Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
Like Tree1Likes

Thread: Licitatie jucatori- lipsa note

  1. #11
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Budau Ciprian View Post
    Eu am un jucator care are 5.6.6.5 dar mai mereu isi face treaba .deci nu da prea mare imporatant la note ca ,cateodata nu conteaza.
    eu tot timpul mă uit la note, când iau ăștia 5 , 6 înseamnă că nu dau randament, iar dacă o țin așa câteva meciuri eu îi vând și iau alții

  2. #12
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Marius Halici View Post
    Ciprian, daca ai de ales dintre 2 jucatori de pe lista de licitatie, unul numai cu note de 8 si 9 iar celalalt cu 4, 5 si 6 pe care l-ai lua?
    Dar nu asta e problema, discutia a luat un alt sens, practic vroiam sa stiu doar daca exista vreo solutie la problema mea si daca pot avea ajutor.
    ai contactat suportul până acum? dacă nu ai contactat până acum , fă-o!

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    11
    multumesc mult Arrow, tocmai am facut-o, sunt curios ce urmeaza. Ma anunta ei cumva?
    cam asa fac si eu cu jucatorii care din 4,5 si 6 nu ies. Le dau sanse sa joace undeva pana in 10 partide maxim, daca nu si nu atunci la revedere.

  4. #14
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    11
    Salut din nou,
    am rezolvat problema. In caz ca se mai intampla si altcuiva iata ce mi-au raspuns cei de la suport. Am facut ca ei si pana la urma a iesit bine. Cred ca este o solutie care poate fi folosita si in alte cazuri:


    " Buna Gheorghita,
    nu m-ai lamurit deloc. Imi dau seama ca nu pot sa vad toate listele de transferuri, problema mea este ca absolut toti jucatorii din lista de transfer nu au nici o nota la statistici (vezi link: Screenshot by Lightshot). Este ca si cum toti jucatorii din listele mele nu ar fi jucat deloc in acest sezon in nici o competitie, ceea ce statistic este absolut imposibil. Daca as fi gasit macar un jucator cu note as fi zis OK, asta e, dar cum nu exista nici unul sunt convins ca undeva exista o eroare tehnica.
    Acest lucru este valabil pentru toti jucatorii de pe toate listele vazute de mine in ultima luna indiferent in ce moment al zilei, am totusi 8 sezoane jucate si cred ca pot sa fac o diferenta intre cum aratau listele de transfer pana acum si cum sunt acum. Plus ca nici un alt jucator intrebat pe forum nu a mai auzit de asa ceva.
    Multumesc.

    Decembrie 11, 2014 08:51
    User photo
    Gheorghiță
    Nordeus

    Bună Marius,

    Mulțumim că ne-ai scris.

    Ai dreptate, s-ar putea să fie vorba de o problemă de ordin tehnic, care apare uneori la terminalul de joc.

    Presupun că joci pe un PC; în caz de telefon mobil ori tabletă, etapele depanării sunt diferite.

    Ca să identificăm mai ușor problema, te rugăm să:

    Furnizezi mai multe copii ecran a celor nedorite.

    Ne scrii ce browser internet folosești (IE, firefox, chrome, etc.)

    Aduci la zi softul Flash Player

    Încerci să accesezi jocul din alte browsere (Firefox, Chrome, Internet Explorer) după ce ștergi zona tampon cache. Sunt 3 modalități de ștergere cache:

    a. Reîmprospătarea cu CTRL + F5
    b. Deschizi o pagină cu Flash (de ex. YouTube), dai clic de dreapta pe conținut, setări globale și stocare, unde poți da clic pe ”ștergeți tot” în fila de setări avansate.
    c. Citind instrucțiunile detaliate aflătoare la adresa Can not load the game : Nordeus Support .

    Dacă problema persistă, încearcă să folosești altă platformă sau alt computer. (Top Eleven este accesibil și din platformele iOS și Android, pentru aparatură mobilă).

    Te rugăm anunță-ne dacă unele din acțiunile indicate au rezolvat problema, să știm dacă trebuie să continuăm a investiga.

    Poți găsi informații în baza noastră de cunoștințe, la: Nordeus Support : Technical Help .

    Te invităm să ne scrii oricând ai nevoie de asistență.

    Joc plăcut în continuare! "

  5. #15
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    aha.. asta nu o știam.. până la urmă ideea mea a fost bună
    Marius Halici likes this.

  6. #16
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    11
    da, da...a fost buna. Multumesc mult!!

  7. #17
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    că plăcere

  8. #18
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Marius Halici View Post
    Salut tuturor,
    sunt la inceput pe aici, am echipa de niv 8. Am o intrebare: voi acum cand vreti sa licitati pt. jucatori puteti vedea statisticile cu notele lui? Eu nu le (mai) pot vedea si nu stiu cum sa o rezolv? E naspa ca licitez in orb. Vreo idee ceva? Multam fain!!
    Sunt jucatori tineri, Marius, care nu au jucat meciuri la vreun club oficial inainte sa fie pusi pe lista de transferuri.

Page 2 of 2 FirstFirst 12