Page 4 of 21 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 209
Like Tree79Likes

Thread: Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)

  1. #31
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Da, medjutim onaj Kairat je odlicno poslozena ekipa, malo im je falilo da prodju u grupe, i to od 1.pretkola, ali ova sadasnja Zvezda, sa boljim igracima i uigranija, bi itekako mogla proci, samo jbg, Zvezda tad nije bila slozena, Kairat je i zasluzeno je prosao

    Inace da je Rijeka prosla Skote, igrala bi upravo sa njima

    Rijeka od kad im je otisao Kramaric ne mogu da se sastave......

  2. #32
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Rijeka od kad im je otisao Kramaric ne mogu da se sastave......
    Zamijenili su ga Bezjak i Bekim Balaj, Bezjak je medju prvim strijelcima lige, zabija i Balaj, nije problem u napadu (mada jasno da Krama fali) vec je obrana potonula, od pocetka primaju smijesne golove...u Skotskoj su poveli 2-0, skoro pa senzacija, pa odma nakon drugog prime presmijesan gol..obrana je jako pala a bile su i neke ozljede igraca sredine terena i eto, sve se to osjetilo na rezultatu.
    Sezona 27, Level 27


  3. #33
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Zamijenili su ga Bezjak i Bekim Balaj, Bezjak je medju prvim strijelcima lige, zabija i Balaj, nije problem u napadu (mada jasno da Krama fali) vec je obrana potonula, od pocetka primaju smijesne golove...u Skotskoj su poveli 2-0, skoro pa senzacija, pa odma nakon drugog prime presmijesan gol..obrana je jako pala a bile su i neke ozljede igraca sredine terena i eto, sve se to osjetilo na rezultatu.
    Pa sad trenutno po meni je Hajduk bolji i uigrani...

  4. #34
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Pa sad trenutno po meni je Hajduk bolji i uigrani...
    Da, Rijeka je osim Krame ostala i bez odlicnog krilnog igraca Tomecaka i odlicnog obrambenog Leovca (Paok) a Hajduk je trenutno u euforiji, mlade snage su dobile prilike (Balic, Vlasic, Juranovic, Maloku, Tudor itd..)a doveli su i dva odlicna pojacanja, Velaskez i Milic i sad lice na dobru ekipu a i trener je dosta dobar, tako da da, u pravu si, evo Rijeka prije dva kola da je pobijedila slabasni Inter na domacem terenu bili bi 1 sa GNK Mamic, oni samo 0-0 a ovo kolo u Koprivnici remizirali isto 0 -0 a kako je Hajduk dobio Splita, sad je Hajduk na drugom mjestu
    Sezona 27, Level 27


  5. #35
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Ove sezone smo prosoli tone bodova

    Gnk Mamic protiv Fole kuci, protiv Moldea kuci i Moldea u gostima gdje je vodio 3-0

    Hajduk prvu protiv Estonaca, u gostima protiv Domzala

    NK Mamiceva prcija protiv Walesana samo bod kod kuce

    Rijeka protiv Aberedeena
    To si u pravu protiv tih kikiriki ekipa bi naši sa pola gasa trebali proći...dobro Aberdeen jedini nije kikiriki od navedenih

  6. #36
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Ise sto mialo, kati magiko
    opou pas esi, tha mai panta ego, na sou tragoudo
    thrile ole ole, thrile ole ole
    thrile ole ole, thrile ole ole, thrile ole ole

  7. #37
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pregazilo PRČIJU veceras

    Gustam kao ovaj tu

    Sezona 27, Level 27


  8. #38
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    sinoć bilo više tekmi za gledanje ali sam izabrao Porto - Čelzi jer skoro nisam gledao neku tekmu Porta. Porto je opasna ekipa nema šta. Ne kapiram zašto Murinjo i dalje forsira Kostu čovek očigledno nije u formi.
    baš mi je gotivan grb Porta.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #39
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    sinoć bilo više tekmi za gledanje ali sam izabrao Porto - Čelzi jer skoro nisam gledao neku tekmu Porta. Porto je opasna ekipa nema šta. Ne kapiram zašto Murinjo i dalje forsira Kostu čovek očigledno nije u formi.
    baš mi je gotivan grb Porta.
    Da Kostu..zasto forsira Ivanovica mi je jos veca misterija, covjek je odigrao kriminalno i vec neko vrijeme ne igra dobro
    lespa likes this.
    Sezona 27, Level 27


  10. #40
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Engleski fudbal sve dublje i dublje tone,jedini klub koji mi je drag u Engleskoj je Arsenal ali kao sto vidite i sami raspada se Venger ko da je podneo zakletvu da ce do kraja zivota ostati u Arsenalu.Sto se tice Celsija toliko mi je drago sto pucaju provukli su se protiv Njukasla.Da su dobili malo tezu grupu u LS verovatno je nebi prosli ovako ce na pederski nacin proci tacnije provici sa 2 pozicije,a u Premijer ligi im negine grcevita borba za opstanak.Murinja su svi provalili pa cak i ovi sto dolaze iz nizih liga............

Page 4 of 21 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast