Page 6 of 21 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 209
Like Tree79Likes

Thread: Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)

  1. #51
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Krivi su igrac nije Murinjo.

  2. #52
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pa prvo da cestitam Partizanu, navijao sam kao lud, dakle skakanje na golove i bas velika sreca sto su nabili Njemce, proljece vam je sada jako blizu, bravo Partizan.

    Nema veze sa temom (jbga ja sam rekao da nam treba jedna sveopca tema ) ali zaposlio sam se u crvenom krizu pa radim stalno sa migrantima, ljudi moji cega se sve nagledam...
    Sezona 27, Level 27


  3. #53
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Zvezdin sam navijač ali u Evropi igra srpski klub i naravno čestitke. Svakako nabijaju bodove za srpske klubove

  4. #54
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Pa prvo da cestitam Partizanu, navijao sam kao lud, dakle skakanje na golove i bas velika sreca sto su nabili Njemce, proljece vam je sada jako blizu, bravo Partizan.

    Nema veze sa temom (jbga ja sam rekao da nam treba jedna sveopca tema ) ali zaposlio sam se u crvenom krizu pa radim stalno sa migrantima, ljudi moji cega se sve nagledam...
    Mogu samo da samislim,evo Rusi krenuli da dejstvuju iz vazduha smirice se ona cigra sa zapada..........

  5. #55
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Zvezdin sam navijač ali u Evropi igra srpski klub i naravno čestitke. Svakako nabijaju bodove za srpske klubove
    Cinjenica je da poslednjih 10 godina Partizan samo donosi bodove ove sezone su lepo krenuli u Ligi Europe cak sam se ja iznenadio koji sam bio pesimista pre pocetka takmicenja..........
    Last edited by Top El; 10-03-2015 at 08:36 PM.

  6. #56
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Mogu samo da samislim,evo Rusi krenuli da dejstvuju iz vazduha smirice se ona cigra sa zapada..........
    Smirit ce se, ali dolazak migranata sigurno nece...
    Sezona 27, Level 27


  7. #57
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Cinenjica je da poslednjih 10 godina Partizan samo donosi bodove ove sezone su lepo krenuli u Ligi Europe cak sam se ja iznenadio koji sam bio pesimista pre pocetka takmicenja..........
    Po meni, imao je Partizan dobre ekipe, dosta dobre ekipe, nije da je ova sad neka mega ultra momcad, dapace obrana vam je ko propusni sir, zato je pobjeda u Njemackoj tim veca, ali bas me cudi da je bas ova sad momcad ostvarila prvu pobjedu u gostima u Europa ligi, ne mogu vjerovati da prije niste imali koju pobjedu sa strane
    Sezona 27, Level 27


  8. #58
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Po meni, imao je Partizan dobre ekipe, dosta dobre ekipe, nije da je ova sad neka mega ultra momcad, dapace obrana vam je ko propusni sir, zato je pobjeda u Njemackoj tim veca, ali bas me cudi da je bas ova sad momcad ostvarila prvu pobjedu u gostima u Europa ligi, ne mogu vjerovati da prije niste imali koju pobjedu sa strane
    Odbrana je bas katastofalna sto se videlo u par navrata protiv Augsburga,ali posle crvenog kartona se dobro branio partizan delovali su sigurnije............

  9. #59
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Smirit ce se, ali dolazak migranata sigurno nece...
    Ja koliko sam upucen Nemci ce ih vracati nazad,kao i Austrija..............

  10. #60
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Uvek se zapitam kako je njihovom narodu kako se osecaju kad njihovi avioni dejstvuju po Iraku,Iranu,Siriji..Kako neka deca uzivaju,zive u bogatsvu,dobiju sve sta pozele..a ova jadna deca iz Iraka,Sirije drhte svaki cas kada ce im neka raketa zalutati na kucu.E sad je dosao problem kad im je prekipelo,sad nek se bori Evropa sa emigrantima,a oni preko bare uzivaju.21 vek.......velika neravnopravnost u svetu..........

Page 6 of 21 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast