Results 1 to 8 of 8
Like Tree7Likes
  • 3 Post By nsretkovic
  • 3 Post By Mourinho
  • 1 Post By SrbIN71

Thread: Kako izbeci neocekivane prijateljske utakmice

  1. #1
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582

    Kako izbeci neocekivane prijateljske utakmice

    Da li vasi prijatelji zakazuju sa vama prijteljske utakmice a da vi to ne znate?

    Posto jos nista nije uvedeno povodom tih prijateljskih utakmica evo probajte mozda moj predlog.

    Ustanite ujutru, udjite u igricu i ako tog dana imate 2 meca tj Ligu i LS npr vi zakazite 2 prijateljske sa nekim neaktivnim protivnikom koji je nece otkazati. Zakazite ugl. oko ponoci. Posto u tom danu imate vec 4 zakazane utakmice onaj ko zeli da zakaze prijateljsku sa vama nece moci da ucini tog dana. Zatim kada udjete u igricu pred spavanje vi jednostavno otkazete te prijateljske i to je to

  2. #2
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Zanimljivo..ali meni ako prijatelj jednom zakaže prijateljsku, ja ga odmah brišem iz prijatelja. Može član porodice da mi bude, neće on mene zajebavati
    nsretkovic, SrbIN71 and bojan2143 like this.
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  3. #3
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    I to je jedno od resenja :P

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139
    што се тиче пријатеља и "пријатељских" утакмица имам свакаква искуства. на фб-у међ пријатеље имам само људе које лично познајем. дешавало се пар пута да ме неко од њих (иако су јачи по 15-20 лига од мене нејаког исцима за пријатењску у незгодно време. вероватно су били испали из лш и купа у раној фази такмичења, па решили мало да тренирају екипу. пошаљем поруке да ме не цимају и ту се прича завршава. да се понови имали би други жути, односно црвени...брисање .

    када сам био 3-ћа лига, понуди ми лик из моје лиге да ми буде пријатељ на топ11. ајд размишљам ја ваљда неће да испадне пизда да ме цима са пријатељске, иако смо за прву позицију он и ја имали највеће шансе. пар кола пре краја лиге ја увече имам битан меч. он његов добио сабајле. на мање од сат времена пре почетка исцима ме са непријатељску. имао сам време да променим састав или допингујем поједине играче и добијем првенствену утакмицу. разлика у бодовима +3 за мене. одмах га избришем из пријатеља. претпоследње коло играо сам против њега. ту га добијем са 2:1

    имам једног друга који има прсте ко ћевапе. били смо заједно. имали утакмице у скоро исто време. он гледа његову, ја своју. тада топ11 шљакао још увек преко андроида. кад изделисмо скилове, он хтео да упореди наша два клуба и са онолким прстима на дисплеј од 3,5-4 инча, није ни чудо како успео да закаже пријатељску. бем га смотаног :d

    на топ 11 имам само једног пријатеља ван фб. он босанац ја србин. редовно шаљемо поклоне један другом и навијамо за наше клубове. никада он мене није зајебао, нити ја њега. ето...
    nsretkovic likes this.

  5. #5
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by SrbIN71 View Post
    на топ 11 имам само једног пријатеља ван фб. он босанац ја србин. редовно шаљемо поклоне један другом и навијамо за наше клубове. никада он мене није зајебао, нити ја њега. ето...
    I ja imam takodje jednog prijatelja na T11 van fejsa, on je Rumun iz Kluza. Svaku njegovu utakmicu odgledam kao da je moja utakmica takodje i on, nikad nikakvih prijateljskih nismo imali, na kraju sezone se brisemo da se ne bismo klali u LS i u Ligi sledece sezone pa se ponovo dodamo preko transfer marketa, kad me vidi da ponudim za nekog igraca on mi posalje zahtev za prijateljstvo i obrnuto

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2
    Ljudi,pomoc.Neki lik sa 30 nivoa mi zakazuje prijateljske utakmice na kojima me delje.Igraci se stalno povredjuju i gube kondiciju a ubrzo zatim ja imam ligasku utakmicu.Nije mi prijatelj, niti mi pokazuje ime tima, niti vreme kada igramo,uglavnom nemogu da ga otresem.Tim se zove Sporting unaited iz Beograda.Najveca fora je sto mi ne pokazuje da je utakmica zakazana vec samo da je odigrana.

  7. #7
    Apprentice bojan2143's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Nis, Serbia
    Posts
    215
    Quote Originally Posted by dzoni-kv View Post
    Ljudi,pomoc.Neki lik sa 30 nivoa mi zakazuje prijateljske utakmice na kojima me delje.Igraci se stalno povredjuju i gube kondiciju a ubrzo zatim ja imam ligasku utakmicu.Nije mi prijatelj, niti mi pokazuje ime tima, niti vreme kada igramo,uglavnom nemogu da ga otresem.Tim se zove Sporting unaited iz Beograda.Najveca fora je sto mi ne pokazuje da je utakmica zakazana vec samo da je odigrana.
    Ako niste prijatelji na facebooku onda ste prijatelji u samoj igri, poslao ti je zahtev i ti si ga prihvatio, pogledaj malo bolje da vidis da li se nalazi na listi prijatelja i jednostavno ga obrisi Moguce je zakizaviti prijateljske samo sa prijateljima makar je do sad tako bilo.

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by bojan2143 View Post
    Ako niste prijatelji na facebooku onda ste prijatelji u samoj igri, poslao ti je zahtev i ti si ga prihvatio, pogledaj malo bolje da vidis da li se nalazi na listi prijatelja i jednostavno ga obrisi Moguce je zakizaviti prijateljske samo sa prijateljima makar je do sad tako bilo.
    Ma brate,nemam ga u prijateljima,niti bilo gde.Nemogu da ga otkačim,prijateljske mi se ne pojavljuju samo mi pokaže da sam odigrao i koji je rezultat.Uglavnom me delje ali se igrači povredjuju i uvek mi zakaže po dve utakmice dnevno u razmaku od sat vremena.Pogledaj i sam,moj klub je Tetrapak.Daj neki savet.