Results 1 to 9 of 9

Thread: Taktik

Newbie

Taktik

Merhabalar, forumda geziniyordum ve gözüme bu bölüm takıldı. Ne olduğuna baktığım da bir çok kişi taktiklerde sıkıtı yaşıyormuş ve bende taktiği paylaşmak istedim ama sadece taktik talimat olmaz çünkü ilerde karşılaşabiliriz

evet taktiğe gelicek olursak;
    ———- GK ———–
    —DR–DC–DC–DL—–
    ———–DMC———
    ——MC——-MC—-
    -AMR————–AML
    ——--–ST———

taktik bu şekilde , top elevenın olmazsa olmazı DMC dir bunu da unutmayın.

İyi veya kötü yorumlarınız için hepinize şimdiden teşekkürler
    Last edited by ceonas; 11-05-2015 at 01:44 PM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by ceonas View Post
    Merhabalar, forumda geziniyordum ve gözüme bu bölüm takıldı. Ne olduğuna baktığım da bir çok kişi taktiklerde sıkıtı yaşıyormuş ve bende taktiği paylaşmak istedim ama sadece taktik talimat olmaz çünkü ilerde karşılaşabiliriz

evet taktiğe gelicek olursak;
    ———- GK ———–
    —DR–DC–DC–DL—–
    ———–DMC———
    ——MC——-MC—-
    -AMR————–AML
    ——--–ST———

taktik bu şekilde , top elevenın olmazsa olmazı DMC dir bunu da unutmayın.

İyi veya kötü yorumlarınız için hepinize şimdiden teşekkürler
    DMC olması takım için biraz daha istatistiksel topla oynamayı arttırıyor.Tabi kaliteli ve özel yetenekli DMC olması şartı ile

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    DMC olması takım için biraz daha istatistiksel topla oynamayı arttırıyor.Tabi kaliteli ve özel yetenekli DMC olması şartı ile
    burası tarışma formu değil ancak dediğine katılmıyorum yani yanlış anlama da mesela benim DMC em o kadar yetenkli sayılamaz daha önce de oyuyordum taktiğim aynıydı yani o DMC oyuncusu oyunun olmassa olmazı , tabi ki de sizin düşünceniz taktik anlayışınız farklı olabilir ancak benim DMC em 4 yıldız ve 22 yaşında hiçbir özel yeteneğide yok ancak bulduğum lig konumdan da kaynaklanıyor olabilir çünkü henüz 3. seviyedeyim ancak az önce de dediğim gibi daha önce de oynadım farklı bir şifre ile ve onda da taktiğim buydu seçim sizin
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 11-05-2015 at 05:26 PM.

Taktik

Quote Originally Posted by ceonas View Post
    burası tarışma formu değil ancak dediğine katılmıyorum yani yanlış anlama da mesela benim DMC em o kadar yetenkli sayılamaz daha önce de oyuyordum taktiğim aynıydı yani o DMC oyuncusu oyunun olmassa olmazı , tabi ki de sizin düşünceniz taktik anlayışınız farklı olabilir ancak benim DMC em 4 yıldız ve 22 yaşında hiçbir özel yeteneğide yok ancak bulduğum lig konumdan da kaynaklanıyor olabilir çünkü henüz 3. seviyedeyim ancak az önce de dediğim gibi daha önce de oynadım farklı bir şifre ile ve onda da taktiğim buydu seçim sizin

NOT: DMC NİN ÖZELLİKLİ VE KALİTELİ OLDUĞUNU İFADE ETMİŞSİNİZ YANİ YORUMUNUZDAN BU ANLAŞILIYORDU O YÜZDEN SÖYLEMEK İSTEDİĞİM DMC O KADAR YETENEKLİ OLMASA DA OLUR

YORUMUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
    Selamlar ;

5 senedir (TOPLAM 55 SEZON) oynayıp takip ettiğim birşeyi sizlerle paylaşmak istedim Dediğin gibi her seviyede farklı bir taktik daha iyi olabiliyor ve oyuncuya görede bu istatistikler değişir... Oyuncunun yıldızı kalitesi yüksek olsa bile hatta özel yetenekli bile olsa bazen yıldızı düşük futbolcuların istatiksel verileri daha iyi olabiliyor bunda zaten bir sıkıntı yok.

Fakat genel olarak "yıldız kalitesi yüksek özel yeteneği olan oyuncular" daha verimli oluyor bundan bahsettim tabiki eleştirelere Top Eleven olarak açığız

Benim diziliş bu şekilde ;

Attachment 56687

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 11-06-2015 at 05:38 AM.

Rookie
    Selamın aleyküm arkadaşlar bende 3 gündür 451 v kulaniyorum ve cok iyi sonuçlar aldim

Verstuurd vanaf mijn SM-G900F met Tapatalk

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar ;

5 senedir (TOPLAM 55 SEZON) oynayıp takip ettiğim birşeyi sizlerle paylaşmak istedim Dediğin gibi her seviyede farklı bir taktik daha iyi olabiliyor ve oyuncuya görede bu istatistikler değişir... Oyuncunun yıldızı kalitesi yüksek olsa bile hatta özel yetenekli bile olsa bazen yıldızı düşük futbolcuların istatiksel verileri daha iyi olabiliyor bunda zaten bir sıkıntı yok.

Fakat genel olarak "yıldız kalitesi yüksek özel yeteneği olan oyuncular" daha verimli oluyor bundan bahsettim tabiki eleştirelere Top Eleven olarak açığız

Benim diziliş bu şekilde ;

Attachment 56687

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

deneyiminiz fazla olabilir saygım sonsuz ancak düşük seviyeli oyuncular için ideal tatktik

Newbie
    Quote Originally Posted by Bayram Uysal View Post
    Selamın aleyküm arkadaşlar bende 3 gündür 451 v kulaniyorum ve cok iyi sonuçlar aldim

Verstuurd vanaf mijn SM-G900F met Tapatalk
    başarılarının devamını dilerim taktik güzel

Newbie
    slm arkadaşlar benim bir görüşüm var bu top elende neden bazı ülkelerin logoları varken türkiye'nin logosu yok

Quote Originally Posted by İbrahim Topbasanlar View Post
    slm arkadaşlar benim bir görüşüm var bu top elende neden bazı ülkelerin logoları varken türkiye'nin logosu yok
    Türkiye logosu "Top Eleven Mücadeleler" adı altında menajerlerle buluşmuştu.Top Eleven "Logolar" kısmına arada gözatmanızda fayda var bazı günlerde aradığınız logo ve formalar bulunabilmektedir.

http://forum.topeleven.com/top-eleve...adeleleri.html

Taktik-capture-20151110-092343.jpg