Kako mi je ovo prvi post, pozdrav svima.

Cisto sumnjam da neko usvaja predloge u bilo cemu gde je i novac u igri, kao sto je ovde slucaj sa mogucnoscu kupovine tokena, ali nikad se ne zna, pa da probam .

Nekoliko nedoslednosti primecujem za ove dve sezone koliko igram, a i cuo sam se sa vise prijatelja koji igraju i slicno su primetili.

1) Golmani kvaliteta 10 i 40 ispada da vrlo slicno brane. Posebno je to slucaj u svetskom kupu gde izgleda slabiji tim pobedjuje skoro uvek.

2) Jasno je da novac ne garantuje uspeh, to je jedan od najcescih slogana koji se pojavljuje pri otvaranju aplikacije i to je u redu. Ali covek se oseca kao budala kada igraci koji iz slobodnih udaraca daju gol svaki drugi sut, kada napadaci koji imaju kvalitet 40 naspram odbrambenih od 10, pocnu neprekidno da promasuju gol i slicne akcije. Moguce je i u pravom fudbalu da neko ima los dan, slabiji protivnik dobar dan i desi se iznenadjenje. Problem je sto ne moze da se desi da svi igraci konstatno promasuju gol u susretu sa mnogo slabijim protivnikom i da napadac sa dve zvezdice da dva tri gola pored odbrambenih igraca sa po 6 7 zvezdica i golmanom od 8, a napadaci od 8 zvezdica promasuju gol neprekidno i sve im brani golman od dve.

To se jednostavno precesto desava u kupu. Onda je dzabe sto jaci tim razvaljuje sa po 7:0, 10:0 u ligi protivnike, kada u kljucnim utakmicama, protiv timova koji su jednake jacine kao ti u ligi koje razvaljujes, kao da vise nemas isti tim, nista ne vredi.

O cemu se radi. Taktika nije pitanju. Znaci rendom se pausalno unapred odredi ko je pobednik da bi se vestacki odrzavala neizvesnost, ili sta? Ne moze sve da se opravda sa "pa desava se to i u obicnom fubalu"/ E pa ne desava se toliko cesto ni izbliza.

Mislim da moraju da postoje jasnija pravila ko, kako, sta i da izuzeci to zaista budu, povremeni i sa nekim opravdanim razlogom koji ce program da podrzi.