Page 11 of 16 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 153
Like Tree10Likes

Thread: Top Eleven hakkında ne tür bir Hata/Arıza yaşıyorsunuz? (tartışma)

Newbie
    100002041691606. yendıgım macı kaybettım gosterıo yardım edın

Newbie
    Merhaba. Transferde arkadaşım ile aynı kişiye teklif verince oyunda bir hata meydana geliyor. İnternetim ile ilgili olduğu zannetmiyorum çünkü bir kaç sefer denedim ve sadece dediğim gibi arkadaş ile aynı oyuncuya teklif verince oluyor.
    İlk tur normal devam ediyor ikinci tura girildiği an süre kısmında "bekleyin" yazıyor yani süre gözükmüyor. İkinci turda tekrar teklif verebiliyorum ama teklif verdiğim an direk kazandınız yazıyor. İşte bu yüzden teklif ver butonu pasif gözüküyor ve bir sonraki yani 3.tura hiç bir şekilde geçemiyorum.
    En kısa zamanda ilgilenirseniz çok iyi olur. Çünkü süre gözükmediği için, teklif ver butonu aktif olmadığı için, dolayısıyla 2 turdan fazla gidilmediği için büyük ihtimalle kaybediliyor ve tokenler boşuna gitmiş oluyor. Arkadaşa sordum aynı şekilde süre kısmında "bekleyin" ifadesi onda da gözüküyormuş her seferinde.
    Last edited by Ömer Dağdelen; 05-06-2014 at 11:35 AM.

Newbie
    Takımımın maçlarımı izleyip %13 taraftar bonusum olmasına rağmen,bonusum rakip takımın lehine işliyor.Maçı kazanmak için maçımı izleyemiyorum.

Newbie
    Bende arkadaşlarımın maçlarını göremiyor ve canlı izleyemiyorum. hepsi facebook ta ek li olmasına rağmen ben facebook la giriş yapmama rağmen birbirimizi görüp destekleyemiyoruz. bunun sebebini öğrenmek için acil dönüş bekliyorum.

Newbie
    kupa ve şamp.ligi maçlarını kazansam da galibiyet pirimi alamıyorum..

Newbie
    benim şikayetim ben 9. seviyedeyim arkadaşım 8. benim gözlemcimde oyuncular 6 yıldızlı onun 7. seviyede.o aldımı 8 yıldızlı oyuncuları oluyo kondisyon basıp ben 7 :S neden böyle çok merak ediyorum cevap verir misiniz ? bende gözlemciden 7 yıldızlı oyuncu satın almak istiyorum

Newbie
    oyun açılmıor hata veriyor

Newbie
    faceten top eleven açılmıyor. initializing yazısı sürekli güncel şekilde.

Newbie
    Quote Originally Posted by uturkbay View Post
    serverlar çok mu yoğun dün önemli bir maçıma giremedim.
    bugünde bağlanamıyor...
    internetin yavaş bence

Newbie
    Arkadaşlar 32. seviyedeyim ve bu sabahtan itibaren cep telefonumdan oyuna giremiyorum. diğer face adresleri giriyo oyunda sıkıntı yok. sadece benim face adresimdeki oyun girmiyor. sebebi ne olabilir. bu oyunda ban yemek falan varmı. 3 yıldır oynuyorum ilk defa böle bişe oldu. ne yapabilirim.

Page 11 of 16 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast