Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
Like Tree15Likes

Thread: probleme asociatii

  1. #1
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544

    Angry probleme asociatii

    rog moderatorii sa intervina la cei de la Nordeus pentru a rezolva problema accesului la meciurile asociatiei de fotbal.

    La acest turneu NU a fost posibila logarea membrilor la meciurile din cadrul turneului.

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    sa va fie rusine pentru tot ce ati oferit in seara asta.nu a functionat absolut nimic.telefon..pc..tableta..absolut nimic.Rusine maxima sa aveti
    florian slaniceanu likes this.

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Va cred si am raportat deja asta si nu doar eu, N jucatori, din pacate nimic nu e perfect si cazurile de genul or sa mai fie, doar asa pot sa fie reparate.

    Eu unul nu am avut probleme pana acum dar am vazut ca-s multi care au avut, nu e ceva nou, e de cand a aparut noul sistem de asociatii.
    florian slaniceanu likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Va cred si am raportat deja asta si nu doar eu, N jucatori, din pacate nimic nu e perfect si cazurile de genul or sa mai fie, doar asa pot sa fie reparate.

    Eu unul nu am avut probleme pana acum dar am vazut ca-s multi care au avut, nu e ceva nou, e de cand a aparut noul sistem de asociatii.
    problemele apar doar atunci cand sunt extrem de multe turnee in acelasi timp
    dimineata a fost super ok - dupa-amiaza varza

    toata lumea tikete la suport pe aceasta tema - se dau tokeni moca - eu am primit

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    31
    am pierdut in asociatie tot ! am prins un amarat loc 3 ! nimeni din asociatia mea nu s-a putut loga iar aialalti(adversarii) au fost toti prezenti ! va dati seama ce bonus au avut ?!

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    scoateti dracului asociatile astea din joc pentru o luna de zile,rezolvati-va problemele si apoi introduceti-le daca mai vreti.Nu va mai tot chinuiti degeaba,seara nu functioneaza nimic cand se joaca asociatile astea de doi lei..
    florian slaniceanu likes this.

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    31
    practic si ieri si azi am fost la mana Domnului....sau mai bine spus la mana jocului. Nu am reusit sa fiu prezent la un meci. Ce e drept am incercat sa trisez astazi : m-am logat cu vreo 30 minute inainte de meciul asociatiei. Cand eram mai fericit...bang din minutul 39 s-a tras cortina. Ma dezamageste jocul ! Mai bine nu mai bagau asociatiile ! Mai bine faceau un sistem prin care sa dai jucatori la nationala si in functie de performante sa fii recompensat !
    florian slaniceanu likes this.

  8. #8
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Fllo Cristea View Post
    scoateti dracului asociatile astea din joc pentru o luna de zile,rezolvati-va problemele si apoi introduceti-le daca mai vreti.Nu va mai tot chinuiti degeaba,seara nu functioneaza nimic cand se joaca asociatile astea de doi lei..
    Din pacate e un proces foarte complex, sa nu crezi ca-i asa simplu. Uita-te la ce vrei tu, experimente NASA, lansare versiune iOS, Android, lansare OS (WINDOWS ) , sau ce vrei tu, peste tot sunt erori.

    Singura modalitate prin care poti sa descoperi aceste anomalii este sa le vezi si sa incerci sa le corectezi. Chiar crezi ca ce-i de la Nordeus isi doresc sa aiba mii si mii de plangeri pe aceasta tema? Altceva nu au mai bun de facut? Nu e chiar asa usor precum pare.
    florian slaniceanu likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #9
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Iulyus Iulian View Post
    practic si ieri si azi am fost la mana Domnului....sau mai bine spus la mana jocului. Nu am reusit sa fiu prezent la un meci. Ce e drept am incercat sa trisez astazi : m-am logat cu vreo 30 minute inainte de meciul asociatiei. Cand eram mai fericit...bang din minutul 39 s-a tras cortina. Ma dezamageste jocul ! Mai bine nu mai bagau asociatiile ! Mai bine faceau un sistem prin care sa dai jucatori la nationala si in functie de performante sa fii recompensat !
    La nationala cui? Te-ai gandit mai bine cum ar functiona acest sistem, eu nu cred ca-i unul valabil sau infine, dar spune-mi tu, deschide un topic nou la sugestii.
    florian slaniceanu likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #10
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Avand in vedere ca problemele de conexiune sunt in momentul in care sunt prea multi utilizatotri on pt meciurile asociatiilor si serverul da crush (asta si datorita optiunii de a putea sa iti stabilesti mai mult sau mai putin orele meciurilor ) cred ca solutia ar fi ca sambata si duminica meciurile sa fie impartite in diverse ore incepind de la 7 dimineata pana la 12 noaptea in grupuri.Inteleg ca e o munca titanica sa ii imparti sa ai grija sa nu pice cu meciurile oficiale etc etc dar daca vrei sa functioneze pune mana la treaba .Cu siguranta nu se asteptau la succesul asta de la asociatii dar dupa parerea mea au subevaluat foarte mult fenomenul si acum sunt in kkt si nu vor reusi sa o finalizeze prea curand .
    E inutil sa dai optiunea jucatorilor sa aleaga ora(majoritatea vor pune pe seara) dar tu sa nu fii capabil sa ii gestionezi pt ca au fost un pic inconstienti stiind ca ai 8 mil de conturi daca tie ti se conteaza 2-300k de utilizatori simultan se duce dracului serverul.

    Parere personala
    florian slaniceanu likes this.

Page 1 of 3 123 LastLast