Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
Like Tree1Likes

Thread: Nu am primit tokenii.

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    2

    Nu am primit tokenii.

    Faceti frate ceva am platit 160 ron si nu am primit tokeni ma duc la garda si fac reclamatie.

  2. #2
    Rookie Otelul Galati83's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dublin
    Posts
    77
    Aici nu te poate ajuta nimeni.Trebuie sa te duci in meniul support si sa le spui problema ta.Mi s-a intamplat si mie si a trebuit sa le trimit dovada platii de pe contul bancar.Am primit tokenii dupa vreo 6 zile.
    Multa bafta !

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    149
    Puski likes this.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1
    si atunci la ce mai exista sectiunea asta in forum, daca nu ne poate ajuta nimeni ? o sa merg si eu la politie sa depun o reclamatie, ca am patit acelasi lucru.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    5
    am palatit 20 de dolari si nu am primit tokani, echipa alexovici fc, id 100000640598523,Nu am primit tokenii.-1.jpg

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    6
    e o echipa de excroci...fac numai reclame negative pe unde umblu despre acest joc...

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    8
    Nici acum nu am primit jetoanele.De ce?66 de jetoane cumparate,si 9 ce am completat acele survey-uri.Niste gunoaie,ce mai.E jale,nu gluma.Vreau jetoanele..

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    8
    Deci este incredibil.Nici acum nu am primit jetoanele.Nu se poate asa ceva.Cata nesimtire.De luat,mi-au luat 5 euro.Daca nu le primesc in 2 ore,merg si fac reclamatie la Opc.Vorbesc serios.Nu imi trage nimeni teapa.clar.

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    1
    ce se intampla aicia frate ca nu platesti si nu primesti tokene !!!!!!! am facut si eu reclamatie la Nordeus Support si nimic ii 2 lei Top Eleven asta....si Admiinii la fel ca nu te ajuta dar lasa ca in germania sunt LEGI !! de ar face puscarie martalogii astia ...!!!

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2
    am facut astazi 4 tranzactii si nu mi-a bagat nici un token ma poate invata cineva ce pot face?

Page 1 of 2 12 LastLast