Results 1 to 8 of 8

Thread: Uvedite kao neke titule

  1. #1
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94

    Uvedite kao neke titule

    ovog manadjera pikam evo ima 3 godine ... verovatno i nebih bio tu da nije tog mog prijatelja koji mi je rekao da igra postoji a i od ranije smo pikali te raznorazne manadjere ... uglavnom igrali smo mi top11 tako i u jednom smo trenutku prestali ... proslo je vremena neznam ni ja koliko ... u jednom trenutku me zvao taj prijatelj i rekao mi je da je izgubio klub tj da mu je obrisan ... brze bolje sam se ulogovao na svoj klub ... i dalje je bio tu ... itd.

    skoro sam se ulogovao na jednu igru koju necu sada da imenujem a neki je nemci rade ja sam to igrao par godina a u poslednje 2 godine nisam uopste usao tamo ... kada sam se skoro ulogovao tamo moj tzv. ,,klipbord'' nemci cuvaju znaci sta sam ja podesio da mi je od keca do devetke i dalje stoji tamo negde sacuvano da su to komande na tom brodicu itd....

    iskreno zao mi je tog mog prijatelja koji je sada ,,opet'' 4-5 LVL a davao je daleko vise love nego ja ... tim mu se zvao chelsea svi su mu se igraci zvali kao u chelsea-u od skauta je uzimao komad-dva svake sezone ... i vi sad tako nekom ko je placao jednostavno kazete nisi se ulogovao 70 dana nemas vise klub ili tako nesto ... to najblaze receno nije fer a evo i mog predloga ...

    da uvedete nesto kao neke titule npr. da kad dohvatis 15 LVL igrac dobija neku titulu mozete to da nazovete (A licenca, profesionalni manadjer itd)... a npr. da na 25 LVL bude manadjer svetske klase ... e sad to bi znacilo sledece da igrac koji je jednom dohvatio 15 LVL uvek ima taj LVL zagarantovan. Znaci dosao si do 22 LVL-a pa se nisi ulogovao tih 70 dana a onda kada se ulogujes dobijas klub 15 LVL-a ... isto tako na 25 LVL-u dohvatas tu drugu titulu i uvek imas zagarantovan klub tog LVL-a i sve tako ...

    ovakav neki sistem morate da napravite jer to jednostavno salje signal da je cela prica pravedna a ne kao daj mi pare i mora da si stalno tu ...

    eto tako ajd prijatno sve ovo napisah da ovaj vas i nas top11 bude sto bolji ...

  2. #2
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Po meni zanimljiv predlog mislim da bi ovo moglo da se uvede Ako ne dobijes nikakva obavestenja od developera admina foruma i sl. napisi ovaj predlog podrsci

  3. #3
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Dobar predlog

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7
    Odlican predlog, mada se ja plasim da ova vrhunska igra, koja moze da ima neograniceni strateski potencijal se svodi na dajte pare ako ocete, ako ne, bas nas briga. Iskreno se nadam da gresim, ali citam komentare i uglvanom ima malo komentara i od samih clanova, a kamoli da vidim neke promene, ili da neko od moderatora, vlasnika igre nesto kaze konkretno. Naravno ima u najcescim pitanjima i automatskim odgovorima - uzet uzorak povreda iz engleske lige, ovo je prosek ovoga i onoga, ovo je to, ali nije bas tako.

    Mislim da uz odredjene izmene, a manje prica kako sta god se uradi nikad svi nece biti zadovoljni, bi ovo igralo mnogo vise ljudi, a i placalo ako dobije pun smisao i eto interesa za sve. Ovako koliko vidim, impresivan je broj koji je zapoceo da igra, ali retko ko prati svoje meceve, sto govori sve o tome koliko se brzo dizu ruke.
    Last edited by Vukstojanovic; 10-02-2013 at 02:39 AM.

  5. #5
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Vukstojanovic View Post
    Odlican predlog, mada se ja plasim da ova vrhunska igra, koja moze da ima neograniceni strateski potencijal se svodi na dajte pare ako ocete, ako ne, bas nas briga. Iskreno se nadam da gresim, ali citam komentare i uglvanom ima malo komentara i od samih clanova, a kamoli da vidim neke promene, ili da neko od moderatora, vlasnika igre nesto kaze konkretno. Naravno ima u najcescim pitanjima i automatskim odgovorima - uzet uzorak povreda iz engleske lige, ovo je prosek ovoga i onoga, ovo je to, ali nije bas tako.

    Mislim da uz odredjene izmene, a manje prica kako sta god se uradi nikad svi nece biti zadovoljni, bi ovo igralo mnogo vise ljudi, a i placalo ako dobije pun smisao i eto interesa za sve. Ovako koliko vidim, impresivan je broj koji je zapoceo da igra, ali retko ko prati svoje meceve, sto govori sve o tome koliko se brzo dizu ruke.
    Posto si nov, zelim odmah da ti kazem da mi moderatori nemamo nikakve veze sa NORDEUSOM pa da mozemo da pricamo sta ce se uvesti ili sta vec, mi smo ovde samo da vodimo racuna o forumu, uzivaj i puno srece u igri.

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Posto si nov, zelim odmah da ti kazem da mi moderatori nemamo nikakve veze sa NORDEUSOM pa da mozemo da pricamo sta ce se uvesti ili sta vec, mi smo ovde samo da vodimo racuna o forumu, uzivaj i puno srece u igri.
    Aha, ok, izvinjenje onda svim moderatorima. Jednostavno mi je zao sto igra koja je zaista sjajna, ne vidim da ce se unapredjivati, osim u finansijskom smislu po vlasnike, pa otuda i apel i zalba koju sam uputio. Ali to se ne odnosi na moderatore.

    Hvala, ocigledno ce samo sreca i biti potreban, jer kako sada stvari stoje, gubili mi vreme na strategije, aukcije, prodaje i kupovine igraca, menjali nesto u timu i probali da uticemo tokom utakmice, isto mu dodje kao da bacamo novcic, pa kome padne pismo, ili glava taj je pobednik.

    Pozdrav

  7. #7
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    nepravdu ne trpim dinar moj vise nece videti ... mogu da rade sta im je volja kao sto i rade ...

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    14
    skip to live better
    Mời bạn truy cập wap tai game mien phi để tai game cho dien thoai mien phi . Rất nhiều game cho dien thoai đang đợi bạn.