Results 1 to 5 of 5
Like Tree4Likes
  • 1 Post By Adam Andrei
  • 1 Post By PricopGeorgeCătălin
  • 1 Post By Adam Andrei
  • 1 Post By Adam Andrei

Thread: Probleme la antrenamente

  1. #1
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196

    Probleme la antrenamente

    Azi am facut 5 antrenamente din care 3 cu antrenor special ,iar 1 specific doar cu elemente de aparare dar se pare ca bonusul de aparare nu vrea sa creasca e ramas fix la 8 ,am depus tichet pentru a vedea ce se intampla (
    Toate antrenamentele facute sunt antrenamente ce in mod normal imi dau maximul de bonus (nivel de antrenament 39)
    florian slaniceanu likes this.

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Cati jucatori ai antrenat?

    Uite aici un link foarte util https://nordeus.helpshift.com/a/top-...e-team-bonuses
    Last edited by PricopGeorgeCătălin; 07-31-2016 at 01:41 PM.
    florian slaniceanu likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    La naiba ai dreptate erau doar 3 aparatori (si eram convins ca am pus 4 ,pe telefon nu imi arata mesajul ca nu am pus 4 fundasi insa pe calculator da)
    florian slaniceanu likes this.

  4. #4
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    La naiba ai dreptate erau doar 3 aparatori (si eram convins ca am pus 4 ,pe telefon nu imi arata mesajul ca nu am pus 4 fundasi insa pe calculator da)
    ai grija, fi cu ochii pe jucatori, eu cred ca unul dintre fundasi a fugit din cantonament si de aia nu au iesit la numar

  5. #5
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Pai am comandat plasa ghimpata dar nu a ajuns inca ca astia ai mei sufera rau de impresii sezonul asta dupa ce le-am reinoit contractele si au vazut salarii mai mari doar pe la terase ii mai vezi (
    florian slaniceanu likes this.