Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25

Thread: Şu dizilişin emirleri konusunda ustaların yardımı lütfen..

Newbie
    3 lü defans ve dmr ve dml ile çok maç kazandım. Sıkıntı yok. Gol konusunda evet zorlanıyoruz. Benim 20 maç ta 2 mağlubiyetim var 2 beraberlik gerisi galibiyet. 10 maçta ligde 40 gole karşılık 6 gol yedim.

Newbie
    Quote Originally Posted by DEUTSCHLAND View Post
    3 lü defans ve dmr ve dml ile çok maç kazandım. Sıkıntı yok. Gol konusunda evet zorlanıyoruz. Benim 20 maç ta 2 mağlubiyetim var 2 beraberlik gerisi galibiyet. 10 maçta ligde 40 gole karşılık 6 gol yedim.
    Üstadım öncelikle ilgine,alakana teşekkür ederim.
    Transfer yapmanın zorlaşmasıyla birlikte oyuncu kalitem düşmüş durumda. Takım formunu arttırmanın bir yolu var mı.?
    İdman olayını en verimli olacak şekilde nasıl yapıyorsun.? Bir idman şablonun (Bölgesel veya genel) var mı.?

Bu arada bugün namağlup lideri dizilişimiz ve istatistiki olarakta bariz ezerek yendim.. 2-1

Newbie
    Ne mutlu sana kardeşim, tebrik ve takdir ediyorum. Tabikide transfer çok önemli. Lakin yapamafıysan sıkıntı yok oyuncularının hepsini seçip anterman yapmanı önermem. Defans oyuncularını seç defansif ve fiziksel uygulamaları harmanlayıp antreman yaptır. Sürekli. Oyuncuların kondüsyonu takip et reklamlarla düzeltmeye çalış. Ben bunu yapıyorum . Bir de rakibe göre dmc , çift forvet, amc , 3 lü mc vs vs ayarla.

Rookie
    Sorması ayıp sonuç ne oldu taktikler işe yaradı mı ?

Newbie
    Quote Originally Posted by Godsend View Post
    Sorması ayıp sonuç ne oldu taktikler işe yaradı mı ?
    Oyuncu formum çok düşük yoksa diziliş gayet iyi. Transfer yapmak aşırı zor ve mevcut oyuncularımın maç ortalaması 7 civarı.

Page 3 of 3 FirstFirst 123