Results 1 to 9 of 9
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Chedoo Novakovic
  • 1 Post By Igor Gulic
  • 1 Post By Gamer_X

Thread: Igra

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    11

    Igra

    Već koji put, imam tim sa 10 odličnih igrača a 11-i je vrlodobar. I, tim protiv kog igram ima tim sa 11 odličnih igrača. I on me naravno dobije, navodim primjer, nije mi se to desilo jednom-dvaput, već otkad igram Top Eleven više desetaka puta. IGRA JE PREVIŠE AUTOMATIZOVANA, DOBIJE TIM SA BOLJIM TIMOM I GOTOVO, KAO ŠTO JE SLUČAJ KOD MENE. Nikad da se desi iznenađenje, da predzadnji izvuče bod ili čak tri protiv prvog, zaista, igra je previše automatizovana, ovo me sve više i više nervira.

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4
    Ilija ovo mi je šesta sezona i u pet sam osvojio prvo mesto, ali ni jednu nisam završio, a da nije bilo iznenadjenja i da me bar jednu utakmicu nije pobedio tim koji je lošiji. Tako da mislim da tvoja konstatacija ne stoji. Pozdrav...
    nsretkovic likes this.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    11
    Čedo, kod mene nije tako, a vjerujem da nisam jedini. Nije mi se jednom desilo da me pobijedi tim koji ima jednog igrača sa skauta (a pri tome ja nemam ni jednog, već su svi po pet zvjezdica)), navodim banalan primjer. I sto posto ti se nikada nije desilo da zadnji (neaktivan igrač) pobijedi prvog na tabeli, hiljadu posto nije se to desilo nikome. I to trebaju da poprave, ako ijedan admin gleda evropske fudbalske lige vidjeće da se dešavaju takva iznenađenja.

  4. #4
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    157
    ma samo opušĆeno i boli te ...

  5. #5
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Jednostavno ti je losa taktika, nije igra previse automatizovana..Ili su ti igraci losi ili ti je taktika losa, evo ja imam tim skaut kvaliteta pa nisam nepobediv, prosle sezone me pobedio lik prosecnjak od 3* kvaliteta..u kupu me izbacio neki sabancic koji samo udje namesti postavu da mu nije nelegalna i izadje..

  6. #6
    Rookie Igor Gulic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Bavaniste
    Posts
    104
    Ova sezna je vise nego cudno pocela i kod mene,svaki dan apsolutno mi se povrede na utakmici dva igraca i to budu dva 100% iz iste linije.Aj da su povrede tri dana nego su 10 i 12 dana!!!I tako vec imam na klupi 6 najboljih iz prve postave koji ce da odmaraju skoro celu polusezonu.
    Gamer_X likes this.
    WELCOME TO THE GROUP MANAGER TOP ELEVEN https://www.facebook.com/groups/583666931657266/

  7. #7
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286
    najgora sezona za mnoge..meni za divno cudo ide extra..
    Igor Gulic likes this.

  8. #8
    Rookie Igor Gulic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Bavaniste
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by Gamer_X View Post
    najgora sezona za mnoge..meni za divno cudo ide extra..
    Pitam se zasto zidamo sva ta cuda kad nema nikakav uticaj?
    Sta ce meni istrazivacki centar kad mi igrac povredjen 12 dana?
    Da ga istrazuje mozda?
    Da mogu sve da porusim i da bude poljana jer razlike nema ocigledno
    WELCOME TO THE GROUP MANAGER TOP ELEVEN https://www.facebook.com/groups/583666931657266/

  9. #9
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    177
    Igore nemoj tako meni igrac se povredi i ja nemam tih kofercica a tebi barem 4 na 4 dana