden konuşmalarınızı forum kuralları çerçevesinde yapınız.Yapmadığınız takdirde örnekleri de çoktur ve bu kişiler üst yerlere bildirilmektedir.

Destek Ekibimize buradan ulaşabilirsiniz diye açtığım konunun altına 625 tokenim gelmedi yazan "aydemir" adlı menajerimizin yazıları hoş karşılanmadı.Bu forum bana ait ve kurallar çerçevesinde desteğe yazıp bunu da tam izah edemediğinizden size Facebook adresimi ekleyip bu konuda nasıl bir yol ilerleyeceğinizi anlatacaktım.Sizin dediğiniz ise buraya yazarım kayıtlı değil mi herşey ? Böyle bir ithamda bulundukça nerde olursanız olun pek bir yardım alamazsınız.Benim görevim size 625 tokeni vermek değil bu Top Eleven'ının baştaki destek ekibindeki tam teşekküllü donanımı ile olabilecek bir şey ! Bu yüzden artık sadece destek ekibimizle iletişime geçiniz size yol göstereceğim en son şey bu ötesi de olamaz !

Okudum yazdıklarını adamın siz haklısınız Ercan Bey . En fazla zaten yapacağınızın maksimumunu yazmışsınız. Bu arada önerilerimi gönderdiğiniz için size teşekkür ederim.

Rookie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selam Menajerler ;

Muhatap olmaya bile değmez
    Aslan Kaplan likes this.

Newbie
    ilginizden biz memnunuz o zaman gitsin desteğe yazsın buraya neden yazıyor?

Newbie
    Farklı konu yerine yazmış sizin konuyu kilitlemeniz çok normal

Newbie yakuti's Avatar
    Bence ilgili "aydemir" isimli kullanıcının üslubu hiç hoş değildi. Cazgırlık yap hakkını al felsefesi her zaman ve her yerde sökmüyor maalesef. Birazcık bilgisi olsa buradan sadece "yardım" alabileceğini bilirdi. Yardım alacağın yere kötü bir üslupla yaklaşırsan sana ne kadar yardımcı olabilir ki? Yine de moderatör insaflı ve insanca davranmış bana göre...

Newbie Asklepios's Avatar
    Moderatörümüz hiç bir sorumluluğu, zorunluluğu yokken; size destek ekibinin vermiş olduğu cevaptan sonra sizi dikkate almasa dahi haklıyken sırf size yardımcı olabilmek için Facebook üzerinden yardım etmek gibi bir fedakarlık yapıyor. Ve karşılığında oldukça nahoş bir üslupla "Kayıtlar dışında konuşmak istiyor." suçlamasıyla karşı karşıya kalıyor. "aydemir" şunun farkında ol. Moderatör oyun sahibi değil senin tokenlerinin gelip gelmemesi onun alanı da değil. Hatta sana yardımcı olmak onun görevi de değil. Sadece fedakarlık yaparak yardımcı olmaya çalışıyor ve sen olanların sorumlusu oymuş gibi bir tavır takınıyorsun. Ne sorun yaşadığın hakkında bir fikrim yok fakat moderatöre ediceğin lafların onda birini asıl yetkililer olan destek ekibine etseydin de karşılığında ne yapıyorlar görseydik

Bu kişiye dün uyarı geldi

1) Destek bölümümüzden başka bu olayı çözebilecek bir yer yok.

2) Hakaret etmeye devam ederse kalıcı olarak banlanacaktır.

Quote Originally Posted by aydemir View Post
    Ercan bey,
    1- Önce belirteyim, bana uyarı falan gelmedi.
    2- Ben kimseye hakaret etmedim. Yazılarımda hiç bir hakaret kelimesi ya da iması bulunmamaktadır.
    3- Yöneticilerinizin bu yazışmaları izlediğini umuyorum çünkü oyunda sizin dışınızda ödeme ile ilgili sorunlara karşılık verecek kimse bulunamamaktadır. Bu nedenle müşterileriniz mağdur olmaya devam etmektedir.
    4- Destek dediğiniz sistem gönderilen mesaja gelen otomatik bir mesajdan başka bir şey değildir. Böyle destek olmaz.
    5- Bugün üçüncü gün olmasına rağmen hala ne çözüm için bir mesaj ya da email gelmiş ne de tokenlar teslim edilmiştir. Normalde daha önce satın aldığım tokenlar satın alma işleminin onayından bir kaç dakika sonra hesabıma teslim edildiği halde hala gelmemiş olmasının ne kadar tedirgin edici olduğunu düşünmenizi rica ederim.
    6- Gelen emillerde Playerize denen bir sisteme başvuru yapmam istendiği halde sitenizde ya da destek sayfasında bu sisteme nasıl ulaşılacağına dair hiç bir detay bulunmamaktadır.

Bu durumda tekrar sormak zorundayım: Ben tokenlarımı almak için kime, hangi adres veya linkten başvurmalıyım? Bunu bana söyleyebilecek kim vardır? Nereye gitmeliyim? Hangi bölüme yazmalıyım?

Farkındaysanız şirketiniz beni, yani müşterinizi çaresiz bir şekilde ortada bırakmıştır. Üçüncü (3.) gün ve ben hala sizden yardım istemek zorunda kalıyorum. Bu konunun sizinle ilgisi olmadığını söylemişsiniz, doğrudur belki ama müşterilerinizin bu tür konularda karşısında bir muhatap bulamaması hiç hoş değildir.
    Umarım yazdıklarım hakaretamiz gelmemiştir.

Tekrar size! sorduğum için lütfen beni affediniz:Ben tokenlarımı almak için kime, hangi adres veya linkten başvurmalıyım? Bunu bana söyleyebilecek kim vardır? Nereye gitmeliyim? Hangi bölüme yazmalıyım? Ne yapmalıyım?
    Şirket benim değil ben sadece Türkiye kısmında yönlendiriciyim sizide Desteğe yönlendiriyorum.Ben sizi uyardım ! Bunda bir algı sorunu mu var ? Lütfen artık burdan destek ekibine yazınız gerisini onlar ilgilenecek ! Ben de bu sistem yok yönlendirme var adminle konuşuldu SADECE DESTEK EKİBİ BUNLA İLGİLENEBİLİR DEDİ !

Page 1 of 2 12 LastLast