Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 29 of 29
Like Tree14Likes

Thread: Tokeni lipsa

  1. #21
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    offfffffffff

    Tapjoy din nou.

    Mai exista colegi care sa nu primeasca premiul (tokeni) de la Tapjoy?

    Tapjoy are oferte pentru tokeni pentru cei care folosesc android

    Din nou am finalizat o oferta pentru 1 token, Tapjoy imi confirma pe mail ca ei au acordat acest premiu (1 token) DAR in contul meu nu a ajuns acest premiu. Este a 4 oferta finalizata la Tapjoy pentru care am mail de confirmare dar nu primesc premiu si trebuie sa deschid din nou tiket la Nordeus sa ma cert cu Nordeus
    Adam Andrei likes this.

  2. #22
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Bai florine tu iti fortezi prea tare norocul cu Andy !!!!!!!!!!!!!
    florian slaniceanu likes this.

  3. #23
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    Bai florine tu iti fortezi prea tare norocul cu Andy !!!!!!!!!!!!!
    nu e andy - la mine nu functioneaza cum trebuie
    Adam Andrei likes this.

  4. #24
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Dar tot emulator se cheama !!!!!
    florian slaniceanu likes this.

  5. #25
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    da, si nu este interzis si nici ilegal.

    mare pomana ti-ai facut cu mine
    Adam Andrei likes this.

  6. #26
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Npc.
    florian slaniceanu likes this.

  7. #27
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    un nou tiket, o noua lupta si un nou token castigat

    PS: m-am uitat pe forum, vad ca astia discuta de emulatoare de prin 2015, daca eram putin mai atent si prindeam miscarea, boier eram pana acuma, mai ales ca in trecut erau oferte fara numar, fara numar

  8. #28
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Ceva mai detaliat aici: Top Eleven – Alternative for Desktop | Top Eleven dar este in engleza. Oricum sunteti baieti mari si oricum cred ca intelegeti voi.

    Mare atentie cu emulatoarele cand completati ofertele deoarece e posibil sa va conectati in joc cu o adresa de FB de exemplu si pe FB din emulator sa stati cu o alta adresa sau mai rau, sa nu va vine jetoanele pt. ca sistemul o sa recunoasca contul de GMAIL.

    Cat despre problema ta, singura alternativa este sa insisti, altceva nu vad ce poti face, am mai vb. si pe privat, astea sunt atributii care pe mine ma depasesc din pacate si chiar nu am cum sa te ajut, pot intreba dar nu pot insista personal pt. o problema la care eu nu am dovezi clare, gen video, cap coada.
    florian slaniceanu likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #29
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    stiu aceste detalii - folosesc aceeasi adresa de facebook si ma loghez doar cu ea - NU folosesc logarea prin gmail (distorsioneaza realitatea)

    cand insist pe aceasta tema am si dovezile necesare si le pot pune la dispozitie

    PS exista o problema tehnica cu acest provider extern TAPJOY - de data asta chiar Nordeus a confirmat ca intr-adevar tokenul NU a fost acordat dar l-au acordat ei. La Tapjoy am avut pana acuma 5 oferte de tokeni, la toate cele 5 ofertele am primit mailuri de confirmare de la Tapjoy ca au acordat tokenii DAR eu nu am primit si am deschis apoi tikete la Nordeus pentru a recupera acesti tokeni.
    Last edited by florian slaniceanu; 11-28-2016 at 10:20 AM.

Page 3 of 3 FirstFirst 123