Results 1 to 9 of 9
Like Tree3Likes
  • 2 Post By munchen
  • 1 Post By munchen

Thread: 2015 Handball

  1. #1
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843

    2015 Handball

    Mislim da bi ovdje mogli da ostavljamo komentare o dešavanjima sa SP u rukometu.Neko tipovanje možda. Da predlažemo šta da se igra na kladionici , broj golova igrača i slično .
    Last edited by munchen; 01-16-2015 at 03:37 PM.

  2. #2
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Prvi strijelac bi mogao biti Kiril Lazarov, legenda. Ako ne prvi, onda će sigurno biti među najboljima. Šteta što ne igra u najjačim reprezentacijama, šta bi tek onda radio. Ne kažem da je Makedonija loša, ali njihovi rezultati najviše ovise o njemu.
    Ex top eleven player


  3. #3
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Upravo, on i drži cijelu ekipu
    Čupić je pokazao da je klasa, nadam se da neće sutra pretjerati na kladionicama i postaviti normu preko 7,5

  4. #4
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Čupić je vukao Hrvatsku danas, Austrija je dosta neugodna, ali nije ni Hrvatska bila perfektna, zadnja 2 gola Austrija dala s 4 igrača, tako da opreznost nije na odmet.
    Ne znam da li je K.Lazarovu ovo zadnje natjecanje pošto ima 34, pitanje kako dugo će fizički izdržati igranje na visokom nivou kao što je ovakvo prvenstvo.
    Bosnu nisam gledao protiv Irana, zakasnio sam, drago mi je da su otvorili pobjedom natjecanje
    Ex top eleven player


  5. #5
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Čupića izvlači malo i to što šutira sedmerce, a gledao sam ga danas, ubjedljivo najjači igrač, nadam se da će nastaviti sa pružanjem odličnih utakmica da ga igram na kladionici xD.
    Lazarov moze igrat jos 5 godina hahaha ubi lik, i u Barceloni ubija nema šta
    BiH je loše odigrala prvo poluvrijeme, mislio sam da ćemo izgubit, šta više znao sam da ćemo se mučiti, jer nam je to prva tekma, i igrao sam na kladionici da nećemo dobiti 7 razlike, bila fina kvota .
    Sutra bi Hrvatska trebala lagano sa Tunisom, a BiH će teško sa Austrijom, Austrija igra jako odbranu u pm, oprezni su i imaju jak kontranapad, kao što si i vidio sa 2 igrača manje daju golove. Ja bi sve dao da BiH sutra pobijedi ali teško

  6. #6
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Tunis nije kvalitetom među favoritima, ali igraju dosta grubo, udaraju se pretjerano. Ako će suci imati kriterije kao danas sa Austrijom, onda će stalno bit prekršaja, ako budu loše sudili i puštali sve i svašta, onda će biti gadno s njima. Sjećam ih se s prethodnih natjecanja, neugodni su. Svakako će biti zanimljivo prvenstvo, jedino je glupo što navijače možeš nabrojat na prste na tribinama, nek nam plate Arapi da im idemo tamo navijat
    Ex top eleven player


  7. #7
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Tunis je jedna od najgrubljih ekipa na prvenstvu, ali mislim da im je i to džaba, ako sudije budu puštale grublju igru i hrvati će igrati grubo . A jedina mana prvenstva je to što nema navijača, nekako monotono i glupo bez navijanja .
    Evo par slika sa današnje tekme između BiH i Irana

    2015 Handball-10933982_634804993312428_2847486966726289754_n.jpg

    Bilo kuda BHF svuda

    2015 Handball-10356421_634797033313224_2386294543362693692_n.jpg

    Pojavila se i slika najdražeg kluba "FK Sloboda Tuzla", Fukare vjerno bodre repku u Kataru

    2015 Handball-fksloboda-tuzla-katar.jpg
    Sutra mnogo sreće 2015 Handball-download-1-.jpg 2015 Handball-download.jpg 2015 Handball-images.jpg 2015 Handball-download-2-.jpg. Idemo svi do pobjedeeee !
    t11_fan and Explicity like this.

  8. #8
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Čupić ponovo vukao Hrvatsku protiv Tunisa koji ipak nije na tako visokom nivou, sutra je slobodan dan za Paklene.
    Austrija i Bosna su dosta izjednačene, bit će zanimljivo i neizvjesno do kraja utakmice.
    Ex top eleven player


  9. #9
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Mislim da su Kopljara i Voria malo potcijenili i stavili normu 2,5 , a i Mančester sa ovolikom kvotom, jer QPR ih nikada nije dobio xD.

    2015 Handball-2015-01-18-00.30.41.jpg

    BiH se dobro držala do 40 minute i nakon toga raspad sistema, ali nema veze idemo dalje .
    Last edited by munchen; 01-18-2015 at 11:37 AM.
    Explicity likes this.