Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Thread: Problema licitatie

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    7
    Pot vorbi si mai frumos, dar m-am aprins cand am vazut ca esti lvl 1 si imi razi in fata! In fine...Sper ca cineva sa solutioneze cat mai repede problema, pt ca sunt etape eliminatorii si am nevoie neaparat de aparatori buni!

  2. #12
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Enache Victor View Post
    Pot vorbi si mai frumos, dar m-am aprins cand am vazut ca esti lvl 1 si imi razi in fata! In fine...Sper ca cineva sa solutioneze cat mai repede problema, pt ca sunt etape eliminatorii si am nevoie neaparat de aparatori buni!
    Mda, e ciudat, n-ai pierdut conexiunea intre timp? Oricum, cel mai bune ar fi sa soliciti ajutor la support@nordeus.eu (email-ul poate sa fie si in limba romana).
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    7
    multumesc! Sper sa se solutioneze cat mai repede problema! o seara placuta

  4. #14
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    69
    Si mie mi se mai intampla asa demult, cand aveam net foarte prost si pierdeam conexiunea. E posibil sa se fi intamplat ceva de genul asta.

  5. #15
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Mai mult ca sigur este de la conexiunea internetului,uneori mi- se intampla si mie cand sunt pe tel.este o situatie foarte neplacuta te inteleg.
    Last edited by Mihai Si Ioana Stan; 08-03-2014 at 01:54 AM.

  6. #16
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Jucatorul e pierdut. Iar de primit raspuns... incepe alt campionat pana primesti reply in legatura cu orice chestie.

Page 2 of 2 FirstFirst 12