Results 1 to 4 of 4
Like Tree1Likes
 • 1 Post By Mehmet Putumku Putumku

Thread: Rezalet ler serısı devam edıyor !!!!!!!

 1. #1
  Newbie
  Join Date
  May 2016
  Posts
  6

  Rezalet ler serısı devam edıyor !!!!!!!

  bu adamı daha oncede konularda belırtmem ragmen hala oynuyor hala hıle yapıyor en az 5 6 level ılerıde olmasına ramen oyundakı salakca a takımdakı adamın gucune bakılarak zayıf guruba dustugunden yıne benımle aynı lıgde ve aynı kupada bu adam 2 sezondur benımle aynı lıg ve kupada oynuyor ıkısındede kupayı aldı lıgden bılerek cıkmıyor ve kupayı rakıplerıne 6 7 8 er gol atarak alıyor
  sımdı bu sezon tekrardan aynı lıgde ve kupayı tekrar alıcak cunku en yakın rakıbı neredeyse benım gucumde ve en az 6 7 gol yıyorum sımdı bu adam neredeyse gol yemeden mac kazanıyor bu bır hıle mıdır degıl mıdır?
  hıle degıl ıse oyunu bırakıyorum cunku bu sacmalık yok hıleyse derhal geregı yapılsın hesap kapatılsın ozellıkle bu oyuncu ıcın cvp beklıyorum resımlerıde koyuyorumkı nasıl bır hıle ıcınde oldugu gorulsun bosuna oyun onamayalım elalemın bebesını eglendırmek ıcın mı oynuyoruz bız bu oyunu=?


  Rezalet ler serısı devam edıyor !!!!!!!-hile3.jpgClick image for larger version. 

Name:	hile3.jpg 
Views:	7 
Size:	81.1 KB 
ID:	135909
  khris likes this.

 2. #2
  Newbie İREN İDMAN YURDU's Avatar
  Join Date
  Mar 2020
  Posts
  22
  Tanker olayına çözüm üretmediler. Hile değil, oyunun yazılımsal olasa bile stratejik bir açığı. Bu şekilde ligde kalıp, oyuncu kasar kişi sayısı çok fazla.
  SİNCE 1922

 3. #3
  Newbie
  Join Date
  May 2016
  Posts
  6
  bu tamamen hiledir adam her sene kupa alıyor varmı bole bır sey? kımse kusur bakmasın ben 2 sene olucak nerdeyse hıc kupa kazanamayalı bole olmaz nıy eoynayalım kazanamıcaksak? bu herıfler yenılmez her zaman senden ustun oluyor bu sekılde tamamen hak yenıyor cvp da verılmıyor kendı destek ekıbınden bosa oynuyoruz yanı kısaca

 4. #4
  Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
  Join Date
  Nov 2014
  Location
  Turkey
  Posts
  2,755
  Bu olayı raporumda ilettim.