Page 4 of 16 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 153
Like Tree10Likes

Thread: Top Eleven hakkında ne tür bir Hata/Arıza yaşıyorsunuz? (tartışma)

Newbie
    baglanamiyorum oopss geliyoo reload istiyo ama olmuyo yinede.tum bu zahmet wimdi gidicekmi?

Newbie
    merhabalar;
    sorum şu olucak, çevrem birçok arkadaşım bu oyunu oynuyor..istisnasız hepsi günün herhangi bir saatinde, oyuncu transferine girdiklerinde, açık arttırma ibaresi altında ortalama 20-30 arası 5 yıldızlı oyuncu görebiliyorlar..(bazen dahada fazla) ki bu arkadaşlarımda birbirleriyle aynı serverda değiller..bu oyunu oynayan herkeste durum böyleyken, ben onlardan daha fazla transfere zaman harcadığım halde , günün farklı zamanlarında 8-10 kez ve üzeri açık arttırmaya girdiğim halde, bir mucize olmazsa hiç 5 yıldızlı oyuncu göremiyorum, çok ender olarak bazen 1 tane 5 yıldızlı oyuncu oluyor..

bu oyunu parayla oynayan birisi olarak,zamanda harcadığım halde kaliteli (5yıldız) transfer yapamamak hak verirsinizki çok sinir bozucu bir durum..

bunun sebebi nedir ve düzeltmenin bir yolu varmıdır acaba? umarım bir çözüm bulabilirsiniz..

oyunda 3.levelim, ilk başladığım günden beri aynı sorunu yaşıyorum..

ÖzgürCan Genç

ozgurcangenc@hotmail.com

FaceBook ID: 10151223982488372

Newbie

Helppppp

ben bir maçımı izliyordum.2-2 devam ediyordu top eleven hata verdi. sayfayı yenileyince maç sonucu 1-0 yenik görünüyordum. yardım

Newbie
    az önce bir maç oynadım 3 -1 yenerken birden bağlantı kesildi ve tekrar girdiğimde 4-0 yenilmiş olduğumu gördüm bu nasıl oyun anlamadım

Newbie
    Merhaba tam 5 gündür oyuna giremiyorum. şöyle bir hata veriyor, "oops, it seems like there with connection to server. Server might be down maintenance, please try later...." Yardımcı olabilir misiniz?

Newbie
    eee bi cevap verecek görevli yokmu :S

Newbie
    Merhaba bugun cep telefonu ıle 37 jeton aldım yukledım ama hesabıma gelmedı neden acaba

Newbie
    baya token alan var valla koseyi donuyorlar bende 3 keremi ne aldim aq aliskanlik yapiyor ipne oyun

Newbie
    Aynı sorunu bugün ben de yaşadım. Telefon yoluyla 13 jeton aldım fakat gelmedi. Facebook kredisi olarak yüklenmiş aldığım jetonlar. Facebook kredilerimi jetona nasıl çevireceğim konusunda en ufak bir fikrim yok! Var mı konu hakkında bilgi sahibi olan?

Newbie
    ben dün cep telefonum ile token çektim 5 liralik olandan tokenlerim gelmedi

Page 4 of 16 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast