Bence oyunda 5 level dan yukari menejerlere sormaniz daha iyi olur, cunku onlar asagi yukari ayni seviyede ve aktiv kullanicilara karsi oynarlar.

Ben simdi level 6 yim ve dizilis, DC-DC-DC DML-DMR MC-MC AMC ST-ST, komutlar; ofansif, pas yonu karisik, markaj bolgesel, paslar karisik, top calma zor(guclu rakibiniz varsa) veya normal, kontra olsun, ofsayt (tek forvet oynuyorsa ve senin defans ondan hizli ise kullan, birden fazla forvet varsa kullanmayin). Oyuncularim kotu form ve moreller yoksa cogu kez yenildim. Form yerindeyse ve bazi oyuncular morelleri yerinde degilse maclar cekismeli gidiyor, skorlar 1-0, 0-0, 0-1 veya 1-1. Ama form ve morel yerindeyse, bol gol atiyorum.

Cok taktik denedim, 1-3 level arasi 4-5-1 V (DL-DC-DC-DR DMC (isaret yukari) MC-MC AML-AMR ST) isime yaradi, ama level 4 de afedersin a----- s-------. Simdiki taktige degistirdim ve level 4 ikinci sirada bitirdim ucuncuye acik ara farkla. Level 5 ayni taktikle ve bazen degisik taktiklerle sakatlik yuzunden ve arkadaslarin densizlik yuzunden altinci bitirdim. Simdi level 6 ve 5 mac oynadik, 2 kritik mac vardi ve simdiye kadar beraberlik ve yenilgi yok.

Benim taktigin kanat agirlikli olmasini hemen degistirebilirsin, AMC yeni AML-AMR ve tek forvet oynatirsin. Benim tecrubelerim bunlar, insallah baskalarina yarar.