Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 52
Like Tree4Likes

Thread: taktik önerisi

Newbie
    Quote Originally Posted by syunus.ates View Post
    Attachment 4374 ve de oyuncularınız ileri şeklinde oynatın.
    hepsini ileri yaptığında sıkıntı olmuyor mu ilginç??
    seaeyes and said kaya like this.

Newbie
    4 1 2 2 1 taktigi de iyi dir.
    cok iyi kullana bilirsiniz. : gk dl dc dc dr dmc mc mc aml amr st

Rookie
    Quote Originally Posted by murattix View Post
    hepsini ileri yaptığında sıkıntı olmuyor mu ilginç??
    hayır olmuyorr

Newbie
    Bence oyunda 5 level dan yukari menejerlere sormaniz daha iyi olur, cunku onlar asagi yukari ayni seviyede ve aktiv kullanicilara karsi oynarlar.

Ben simdi level 6 yim ve dizilis, DC-DC-DC DML-DMR MC-MC AMC ST-ST, komutlar; ofansif, pas yonu karisik, markaj bolgesel, paslar karisik, top calma zor(guclu rakibiniz varsa) veya normal, kontra olsun, ofsayt (tek forvet oynuyorsa ve senin defans ondan hizli ise kullan, birden fazla forvet varsa kullanmayin). Oyuncularim kotu form ve moreller yoksa cogu kez yenildim. Form yerindeyse ve bazi oyuncular morelleri yerinde degilse maclar cekismeli gidiyor, skorlar 1-0, 0-0, 0-1 veya 1-1. Ama form ve morel yerindeyse, bol gol atiyorum.

Cok taktik denedim, 1-3 level arasi 4-5-1 V (DL-DC-DC-DR DMC (isaret yukari) MC-MC AML-AMR ST) isime yaradi, ama level 4 de afedersin a----- s-------. Simdiki taktige degistirdim ve level 4 ikinci sirada bitirdim ucuncuye acik ara farkla. Level 5 ayni taktikle ve bazen degisik taktiklerle sakatlik yuzunden ve arkadaslarin densizlik yuzunden altinci bitirdim. Simdi level 6 ve 5 mac oynadik, 2 kritik mac vardi ve simdiye kadar beraberlik ve yenilgi yok.

Benim taktigin kanat agirlikli olmasini hemen degistirebilirsin, AMC yeni AML-AMR ve tek forvet oynatirsin. Benim tecrubelerim bunlar, insallah baskalarina yarar.
    seaeyes and Batuhan Sarıkaya like this.

Rookie H1PP00's Avatar
    2. seviyeyim ancak şunu kullanıyorum 19.7 kalitem var 24.3 lük takımı 4-1 yendim taktik şu

gk-dc-dc-dc dml- dmr -ml-mc-mr -st- st

bu adamları sağlam yaparsanız kopuyorlar

Newbie
    Arkadaşlar her zaman taktik değiştirmek iyi değildir.

Newbie torje's Avatar
    Öncelikle şunu belirtmekte fayda var, birinde tutan taktik sende de tutacak diye bir durum yok. Zaten öyle bir durum olsaydı herkes aynı taktikle oynardı ve kalitesi düşük olan kalitesi yüksek olanı asla yenemezdi ve oyunun amacı kalmazdı. O nedenle en sağlıklı olan şey deneme yanılma yöntemiyle kendi taktiğini kendin oluşturman.

Takımını sürekli takip et, her maçtan sonra istatistiklere bakmayı unutma. Eğer istatistiği kötü olan bi oyuncun varsa onu takımda tutma. Kalitesi ne olursa olsun.

Tüm bunlara ek olarak illa bir taktik verin diyorsan kendi oynadığım ve çok başarılı olduğum taktik dizilişini vereyim.

-----------------GK-----------------

---------DC-----DC-------DC--------

DMR------------------------------DML

-----------MC--------MC-------------

AMR------------------------------AML

----------------ST-------------------

Emirleri Ofansif ve Tam saha pres yap. AMR ve AML ye ileri ok koy

Taktikle elde ettiğim sonuçlara aşağıdaki konuda koyduğum resimlerden bakabilirsin:

http://forum.topeleven.com/top-eleve...da-paylas.html
    Legend of SPARTAK PENDİK

Newbie kcankaynak's Avatar
    Taktiğiniz kadar, oyuncularınızın nasıl oynadığı ve kaliteleri de çok önemli. Oyuncularınız genel olarak en az 7 ve üzeri oynuyorsa taktiğin çok da fazla bir önemi yok.
    FENERBAHÇE SK - SEASON 17 BOSS

9 TIMES LEAGUE WINNER, 8 TIMES CL WINNER

6 TIMES LEAGUE SECOND, 7 TIMES CL SECOND

2 TIMES LEAGUE THIRD, 1 TIMES CL THIRD

Newbie
    hata oldu alıntı gelmedi
    Last edited by Ferhat Kaya; 05-18-2013 at 03:10 PM.

Newbie
    benimde 8.seviyeden itibaren değiştirmeden kullandiğim taktik bu. su ana kadar ligde en az gol yiyen ilk 2 takımdan biri oluyorum.kanatlardan dolayı iyi pozisyonada giriyorlar ama o gün şanslılarsa 3 4ü rahat buluyorlar. 4 3 1 2 de iyiydi ama bunun yerini almaz.
    gk dl dc dr dmc mc mc mc aml amr st kraldır

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast