Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 153
Like Tree10Likes

Thread: Top Eleven hakkında ne tür bir Hata/Arıza yaşıyorsunuz? (tartışma)

Rookie

Top Eleven hakkında ne tür bir Hata/Arıza yaşıyorsunuz? (tartışma)

Oyun sırasında, transfer yaparken, token satın alırken veya oyuna girerken sorunlar yaşayabiliyoruz. Bu ve bunun gibi hata/arıza olarak düşündüğün her türlü konuları burada rahatlıkla paylaşabilir tartışabilirsiniz.
    Last edited by GoKiLL; 03-20-2013 at 11:09 PM.

Newbie
    takımımın adı okibay f.c az önce 15:55 civarı bi gk satın aldım acık arttırmya sadece ben girdim. Yesil kazandınız yazsısı yerine bekleyin yazısı cıktı. Daha sonra oyuncu kayboldu Token kaybettiğim halde oyuncuyu alamadım....
    vecihi fc likes this.

Rookie
    Merhaba, Bu tür hatalar dünya çapındaki oyunun ana serverlarında oluşan yoğunlukdan dolayı yada internet hızınızdan kaynaklanan ve son saniye kala diğer oyuncularında aynı anda verdiği tekliflerinde oyunu kastığından dolayı yaşanmaktadır.

Newbie
    Merhabalar.Uzun süredir bu oyunun tiryakisiyim. Ancak yakın geçmişte top eleven oyun saati ile gerçek saat arasında çok büyük bir farklılık meydana geldi. örneğin şu an saat 14,31 iken önümüzdeki maç saati 05,36 göstermekte ve 1dk dan az yazısı görünmektedir. Yani gerçek bilgisayar saati ile oyun saati birbirini tutmamaktadır.bu konuda genel bir araştırma yapsamda benim durumuma örnek bir durum bulamadım ve size sormak istedim. format atmadan ya da tarayıcı değişikliğine gitmeden bu problemi çözmeme yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
    MoNsTeR likes this.

Rookie
    Merhaba, Bu konuda tam anlamıyla sorunuza cevap bulabileceğiniz ayrıntıları ekteki linkten öğrenebilirsiniz.

http://support.nordeus.eu/entries/21...n%C4%B1-ayarla

Newbie
    Vermiş olduğunuz linkteki adımları kullanarak sunduğunuz çözümü denedim ancak oyun saatinin değişmemesinin yanında bilgisayar saatim de değişti. bu yolun farklı saat dilimleri içerisinde geçerli olduğunu düşünüyorum. Tr saati ile uyumlu görünmüyor. Belki de kişisel bir problem olduğu için bu durumu çözemiyorum ancak yine de ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Rookie
    Rica eder Top Eleven adına biz teşekkür ederiz.

Newbie
    bu hafta Top Eleven hiç açılmıyor, ne zaman açılacak?

Newbie
    Merhaba
    Sonradan aldığım iki formayı birden kullanamıyorum. Girişte yaptığım formalardan biri stokta ve değiştirmeye çalıştığımda deplasman veya ev forması olarak kalıyor.

Newbie
    serverlar çok mu yoğun dün önemli bir maçıma giremedim.
    bugünde bağlanamıyor...

Page 1 of 16 12311 ... LastLast