Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Thread: Hamza Hamzaoğlu ile yollar ayrıldı

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    Barça'da yaklaşık 6 7 milyon euro alıyor ama nerdeyse yarısı zaten vergiye gidiyor o kadar fazla geçmiyor eline bizim ülkede ki gibi oyunculara 3 milyon verip oyuncu da 300 bin vergi vermiyor malesef. ben bu duruma çok karşıyım Türkiyeyi yabancı oyuncular para cenneti olarak görüyor ve top oynamadan gidiyorlar.
    Bende şahsen ardanın Fenere geleceğini sanmam çok zor ama belli olmaz işte aziz yıldırım bu kızdırdılar mı nani ve rvp' yi getiriyor adam
    Arda Turan'ı her sene istesede Aziz Yıldırım malesef takıma getirtmesi çok zor görünüyor.

Türkiye'ye bitik oyuncular geliyor sebebi çok açık Federasyon işini yapamıyor

Apprentice
    federasyonun bir işi olmaz ki oyuncu transferleriyle. alacağı paraya bakar

federasyonun bir işi olmaz ki oyuncu transferleriyle. alacağı paraya bakar
    Ben Arda Turan konusunu geçmiştim transferi ile ilgili federasyon demedim farkındaysan Senin şu lafın için ayrı konuştum "Türkiyeyi yabancı oyuncular para cenneti olarak görüyor ve top oynamadan gidiyorlar."

Yabancı kısıtlaması olduğu için her yabancı Türkiye'de değerli olmuş oluyor ve değerinin üzerinde almak zorunda kalıyorlar tabi ki bi buna bağlı değil işin ekonomi kısmıda var.Bu sadece 1 noktası işin...

Yabancı kısıtlamaları vb şeylerin kimle ilgisi olduğunu sanıyorsun ?

Apprentice
    bende zaten yabancı transferiyle ilgili demiştim yazdığımı arda konusunu bende kapatmıştım

bu son yabancı sınırında kararı federasyon almadı yalnız Fatih Terim verdi kararı kendisi de açıklamıştı hatta ama ondan önce federasyon aldı kararları o zamanki kararları daha mantıklıydı bence ama şimdi nasıl stoper, forvet yetişecek kimse bilmiyor önümüzde 3 4 sene sonra bu bölgede oyuncu olmayacak Burak yılmaz artık sona yaklaştı 30 yaşında bir tek Cenk var başka forvet sayamıyorsun artık ptt liginden çağırırlar

bende zaten yabancı transferiyle ilgili demiştim yazdığımı arda konusunu bende kapatmıştım

bu son yabancı sınırında kararı federasyon almadı yalnız Fatih Terim verdi kararı kendisi de açıklamıştı hatta ama ondan önce federasyon aldı kararları o zamanki kararları daha mantıklıydı bence ama şimdi nasıl stoper, forvet yetişecek kimse bilmiyor önümüzde 3 4 sene sonra bu bölgede oyuncu olmayacak Burak yılmaz artık sona yaklaştı 30 yaşında bir tek Cenk var başka forvet sayamıyorsun artık ptt liginden çağırırlar
    Milli takım aslında ilerleme kaydetti güzel top oynar olduk Bakalım 2016 bize ne gösterecek.

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Milli takım aslında ilerleme kaydetti güzel top oynar olduk Bakalım 2016 bize ne gösterecek.
    bence yatsın kalksın hollanda' nın kötü olmasına dua etsinler. zaten son 2 maç çek ve izlanda ileydi mantıklı düşünmek gerek bu 2 ülke Türkiyeyi mi ister yoksa Hollandayı mı ? heralde Türkiye. birde son 2 maça zaten çıkmayı garantilemişlerdi o da etkili oldu bizim avantaj bu yüzden çoktu.

birde Beşiktaş ve avrupadan gelen oyunculara. Şu anda takımın kemiği Beşiktaştan. Eğer bunu kullanırlarsa belki 2002 de ki gibi ilk 4 de yer alabilirler. O dönem Galatasaraydan faydalanmışlardı.

bence yatsın kalksın hollanda' nın kötü olmasına dua etsinler. zaten son 2 maç çek ve izlanda ileydi mantıklı düşünmek gerek bu 2 ülke Türkiyeyi mi ister yoksa Hollandayı mı ? heralde Türkiye. birde son 2 maça zaten çıkmayı garantilemişlerdi o da etkili oldu bizim avantaj bu yüzden çoktu.

birde Beşiktaş ve avrupadan gelen oyunculara. Şu anda takımın kemiği Beşiktaştan. Eğer bunu kullanırlarsa belki 2002 de ki gibi ilk 4 de yer alabilirler. O dönem Galatasaraydan faydalanmışlardı.
    Katılıyorum

Page 2 of 2 FirstFirst 12