Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: hep yeniliyorum saÄŸlam bir taktik yokmu

Newbie

hep yeniliyorum saÄŸlam bir taktik yokmu

merhaba gardaşlar ben 4-4-2 ve benzer taktikleri denedim fakat hep yeniliyorum benden güçsüz takımlara da yeniliyorum okların hepsini ileri yaptım sert hücum ve ofan sif denedim olmuyor bir yardımcı olun

iyi oyunlar...

Apprentice
    4-4-2 oynıcaksan 2 forvetin ok işaretini aşağı yap. oyuncularun moral ve kondüsyonu tam olsun. ben günde 2 maç yapıyorum hergün. antreman dahi yapmıyorum ilk 11 ile . Token olmayınca . Bugün full 5 yıldız ve 6 yıldız lı takımı yendim 4-2 şaşırdım kaldım. iğne deliğinden pas attım 90 dakika boyunca.Adamın gücü 116(Favori) ben ise %83 4-2 yendim şampiyonlar liginde.
    Last edited by Ahmet T. Öncü; 02-25-2016 at 07:05 PM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by YeÅŸil Ä°lyas View Post
    merhaba gardaşlar ben 4-4-2 ve benzer taktikleri denedim fakat hep yeniliyorum benden güçsüz takımlara da yeniliyorum okların hepsini ileri yaptım sert hücum ve ofan sif denedim olmuyor bir yardımcı olun

iyi oyunlar...
    4-1-4-1 taktiğiyle sert hücum oyna ve ok işaretlerini kullanma...

Apprentice
    sert Hucüm Riskli değil mi .Gereksiz çok kart görüyo.

Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    sert Hucüm Riskli değil mi .Gereksiz çok kart görüyo.
    Valla gereksiz olsaydı ben 4-1-4-1 taktiği ile 3 sene üst üste sert hücum yaparak 3lü kupayı 3kez ard arda kazanmazdım

Apprentice
    Kadrondaki oyuncuların morali ve kondisyonu diğer takımdan yüksekse 4.1.4.1 // 4.4.2 // 4.5.1 takdiklerinde kazanma olasılığın yüksek her zaman. Yeterki token olsun

Kadrondaki oyuncuların morali ve kondisyonu diğer takımdan yüksekse 4.1.4.1 // 4.4.2 // 4.5.1 takdiklerinde kazanma olasılığın yüksek her zaman. Yeterki token olsun
    Oyuncun kötü olursa zaten hangi taktiği denersen dene yenilme yüzden %99 olur... %1lik ihtimal konusuda http://forum.topeleven.com/top-eleve...tml#post393606 burada mevcut 1.sayfa en üstte yenildiğim takım

Apprentice
    Bu takım benimle aynı lig seviyesinde benim 2 katım ama 4-2 yendim .Adam sert hücum oynadı 2 tane futbolcumu öldürdü. Kondisyonu benden düşüktü pas dahi yapamadı bu takım hep yeniliyorum sağlam bir taktik yokmu-ekran-al-nt-s-.jpg benim güç %83 Rakibin %116

Bu takım benimle aynı lig seviyesinde benim 2 katım ama 4-2 yendim .Adam sert hücum oynadı 2 tane futbolcumu öldürdü. Kondisyonu benden düşüktü pas dahi yapamadı bu takım Click image for larger version. 

Name:	Ekran Alıntısı.jpg 
Views:	71 
Size:	55.8 KB 
ID:	63245 benim güç %83 Rakibin %116
    Benim dizilişten memnunum ve DMC Top Eleven'da şart gibi bir şey bunu 5 yıllık deneyimlerimden anlar oldum.Her dizilişle sert hücum oynanmaz özellikle bu diziliş çok sağlıklı bir diziliş değil.

Karşı takımın kondisyon düşüklüğünü bu arada nereden anladın?

Apprentice
    ayaklarına top değmedi hiç. %76 topa sahip oldum.Ona dayanarak söyledim. Canlı animasyonda da hep benim ataklar vardı.

Page 1 of 2 12 LastLast