Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Hamza Hamzaoğlu ile yollar ayrıldı

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Hamza Hamzaoğlu ile yollar ayrıldı

Galatasaray, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı

Galatasaray'da dün akşam saatlerinde şok bir gelişme yaşandı. Sarı kırmızılılar, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığını açıkladı.

"Teşekkür ediyor, kariyerinde başarılar diliyoruz"
    Galatasaray'ın resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Sayın Hamza Hamzaoğlu'nun sözleşmesi, varılan karşılıklı mutabakat çerçevesinde sona erdirilmiştir. Hocamıza bugüne kadar kulübümüze verdiği hizmetler için teşekkür ediyor, kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz" denildi.

Hamza Hamzaoğlu ile yollar ayrıldı-hamza-hamzao-lu-haberleri.jpg

Apprentice
    Valla bu Gs yönetimini anlamak mümkün değil. Yazık yani üzüldüm Umut yüzünden adamı yolladılar. Göndermek için de yer arıyorlardı zaten. Ama bu yönetimi de tutmaz taraftarınız yolcu ederler hepsini de

Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    Valla bu Gs yönetimini anlamak mümkün değil. Yazık yani üzüldüm Umut yüzünden adamı yolladılar. Göndermek için de yer arıyorlardı zaten. Ama bu yönetimi de tutmaz taraftarınız yolcu ederler hepsini de
    Sezon içinde ayrılması kötü oldu.Yönetim Hamza'yı çok arar

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Sezon içinde ayrılması kötü oldu.Yönetim Hamza'yı çok arar
    Aklıma şöyle bir senaryo geliyor galiba yönetim ersun yanalla anlaştı, bizimkiler de perreria'yı kovmak için yer arıyorlar ama adamın maşallah kapı gibi sözleşmesi var göndermeye kalksalar her iki sezonun maaşını alacakmış perreria'yı kovup aziz yıldırım inadına hamzayı getirip takımı şampiyon yaptırması çok değişik olur

Aklıma şöyle bir senaryo geliyor galiba yönetim ersun yanalla anlaştı, bizimkiler de perreria'yı kovmak için yer arıyorlar ama adamın maşallah kapı gibi sözleşmesi var göndermeye kalksalar her iki sezonun maaşını alacakmış perreria'yı kovup aziz yıldırım inadına hamzayı getirip takımı şampiyon yaptırması çok değişik olur
    Arda Turan'ın Fenerbahçe'ye gitmesi kadar imkansız bu dediğin

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Arda Turan'ın Fenerbahçe'ye gitmesi kadar imkansız bu dediğin
    belli olmaz zamanında hamza hamzaoğlu küçükken Fenerbahçeliydim diyince taraftar tepki göstermişti. aziz yıldırım bu sezon arda'ya 5 milyon euro verdi ama barça yüzünden gelemedi sakatlanır endişesiyle göndermediler yoksa kabul etmişti, devreye acun falan girince.

belli olmaz zamanında hamza hamzaoğlu küçükken Fenerbahçeliydim diyince taraftar tepki göstermişti. aziz yıldırım bu sezon arda'ya 5 milyon euro verdi ama barça yüzünden gelemedi sakatlanır endişesiyle göndermediler yoksa kabul etmişti, devreye acun falan girince.
    Yok Arda Turan kendi açıkladı asla öyle birşey söz konusu olamaz diye O okudukların genelde gazetelerin uydurduğu gündem konularıydı Tek doğru olan Aziz Yıldırım'ın teklif yaptığı ve bunu Arda Turan'ın kabul etmediği. Türkiye'de oynayacağın tek takım Galatasaray dedi o yüzden hayal

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 11-19-2015 at 03:03 PM.

Apprentice
    doÄŸru olabilir ama belli de olmaz yani para bu her ÅŸeyi deÄŸiÅŸtirir

doÄŸru olabilir ama belli de olmaz yani para bu her ÅŸeyi deÄŸiÅŸtirir
    Barcelona'dan sonra parayı arayacağını pek sanmıyorum

Apprentice
    Barça'da yaklaşık 6 7 milyon euro alıyor ama nerdeyse yarısı zaten vergiye gidiyor o kadar fazla geçmiyor eline bizim ülkede ki gibi oyunculara 3 milyon verip oyuncu da 300 bin vergi vermiyor malesef. ben bu duruma çok karşıyım Türkiyeyi yabancı oyuncular para cenneti olarak görüyor ve top oynamadan gidiyorlar.
    Bende şahsen ardanın Fenere geleceğini sanmam çok zor ama belli olmaz işte aziz yıldırım bu kızdırdılar mı nani ve rvp' yi getiriyor adam

Page 1 of 2 12 LastLast