Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30
Like Tree1Likes

Thread: Cok Fazla Transfer yapmak

Apprentice
    anlaşamıyor seninle galiba. taktiklerini at diyorum sen 6 yedim diyorsun ne ara oynadın maçı ne ara bitti de 6 diyorsun

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Adler Hess View Post
    jose'ye senin taktikle gittim hayatımda ilkez 6 gol yedim teşekürler
    Cok Fazla Transfer yapmak-capture-20151114-154741.jpg

Bu dizilişide bir dene.

Newbie
    Olay o değil adamlar yeniliyor benden kat kat güçsüz olana

Olay o değil adamlar yeniliyor benden kat kat güçsüz olana
    Kondisyonları düşük oyuncularının ve bunlara önem ver moral-kondisyon ... Taktik olarak 5 li savunmayı çok geri oynatman yerine DMC oyuncusu koy defansı 4le yada benim dizilişe göre ayarla.Ama %90 senin kondisyonsuz oyuncuları oynatmandan kaynaklı bir durum.

Newbie
    ne alaka ya bugun kondiasyonlar %50 den asagı olan yoktu moral desen yerrinde idi benden kat kat düşük adamla berabere kaldım cıldırıcam ya adamın en iyi oyuncusu 3 yıldız 2-1 zar zor yendım %15 top sahip oldugum halde

Newbie
    Cok Fazla Transfer yapmak-ads-z.jpg bu adamla berabere kaldım 2-1 ondeydi %15 top sahiptim bide

Newbie
    2 defadır takım değiştiriyorum gene aynı 100 tokenden daha fazla gitti sırf takımım iyi olsun diye ama boşuna

Newbie
    fotosunu atayımmı dediğin taktikle 6 yedim diyorum

ne alaka ya bugun kondiasyonlar %50 den asagı olan yoktu moral desen yerrinde idi benden kat kat düşük adamla berabere kaldım cıldırıcam ya adamın en iyi oyuncusu 3 yıldız 2-1 zar zor yendım %15 top sahip oldugum halde
    Cok Fazla Transfer yapmak-capture-20151118-092034.jpg

Kondisyon paketin "0" dostluk maçı yapacaksın kondisyonu az olanları belirttim.Taktik değiştirmek sık sık takımına kazanç sağlamaz tam tersi kötüye gider takımın.

Burdaki konuyu incele http://forum.topeleven.com/top-eleve...15-2016-a.html

En baştaki benim aldığım sonuç ve %100 kondisyonla oldu bu ....Sen diyorsun ki kondisyonum %50 den aşağı değil ... %50 kondisyonla başarı sağlanmaz.Onların %90-100 arası kondisyonla saha sürmelisin devamlı dostluk maçı yaparsan oyuncuların yıpranır senin attığın resimde gayet kondisyonlar çok çok düşük.

Buda benim kondisyon ve aldığım ilk 4 maçın istatistiği;

Cok Fazla Transfer yapmak-capture-20151118-092952.jpg

Cok Fazla Transfer yapmak-capture-20151118-093036.jpg

Newbie
    Ben bir kaç sezondur bunun bizzat gözlemini yapıyorum ve artık neredeyse eminim.
    Top Eleven oyunu bu kadar gerçekçi kodlamış mıdır yoksa benim algı seçiciğimden midir bilmiyorum.
    Bildiğim bir şey; hasbelkader dengeli ve oturmuş bir takımda bir kerede çok oyuncu değişikliği yapıldığında takıma bir haller oluyor.
    Takımımın yıldız ortalaması 4.8 ve ortalama yaş 26'larda iken sabahın köründe şansıma az token ile 18-20 yaşlarında 4 tane 5.9'luk oyuncuları kaptım. Bakiye sıfırın altına düşünce sabah eskileri de sattım ve sonuç;
    Sezon başından beri 3 kupada da 17-1-0'lık seriyle giden takım son 3 günde 1 galibiyet 3 beraberlik 2 mağlubiyet aldı. Birazdan lig maçım var ve 8-0-0' iken 8-1-0 olan seriyi bugün 8-1-1 olmasın diye bir tarafım 3.5 atıyor.
    Ya sol bekten sağ açığın ayağına uzun pas atıp gelişine şut ile gol atan takım şimdi resmen mala bağladı. yıldızı ve yaşı iyileşmesine rağmen.
    Bu yüzden benim tavsiyem; kararlı ve oturmuş bir takımın oyun değişikliklerini 4-5 maçta bir oyuncu değiştirecek şekilde yapmak. Yoksa hangi genç oyuncunun uyumsuzluk yaptığını anlayana kadar sezon bitiyor.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast