Page 7 of 21 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 61 to 70 of 209
Like Tree79Likes

Thread: Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)

  1. #61
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Odbrana je bas katastofalna sto se videlo u par navrata protiv Augsburga,ali posle crvenog kartona se dobro branio partizan delovali su sigurnije............
    Da, Ostojic koji je inace kikser je dominirao u skoku, dobro je odigrao ali bome i golman se iskazao.

    E sad, Atlethic Bilbao je izasao sa drugom ekipom protiv AZ-a, ali bas doslovno sa drugom, pa se ocekuje da protiv Partizana ipak budu jaci, ali radi se o tome da lose stoje u prvenstvu jako pa je pitanje hoce ici bas svom snagom ili ne..mislim da morate bar bod izvuci
    Sezona 27, Level 27


  2. #62
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Ja koliko sam upucen Nemci ce ih vracati nazad,kao i Austrija..............
    A vidit cemo..zasad ipak da vidimo hoce Madjati zatvoriti granicu...iako nas ministar kaze kako je dogovorio sa Slovencima koridor, ja mu nevjerujem..ako migranti budu morali ostati, bit cu i ja prebacen u kamp u Opatovac, sad sam u Bapskoj, a tamo ce biti svega, jer njih Hr ne zanima ni najmanje
    Sezona 27, Level 27


  3. #63
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Uvek se zapitam kako je njihovom narodu kako se osecaju kad njihovi avioni dejstvuju po Iraku,Iranu,Siriji..Kako neka deca uzivaju,zive u bogatsvu,dobiju sve sta pozele..a ova jadna deca iz Iraka,Sirije drhte svaki cas kada ce im neka raketa zalutati na kucu.E sad je dosao problem kad im je prekipelo,sad nek se bori Evropa sa emigrantima,a oni preko bare uzivaju.21 vek.......velika neravnopravnost u svetu..........
    Ima izbjeglica ali vjeruj mi ima i obicnih imigranata ispranih mozgova, dolaze od tamo gdje rata nema, netko ih je zaslijepio Njemackom, koriste situaciju, i nemoj da te zavaraju mediji, upoznao sam se sa time sta oni rade ali necu o tome tu, jako puno je onih koji u svojim zemljama zive onako kako ni ti ni ja necemo za svoga zivota
    Sezona 27, Level 27


  4. #64
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Da, Ostojic koji je inace kikser je dominirao u skoku, dobro je odigrao ali bome i golman se iskazao.

    E sad, Atlethic Bilbao je izasao sa drugom ekipom protiv AZ-a, ali bas doslovno sa drugom, pa se ocekuje da protiv Partizana ipak budu jaci, ali radi se o tome da lose stoje u prvenstvu jako pa je pitanje hoce ici bas svom snagom ili ne..mislim da morate bar bod izvuci
    Gde si to procitao da je druga postava,nisu oni englezi idu punim gasom u svim takmicenjima.

  5. #65
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Ima izbjeglica ali vjeruj mi ima i obicnih imigranata ispranih mozgova, dolaze od tamo gdje rata nema, netko ih je zaslijepio Njemackom, koriste situaciju, i nemoj da te zavaraju mediji, upoznao sam se sa time sta oni rade ali necu o tome tu, jako puno je onih koji u svojim zemljama zive onako kako ni ti ni ja necemo za svoga zivota
    Da ima onih iz Avganistana gde nema vise rata kao pre.

  6. #66
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Bez ikakve ljutnje, zna se da je Zvezda u vrijeme Jugo lige bila debelo privilegovanija od ostalih klubova, u te rasprave ne mislim ulaziti uopce, ali ovaj GNK Mamic sad..pa to je uzasno, uzasno..kakva pljacka danas protiv Intera...samo da Hajduk sutrasnjom pobjedom ne bi preuzeo prvo mjesto...

    Evo komentari sa jednom foruma i sve ce vam biti jasno





    A evo Bobana cara

    "I žao mi je Mamića, kojeg poznajem odmalena, jer odavno je taj čovjek sam sebi tragedija, ali to bi se i dalo prihvatiti da nas ta tragedija toliko ne košta. I nogomet i Hrvatsku u cjelini. I to je naša sramota. Naša državna sramota. Ali on i njegovi prvaci to ne vide tako, zaslijepljeni svojim sitnim interesom dok spletkare u izbezumljenoj borbi za pozicije i sinekure. A veliki meštar nogometne lože samo je posljedica njihovih interesa, njihove bestidnosti i njegove nezasitne ambicije da bude netko. Kao i naša genijalna devetka i pokorni izvršitelj muteža koji nam je oteo sebe na najbrutalniji način. Nekidan se nogopredsjednik čuo s mojim prijateljem rekavši mu da ne razumije o čemu pišem, i da ne razumijem kako stvari stoje. Bit će da je tako, bit će da ja ne razumijem. On, u svojoj lucidnosti, eto, razumije".
    Sezona 27, Level 27


  7. #67
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Gde si to procitao da je druga postava,nisu oni englezi idu punim gasom u svim takmicenjima.
    Gledao sam tu utakmicu paralelno sa drugim, izasli su sa skroz drugom postavom.

    Njima gori pod petama u ligi..
    Sezona 27, Level 27


  8. #68
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Da ima onih iz Avganistana gde nema vise rata kao pre.
    Ma i iz drugih drzava...jucer sam vidio hrpu azijata, cuo sam da su to iz Kambodje, koliko ja znam tamo nema rata
    Sezona 27, Level 27


  9. #69
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Ma i iz drugih drzava...jucer sam vidio hrpu azijata, cuo sam da su to iz Kambodje, koliko ja znam tamo nema rata
    Ma neverujem znas ti gde je Kambodza to neko siri dezinformacije....

  10. #70
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Ma neverujem znas ti gde je Kambodza to neko siri dezinformacije....
    Pa vidi ovako, oni lice na azijate..dakle ono, kosook a nisu Kinezi ni Japanci, definitivno su Azijati
    Sezona 27, Level 27


Page 7 of 21 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast