Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 153
Like Tree10Likes

Thread: Top Eleven hakkında ne tür bir Hata/Arıza yaşıyorsunuz? (tartışma)

Newbie

Token

Arkadaşlar Token aldım telefonda ödenmiştir yazdı oyunda bağlantı sorunu çıktı acil yardım....

Newbie
    merhaba,

ben yeni kullanıcı sayılırım. 2 tane genç oyuncum vardı. kaliteleri iyi durumdaydı. ancak bu gün baktığımda oyuncularımın kaitelerinin düştüğünü gördüm. bu hata mıdır yoksa yanlış birşey mi yapıyorum
    rehberci55 and syunus.ates like this.

Newbie
    level 4'e çıkınca hem benim hem de eşimin oyuncularının özelliklerinde ciddi level düşüşleri oldu, hatta eşimin hesabında bu ikinci! nedendir yardımcı olur musunuz?

Rookie
    [QUOTE=ysnkpln;60665]merhaba,

ne zaman aldın o 2 oyuncuyu ?

Rookie
    ne zaman aldın o 2 oyuncuyu ?

Rookie
    rehberci55. kardesm her level yükseldiğinde diğer çıktıgın seviyeye göre ayarlanıyo oyuncuların mesela mükemmel 44 bi oyuncu diğer seviyeye çıktıgında çok iyi 44 olarak gözükür bunun sebebi de çıktıgın seviyedeki en son mükemmel seviyesinin 49 olmasıdır.

Newbie
    İki oyuncu alt yapıdan yetişti. Ama sadece o 2 oyuncuda değil, bütün oyuncularda kalite düştü. Bu durum 4. Seviyeye çıkınca oldu

Newbie agathon's Avatar
    benim bu oyunu oynayan en az 14 arkadaşım var faceden ben yalnızca 2 tanesini görebiliyorum. bu yüzden destekte alamıyorum veremiyorum ve birbirimizden transfer de yapamıyoruyz bu sorun nasıl çözülür?

Newbie

Haksizlik gaymi topmu ne elevense

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

BU RESME BAKARMISINIZ.. BİZİM LİGTE 14 TAKIM VAR 13Ü SEVİYE 9 İKEN 1 TANESİ SEVİYE 9 OZAMN NİYE BİZ JETON ALALIM YRANSFER YAPALIM... OZAMN BENNİDE 6. SEVİEYELERLE OYNATSINLAR .. YAPILAN HAKSIZLIK DEĞİLMİ. BEN PARA VERİP JETON ALCAM ADAM 10 SEVİYE GELİP ŞAMPİYON OLCAK LİGTE.. YAPACAĞINIZ YAPTIĞINIZ ATAMANIN TAA...............

Newbie agathon's Avatar
    oyunda illegal yollar ile token kazanıp, transfer ekranındaki en iyi oyuncuları alıp ayrıca tüm bedava oyuncuları alıp ve onları geri satıp parayı tavan yapan, aynı leveldaki oyunculara göre tüm oyuncular dünya çapında olan ve hile yapan diğer akadaşlarına kendi oyuncularını transfer etmek için listeye koyup oyuncu ismini "basmayın .... s*k*r " şeklinde yapan kişileri yaklaşık 20-30 kere şikayet etmeme rağmen oplar bu olaya el atmıyor. sorun ile ilgilenmiyor. biz oyuna para vererek salak mı oluyoruz. hem de transfer de yaptırmıyorlar. bu konuya el atılmasını istiyorum. acil olarak

Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast